bugün

Kurucusu olduğu ak partiye gitmesi gayet normal. Yola çıktıklarını yolda bulduklarına sürekli değişen bir insan olunca bir noktada başladığı yere geri dönmüş oldu. Zaten Tansu Çiller de orada.
birşey olamadım bari akpartiden koltuk kapayım kafası.
resmi ünvanı olmayan biriyle neden görüşülür, ne konuşulur, aslında ben bunu gerçekten merak etmiştim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
TAHRiBATI MAZUR iMiŞ; LA-YÜS'EL
iTiBARI GÖTÜRÜR AMERiKANiST-SEL
BOP-SARAY KAPILARINDA SÜRÜNÜR
MEL'ANETi AYAN OLUR TEL-TEL;
"TAKKE DÜŞTÜ, GÖRÜNDÜ KEL?"

(La-yüs'el; Mes'ul olmayan, sorumsuz.)
Cb yardımcısı olması muhtemel.
M. yavaşı aday yapmaya kalkıştığında yazmış idik, -çakma sarışın mel'anetine karşı- aynı sözümüzdeyiz;

" - Natocularda bir telaş - pür telaş ki, sorma gitsin! Neymiş, "gönlünden geçen  aday -yavaş gardaşım yavaş- 'mensur yavaş' imiş!!." Yahu -yalandan da olsa (gazetecinin o kadar ısrarına rağmen)- "TÜRK Milliyetçisiyim" dahi diyemeyen bir zavallıyı, Türk milliyetçilerinin karşısına aday diye dikecek, - gürcü gocasına dahi itaat etmeyen - 'hatun kişisi!.' Bülent Orakoğlu -Mekke de iken- anlattı idi (sonradan MiLLi kuruşcu, Fehmi Çalmuk'un kitabında da okudu idik). Gürcü  abisi - hazirun da sabisi Şevket  Kazan abine "- Abi askerler darbe(28 Şubat günleri) yapacak istihbarı aldım, ne yapayım, deyu sorduğunda? Abin; "- Ben üç ihlas, bir Fatiha okuyup yatıyorum, sen de öyle yap!" Dediğinde onun emrine (kabile büyüğünüz olduğu için, ellağam) uymuş idin. Bre kadın git gocana itaat et ve bir A. Necdet Sezer vakıası - mel'aneti daha çıkarıp, AZIZ Türk milletinin istiklaliyle - istikbaliyle oynama! "AYAK ALTINDA KALIRSIN!" Bizden söylemesi!.."
Tanım nasıl yapılır.
https://x.com/bezdim_yemi...qDUhFBUTmgZEQAcQ&s=19
ne yazık ki sinan oğan'ın kadın formu olduğunu ispatlamak için tükürdüklerini yaladı. omurgasız olunca eğilme bükülme sorun olmuyor. her işin başı sonu para.
2275.

Gizli samyel sarı pussy’i sana yedirirler.

Bu kişi siyasi bir lider. Sen bu kadına sarı am diyorsun.

Bu sözü söyledikten sonra;

1. Silik olman zaten garanti.

2. Çirkin bir hakaret suçu da işledin.

Geçmiş olsun.

Ent.
Oğluna Paris büyükelçiliğini ayarlamak için malum kişi ile görüşmüştür sarı pussy.
(bkz: sarı pipiye alternatifler)
Dypde iken de sevmezdim.çillerin yalakasıydı.
Sütoğlan seni hiç sevmedim, babanı da sevmezdim.
Güvenilmez biri olduğunu düşünüyorum, Chp nin içini de o karıştırmistir. Gittiği yere kaos götürüyor. Siyaset kadin işi değil gibime geliyor.
Saglam ve omurgali bir siyasetci oldugunu saraya giderek gostermistir(!).
bahçeli, tuğrul türkeş ve sinan oğan gibi ülkücü duruşu temsil eder. bunların omurga dediği iki kıkırdaktan ibarettir.
Sevdiğim birisi olmamakla birlikte, aylardır hatta yıllardır solcular ve kılıçdaristlerin haksız saldırılarının hedefinde olan başarısız siyasetçi.
Zerre Sevmesem de erdoğan bu ülkenin başkanı ve en yetkili kişisidir ve her parti başkanı, hatta her siyasetçiyle görüşebilir.
Kılıçdaristler ve fanatik chplilerin de ahlaken akabelilerden çok farklı insanlar olmadıklarını, dersimlinin adaylığına karşı çıkan meral hanıma bulundukları sistematik saldırı ve iftiralarda gördük. 2024 seçimleri öncesinde de partisini 81 ilde tek başına seçime sokmak gibi bir demokratik hakkını kullandığı için haksız hakaret ve suçlamaların odağı olmuştur.
Beceriksiz bir siyasi figür de olsa, en azından partisini iyi bir noktaya taşıyamayınca görevi devretmesini bilmiş, birileri gibi koltuğuna mıhlanıp kalmamıştır.
Partisi de eriyip gidecek gibi görünüyor. Temennim iyi parti oylarının zafer ve memleket partisine kayması yönünde.
tayyip erdoğana iyice yaranabilmek için kendisini merkel'e benzetmiş olan meral. zafer partililer olarak biz bunları söylemiştik aq.

türkiye siyasi olarak emperyalizmin kucağına oturmuştur. bunu bilen ve engellemek isteyen bir avuç insanız. sayımız en fazla yüzde 5. cumhur ve millet ittifakına ve diğer ihanet çetesi hdp ittifakına oy vermiş herkes bu oyunun ve düzenin parçası olmuştur. uyanın artık aq türkiye elden gidiyor. iktidar ve muhalefetmiş gibi görünen bu hacivat ve karagöz oyununu görün. sıradaki ihanetleri yeni anayasa adı altında hep birlikte türk egemenliğini ortadan kaldırmak olacak.
Saçını boyamış, ak pak güzel bir şey olmuş. Ak parti'ye transfer olacak ya ondan.

Eskinin içişleri bakanı, yakįnda kadın ve aileden sorumlu bakan olacaktır.
ahaha bir tanesi de iddiama cevap verememiş konuyu başka yere çekmişler. tamam.
--spoiler--
allah böyle üzerinize döndürür oyunları. ak parti oyları bölünsün diye kurdunuz işin rengi değişince de hakaret edin.
--spoiler--

senin bu yorumundan yola çıkıp malum partinin ve reisinizin u dönüşlerini ele alırsak allahın sizin üzerinize daha çok oyun döndürmesi lazım değil mi ?