bugün

Kızlar farkında mısınız kış geliyor ve bizim 180 üstü fit montumuz hala yok.

Kış gelmeden montumuzu nasip et yarab.
Aamiiiiiiin.
lazerli cillop gibi adam ısıtmaz, daha çok üşütür yalnız.
Niye kılıyla mı ısıncaz sanki. Allahım ya.
Ve de kumral. Bunu es geçmeyelim.esmer olacaksa da benim bildiğim bi esmer var o olabilir.
Ama allahım gerçekten kara kış gelmeden bize ateşli montlardan nasip et, amiiiin.
Nesiyle ısınacaksanız tam çözemedim.
siyah penti 15 den süper ince çorap giyme mevsimi geliyor yani.
Queen şuna sen güzel cevap verirsin ya shdjdjfnfm. Ağzının payını şöyle en iyisindensjdjjf.
Banada büyük memeli bi mont nasip etsin bu el nina kış günlerinde zor geçecek sanki amin ecmain.
Yün oranı %70-80’in üstünde olan montları öneririm. Alpaka olanları özellikle çok sıcak tutar. Ayağa da yün çorap geçiriyorsunuz tamamdır kızlar, kimseye ihtiyacınız yok…*
kızlardan çok erkeklerin rağbet gösterdiği başlık türü.
Sersem uzatma kanka gece gece sana sarmak istemiyorum. Sarma. Yaprak sarma.
Mariyya yorma be güzelimsjdjdjf.
Ayy bu sözlüğün erkeklerinin aşırı iticiliği. Zorlama esrpileri neyiyle ısınacaksın diyor. Isı alışverişi yapacağız. Nasıl olduğu da bizimle beyimiz arasında onu da sormazsın.
Hayır marii benim var. Çünkü benim yüne karşı alerjim var. Allah kahretsin hayatıma sıçıyorlar ama yine de erkeklerden vazgeçemiyorum. Gey miyim ılık mıyım neyim.
Menu kuş tüyü şişme montlar var tatlım, yün olmuyorsa onlar da güzel ısıtır hem de hafif… djdj.
187 olarak gurur duyduğum başlik.
Evet, iyice kalın çoraba, bota geçmeden bol bol zarif ayaklarınızın resimlerini atın bari.
" kızlar kış geliyor, artık kısa giymeyecegimiz için ağda falan yapmaya gerek kalmayacak yihhu"

Diye devam edecek gibi duran söz öbegi.
pazen, paçası lastiklilerinizi giyin. sistit olursunuz guzuuuum !..
Ben battaniyenin ortasından kafa geçecek kadar açıklık bırakıp giymeyi düşünüyorum:)
(bkz: kış geliyor ört hocam yorgan yorgan üstüne)