bugün

90 lı yılların başında oynadığı aerosmith klipleriyle benim gibi ergenliğe yeni adım atmış birçok gencin hayranlığını kazanan aktrist...*
aerosmith 'in crazy ve cryin klipleri ile tanınmış hollywood insanı.ayrıca bir dönem cnbc-e ' de yayınlanan missmatch dizisinde de, güzel çöpçatan avukat olarak izlemiştik kendisini.
kenneth branagh ile tanışması hayatını değiştiren ve tamamen sinemaya yönelen güzel aktris. aerosmith grubunun crazy klibinde, grubun vokali steve tyler' in kızı, bir diğer aktris, liv tyler ile rol almıştır.
(bkz: vejetaryen)
sadece adıyla bile insanı tahrik edebilecek güzellik.
Yaşayan en güzel kadın (en azından benim için), şirin ve bir o kadar da çok güzel. Bilgi vermek gerekirse ilk başlarda dominos pizza felan reklamları çevirdi daha çocukken. The Crush filminde daha genç olmasına rağmen performansıyla aerosmithin o zamanki yönetmeninin dikkatini çekti ve onu 3 klipte oynattı (özellikle Amazingde süper), ardından Clueless ile büyük bir çıkış yaptıktan sonra özellikle Benicio del Toro ile çok yakıştırdığım ve beni kendisine aşık ettiren film olan excess baggagede oynadı. Christopher Walken'de vardı, Christopher ile sonra başka bir güzel film blast from the pastde oynadı. Neyse Batman ve Robin gibi filmlerde yaptı. Bir an ünü düşdü nedense ve bunu önemli filmlerde rol geri çevirmesine bağlıyorum. Son yıllarda Beauty Shop, Stormbreaker gibi güzel diyemeyeceğimiz filmlerde oynamışlığı vardır ancak özellikle Beauty Shopun dans sahnesinde kendisine hayran bırakmışdır. Hala güzeldir, umarım bir sinema filmi yaparda başarılı olur şu an Bad Mothers Handbook isimli televizyon dizisi için çalışamaya hazırlanıyor. Bazı tiyatro oyunlarındada oynamışdır. Emmy ve Altın Küre adaylıkları var, çıplaklık içeren sahnelerde rol almaz, gerekirse düblor kullanır. Ancak çıplaklık içermeyen sahnelerde yer almaması The Babysitter, Cool and the Crazy, Silence Becomes You gibi filmler ve Amazing gibi video kliplerde ateşli sahneleri olmadığı anlamına gelmiyor.
(bkz: güzellik abidesi)
(bkz: sylvester stallone)*
sevimli bir kadındır.
(d. 4 Ekim 1976), ABD'li sinema ve tiyatro oyuncusu ve eski mankendir. ilk olarak Aerosmith müzik videoları ile bilindi ve daha sonra Clueless ile Batman & Robin gibi Hollywood filmlerinde rol aldı.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Alicia_Silverstone
diyet mi yapıyor yoksa gece yarısı kavşakta şeytanla anlaşma mı yaptı bilemiyorum ama clueless'dan bu yana hiç mi hiç yaşlanmamış oyuncu. ikonik cher kostümü ile görmek zaten duygulandırdı. pilili ekosenin en çok yakıştığı kişi bu arada kendisi. yeniden dönse ya ekranlara. özleyenlere gelsin.

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=wRkTnYKeRT0)
kendisi 90 ların en güzel kadınlarındandır. şu an 47 yaşında.