bugün

The Lord of the Rings'in Arwen'i,deniz akkaya kişisinin benzemek için biyerlerini yırttığı hatun,dünya üzerinde ıssız adaya düşerken seçeceğim 3 şeyden ilki.**
güzel ama kesinlikle seksi olmayan hatun...
(bkz: afet i devran)
oyle sıfatsız bir adamdan (bkz: aerosmith) nasıl boyle guzellikte bir hatun cıkabilir dedirten hatun
steven tyler'ın kızı. 'onunla bir gece' sanırım ilk sinema denemesidir.
3 adet memişi gözüken resmine sahip olduğum pek kıymetli bir insandır.başkacada kimsenin * resmi bulunmamaktadır. sadece bakması bile insanı rahatlatır hele elfçe konuşurken dudaklarının aldığı şekil insanı ayrıca mest eder.evlenilesi 8 taneden az olmamak üzere çocuk yapılası kadındır.zayıf ve uzun boylu erkekleri sevmesine rağmen kocası ondan bir cm kısadır.ben de tam okadar kısa olduğuma göre evlenilesi 8 taneden az olmamak üzere çocuk yapılası kadındır...
ekleme:babası steven tyler olamkla beraber babasının babası olduğunu bilmeden uzun yıllar yaşamıştır. annesi eski playboy güzellerindendir. * bebbe buel * bir gün, annesini ziyarete eve gelen babasının yanında getirdiği kız kardeşine çok benzediğini farkettiğinde anlamıştır babsının kim olduğunu...
olsun gene de evlenilesi ve 8 taneden az olmamak üzere çocuk yapılası kadındır...
yüzüklerin efendisi - yüzük kardeşLiği fiLminde iLk çıkış sahnesi iLe nefesimi kesen...fiLm 10dk ara verdikten sonra arkadaşLara dönüp "abi neydi o" dediğim...etrafıma baktığım zaman herkesin onu konuştuğunu duyduğum efsane hatun...öyLe bir babadan nasıL böyLe bir insan evladı çıkar sorusuda akLıma geLdi hani...ayrıca güzeLLik anLayışımın en üst basamağını oLuşturur...

(bkz: ben güzelden anlarım)
hatun güzel ama olayın herkesin gözlemleyemeyeceği, göremeyeceği kısımları da var... tamam Allah vergisi güzellik, endam, seksapalite vesaire. ama böyle mi yaşaması lazım birinin??? alenen vermesi mi lazım hani ünlü olim hesabı ya da yanlış işlere mi girmesi lazım??? olayın dier yüzü güzel tabi orasına burasına bakıyosun vücut hatları, ya da onun işletilmesi... konunun ilerisi...: ETiK... bundan yoksun o kadın bence buna benzer bi çok kadın, erkek ya da çizgidekiler ve ötesindekiler... bunların yaşamımıza, tarzımıza, yaşam tarzımıza girmesine izin vermeyelim. kendi özdeğerlerimizi unutmayalım, onlara sarılalım...!!! dayanamadım konunun biraz dışına çıktım kusura bakmayın...!!! eywallah...
deniz akkayanın eline liv tyler'in resmini alıp estetik cerrahına ''beni buna benzet''dedigi ilah hatun.
the lord of the rings serilerinde dudaklarını ince gösterebilmek için makyaj hilelerine baş vurulan hatun kişi...
(bkz: sen insan mısın ya)
sevgiliniz yanında adı bile anılmaması gereken hatun kişilik. güzeldir. annedir. evlidir.
Dünya üzerindeki inanılmaz hatunlardan biri.yüzüklerin efendisindeki arwen karakteriyle namı yürüdü gitti. Babası inanılmaz çirkin bi herif ama o adamdan böle bi güzellik nasıl çıkmış diye düşünmeden edemiyor insan.
gerçekten elf olduğunu düşündüğüm ohannesburgstahl bir bayan.
armageddon isimli filmdeki güzelliğiyle beni bile benden almış bir hatundur,hem yüzünün ifadesi hem vücüdu ile birlikte taş gibi kadın deyimini hakedendir.deniz akkaya nın da şablonu olarak kullanılmıştır,fakat o konuda uygulayıcılar tarafından başarıya ulaşılamamıştır...
amerikan kaplanı..
1977 new york doğumlu hatun. babası aerosmith'in solisti steven tyler'dır. bu kadar çirkin bir adamdan; bu kadar tatlı, bu kadar güzel bir kızın çıkması da insanı dumura uğratır. allah sevdiğine bağışlasındır.
gercek adı Liv Tallarico olan amerikalı afet-i devran.
(bkz: mutlak güzellik)
dünyanın en güzel büyük beden dişisi.
ilk olarak, alicia silverstone'la birlikte, aerosmith'in crazy şarkısına çektiği klipte boy göstermiştir. aerosmith'ten hiç hazzetmememe rağmen, bu şarkı, belki de şu ana kadar çekilmiş olan en iyi kliplerden birine sahip olduğu için, parçayı severek dinlememe vesile olmuştur.
ötesi olmayan güzellik abidesi.
gerçekten de "elf" olduğunu düşündüğüm büyüleyici, masum güzellik.
1 temmuz 1977 portland doğumlu ,yengec burcu*,1.78 boyunda,babasını geç ergenkene görmüş. ve dünyada google trends'e göre en çok aranan ülkelerde şunlar.ben hiç şaşırmadım sonuca.
(bkz: türklerin liv tyler a ulaşma çabaları)
(bkz: gugıla ismini yazdım tanımadı sevgilim)
1-Izmir, Turkey
2-Istanbul, Turkey
3-Ankara, Turkey
4-Mexico City, Mexico
5-Lima, Peru
6-Budapest, Hungary
7-Helsinki, Finland
8-Rome, Italy
9-Milan, Italy
10-Santiago, Chile
-cem bey dünyada insan bedeniyle dolaşan bir uzaylı olduğu dedikoduları var,nediyeceksiniz?
+liv tyler
-hıımm evet mantıklı