bugün

1972 - 2024.

Sahne aldığı mekanda kalp krizi nedeniyle vefat etmiş.

ışıklar içinde uyusun.
Vefat etmiş,Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.Her ölüm erkendir derler, doğruymuş. Güne böyle bir haberle başlamak kötü oldu.Annesine,abisine, babasına kavuştu.
Çok üzüldüm ya. Kıymetli bir sanatçıydı.

Allah rahmet etsin.
vefat etmiş güzel insandır. doksanlardaki çocukluğumuzdan kalan güzel her şey birer birer ölüyor..
bizim dönemin adamı, doksanlar....

lan çok üzüldüm sabah sabah! Işıklar içinde uyusun...
52 yaşında kalp krizi nedeniyle vefat etmiş. toprağı bol olsun.
Allah rahmet eylesin.daha 2-3 gün önce armağan çağlayanin programında seyretmiştim.
--spoiler--
ışıklar içinde uyusun.
--spoiler--
Mezarda ışık yok, zifiri karanlık. Allah'ın nuru demek istiyorsun galiba.
Allah göklerin ve yerin nûrudur.
Nur/35
--spoiler--
toprağı bol olsun.
--spoiler--
Müslüman değil miydi ki toprağı bol olsun diyorsun? Allah rahmet eylesin demek çok mu zor?
Allah günahlarını affetsin. Barlarda şarkıcıydı.
yanlış hatırlamıyorsam daha dün öğlen aklıma gelmişti. allah rahmet eylesin. şok oldum. erken vefat etmiş. ömrü bu kadarmış demek ki. instagram'dan paylaşımlarına baktım iyi biriymiş. vefatı üzmüştür. ekşi'de diyet kurbanı olmuştur denilmiş.
ölümüyle üzen 90ların naif müzisyeni. ışıklar içinde uyusun.
Valla üzüldüm ya. Allah rahmet eylesin.
Rabbim taksiratını affetsin. Toprağı bol olsun.

Evet
Toprağı bol olsun.

Daha iki gün önce bir dost sohbetinde adı geçmiş, bulunanlardan biri yakın bir tarihte konserine gideceğini söylemişti. Ölmek, zannettiğimizden daha zamansız ve aniymiş demek...
Allah rahmet eylesin.
Aşı olduğunu tahmin etmiştim az önce sözlükte de paylaşılmış. Ah bu aşı ah. Genç yaşta kaç kişiyi kalp krizinden öldürdü.
çok iyi bir sanatçıydı.
Çok üzüldüm, değeri bilinmeden, müzik sevdasının ,şöhretin tadına varamadan rahmetlik olmuş sanatçı, nur içinde yatsın, Allah sevenlerine, yakınlarına sabır versin. ilk çıktığı zamanları hatırlarım dert değil diye bir şarkısı vardı ne çok kral tv de yayınlanırdı, ama en sevdiğim şarkısı elveda.
Güzel şarkılar yazıyordu çok da klip yönetmişti allah rahmet eylesin.
çok güzel şarkıları vardı. allah rahmet eylesin. ışıklar içinde uyusun. kendisi de iyi insandı.
şarkı sözü yazarıydı.
Allah rahmet eylesin iyi insandı hiç kötü sözünü bir şeyini işitmedik.
Dert değil şarkısını çok dinlerdim, üzüldüm genç yaşta kaybettik.
Metin Arolat - Hata Bende muhteşem Candan Erçetin vokaliyle tam ona veda ederken dinlenebilecek harika bir şarkı. Ben öyle yaptım en azından. Türk pop müziğinde duruşu olan önemli bir figürdü. Huzurla uyusun.
allah rahmet eylesin. erken yaşta giden ünlülerden olmuştur.
Kendisini psikoloji şarkısı ve klibinde Eyşan özhim ile olan samimi görüntüleri ile hatırlayacağım.
renkli kişiliğiyle hayata renk katmıştı. ruhu şad olsun.