bugün

ahah şaşırtmamıştır. hemde victoria screet mankeniyle. papaz her gün pilav yemez tabi

http://www.sondakika.com/...er-i-unlu-model-12525651/
sampaio için kalk sen başka ülkeye git, ayrı ayrı otele giriş yap, odada falan buluş...

uff çok romantik amq.
HERiF yakışıklı. kadınlar peşini bırakmaz. hafif meyli varsa bu olacaktı zaten. bugün yapmasa yarın yapar. karısı bunu biliyor olmalıydı.
kıvanç reisin doğru yolda olduğunu gösteren detaydır.
Ben karısı olsam doğal karşılardım. Kıllı göbekli hemcinslerim bile bu organizasyona giriyor kıvanç lan bu boru mu.
Kız güzelmiş. Bir bebek haberi de gelmediğine göre sıkıntı olabilir.
Dikenlerim tüy tüy.
Çok normal karısı fena değil tabi ama kivanca denk degil tip olarak.
adamda o tip varken, karısı düşünememiş mi ben bununla evlenirsem bu beni aldatmaz mı diye?

adam o kadar yakışıklı olursa elbetteki birileri onu ayartır.
vay arkadaş.. örnek eşe bak sen. bir de bu haber vardı yakın zamanda. doğru mudur bilmem ama ihtimal veririm.
(bkz: https://onedio.com/haber/...guladigini-soyledi-929235)
kadına üzüldüm. kıvanç artık dikiş tutmaz.
Eskiden bir geyik vardı, “falanca arabeskçinin günde 5 grama kadar “ot” kullanmasına devlet yasal olarak izin veriyormuş, şarkı yazabilsin, diye” türünden..

Şimdi kıvanç tatlıtuğ da aşağı yukarı böyledir.. onunki aldatma sayılmaz, kamu görevini ifa ediyordur. Bizimki aldatmadır da, onunki mecburi hizmet..
Boğa burcumuymuş gerçekten? Severdim kendisini yazık oldu.
Hiç aldatmasa Serenay'la aldatmıştır zaten. Serenay napıp edip aldattırır. Tam bir sex machine.
Adanalı olmasının payı büyüktür.
bu lavuğun dizisi yan yattı dibe battı. bi boku beceremeyen donuk oyunculuğun o su olmayan denyo. bir de kendini bir halt sanmıyormu. saçma sapan üzerine olmayan roller bir haller. olmuyor. türkiye çok değişti bu heriften bir halt olmaz geri zekalı kafasız yapımcılar deneye yamula hala anlamadınızmı. kütük ense donuk hiç bir kıvraklık oyunculuğun zerresi yok. neymiş modelmiş. lan buna 1000 basan bir ton genç var artık türkiyede. bir de karıya şiddet uyguluyorsa nasıl bir denyo olduğunu artık siz düşünün.
ünlü yakışıklı varlıklı egolu bir erkeğin karısı olmanın negatif yönlerini düşünmüş olmalı başak hanım evlenmeye karar vermeden önce.