bugün

Ayni takimda olmalari durumunda yenilmez armada insa edilir.

Ortada xavi iniesta solda ronaldo alti pasin az gerisinde messi ileri ucta neymarin oldugu takimdir.

Hayali bile güzel, insanin icini isitir.
ronaldinho'nun tek başına ipe dizeceği beşlidir efendim.
tam anlamıyla bir forvet bulundurmayan 5'lidir.
(bkz: umut bulut) lazım bu ekibe koşan forvet.
Ya arkadaş bu neymar niye bu kadar çok abartılıyor ya? Gerçekten biri bana bunun izahatını yapsın. Ben neymarın avrupada tutunabileceğine inanmıyorum. Eğer tutunacaksa da sadece ispanya gibi pas futbolunun oynandığı yerde tutunabilir. Yoksa bi italya'da, ingilterede barındırmazlar bu adamı. Bakalım Brezilyada rahatça atabildiği o çalımları şampiyonlar Ligi'nde de atabilecek mi?
baki mercimeksiz 5 lidir.
hani nerde
(bkz: burak yılmaz)dedirten aslında 6 lı olması gereken takımdır.
genç semih'in forvet olmadığı yerde adı geçmeyecek beşlidir.
cristiano ronaldo' nun gerçekleşme ihtimalini bozduğu müthiş beşli. hiçbir real madrid yöneticisi ronaldo gibi bir değeri fc barcelona' ya göndermek gibi bir saçmalığa imza atmaz. ha, gerçekleşirse ne maçlar izleriz, akla hayale sığmaz, orası ayrı.
zago, baki mercimek, frank de boer, hasan ali kaldırım, sabri sarıoğlu beşlisinin önünde oynarlarsa yediklerinden fazlasını atması gereken beşli.
ronaldo harici hepsi aynı bokun laciverti . Ronaldoyu cıkar 4 lü yap . Hem okey , batak falanda yaparlar.

Edit: Genc messiciler rahatsız.
hasan, celal, kasım, can, buğra beşlisinden daha iyi oldukları söylenemez. karşılaşmaları gerekiyor.
Messi'nin arasına fazla kaçtığı 4'lü.
Zico, Maradona , Messi , pele, Zidane 5'lisi gerçek 5'lidir .