bugün

9,5 lira olup tokadı atmış sigara. yad ellerde, 10 lu paketini 20 dolara satıyorlar, misal ürdün'de, afrika ülkelerinde, avrupa'nın birçok yerinde daha ucuza geliyor, gelgelelim güzel yurdumda, ''verglboro'' olarak ismini değiştirmesi lazım.
zengin sigarası.
satıcıya 10 tl verdiğinde, kağıt para alamamanın verdiği üzüntüyüde yaşatan sigara.
israil ve amerika nın savaş bütçesine yaptığı katkılarla müslümanlardan tepki göreceği yerde özellikle türkiye de büyük pazar payı olan kahrolasıca emperyalist şirketin bir ürünü..
son 2 tane kaldı fakat ezan okunuyor olduğu için iftar sigaram olacaktır kendileri. ayrıca marlboro diye yazılır ooo karşim zenginsin ver bi malbora da yakalım diye okunur.
(bkz: philip morris)

edit: başlık üstüme kalmış heyecanlandım şimdi ne diyeceğimi bilemiyorum.

şimdi efendim varoşlardan tutun da parayı kıçını silmek için kullanan adamlara kadar birçok hayranı ve müşterisi bulunan bir üründür bu.genç kızların biriciği, iflah olmazların vazgeçilmezidir. pişmanlık nedenidir teşhirciliğin sebebidir karizma belirtisidir. ben sevmem o ayrı.

fakat bu fasa fisolardan çok ikiye ayırıp incelenmesi gereken konudur.

(bkz: kısa marlboro light)
(bkz: uzun marlboro)
Bıraktıktan bir gün sonra şu şarkıyı söylememe sebebiyet veren dünyanın 8. harikası.

Son bir isteğim senden,
Bir daha deneyelim.
Bunca yıl sonra yine,
Bu istek çok mu söyle.
Çıldırtsanda seninim,
Yalvartsanda seninim.
Tiryakinim, tiryakinim! **
philip morris'in türk halkıyla açıkça t..ak geçmek amacıyla kullandığı markadır bu.

ulan ya..aklar; en başından beri marlborunun fiyatına 7ytl deyip, yaptığınız zammın arkasında dursaydınız, size değil hükümete sövecektik. devlet vergi zammını bindirince, zavallı philip de altından kalkabilmek için zam yaptı fiyatları artırdı diyecektik.

ama ne oldu, 4-5 gün paşalar gibi marlboro sattırdın 5.5 liraya.
yani dedin ki: "Ey salak millet, ey öküz millet, ey ta.akoğlanı millet... bakın, ben 5.5 liraya da bu sigarayı pekâlâ satıp, kâr edebiliyorum.
ama siz bu kadar öküz, bu kadar mal, bu kadar enayi oldugunuz için, ben bu sigarayi 7 liradan satıp, sizi s.kecem..."

ulan philip morris... bugunden itibaren winston'a geçiyorum. hani senin sidik yarışına girip, milleti salak yerine koyduğun marka. hah o işte...

bundan sora ne bok yersen ye, ister 3 liradan sat marlboroyu, ister 13 liradan.

(bkz: çileden çıkmak)
(bkz: cinnet getirmek)

aradan geçen 7 ayın üstüne edit: winston falan hikayeymiş a dostlar. forza camel diyorum bundan gayrı... üstelik marlboro 7 lirayken, ona havada 10 takla attıracak canım camel'im 6 lira. aferim jti. s..erlerr philip'i.
chicago'da fiyatı 11 $'dir.
önceleri(ve belki şimdilerde de) ''hava atma'' unsuru olarak da içilebilen sigara markası.örneğin marlboro'ya oranla daha ucuz bir sigara markası kullanıyorsanız karşıdaki ''al bundan yak''der.gerçi artık paketlerin üzerindeki uyarı yazıları düşünülürse pek havası kalmamıştır.
serbest piyasada külçe marlboro 8,96 dan alıcı buluyor...

http://ulu.so/u3bjmg
zippo, iphone 4s ve kartlık şeklinde cüzdan ile kız tavlama kiti'ni oluşturur.
Beyaz çorabın içinde bi başka duran sigara .
mentollüsü harikadır.
borlusu 2023 te tüm tekellerde !!!!
marl*o.