bugün

kafatasçı her yerde kafatasçı, dedirten önerme.

ya sev ya terketçilerden bıkmışken bir de bunlar çıktı başımıza.

benim oturduğum evde zaten eskiden bostanmış ve sahibi de feodal derebeyiymiş.ne yapacaz şimdi.evden çıkmam mı gerekiyor.

kurtulun artık şu ilkel yaklaşımlardan.ırki temelli saptamalar, saptamadan çok saplamaya benziyor.
bana size ait olan bi yazıt göster. Yok. Size ait bir kütüphane göster. Yok. Çok değil 50 yıllık bir kitap göster Yok. Bana tarihte sizin ayrı bir ırk olduğunuzu göster. Gösteremezsin. Sen bize 5000 yıl demişsin bana sadece 50 yıl once nerede oldugunu soyle. Söyleyemezsin.Neden nerede olduğunu mu bilmiyordun yoksa milletinin ne olduğunumu. Sen ne içtiysen bizede söle bizde içelim. Bana bu ülkede huzur ve barış için ölmüş senin gibi konuşan ve aynı düşünceyi savunan bi allah kulu göster.Dikkat et kürt göster demiyorum. Senin gibi birini göster diyorum. Sen ve senin gibilere vermişler helyum gazını hem hafiflemişsiniz hem kafanız güzel uçup gidiyorsunuz da. O gaz bitince neyin üstüne düşersiniz bilmiyorum
hangi ülkenin diye sorulan felsefik cümle.
anlayamadığım bu zamana kadar cihanda hiç bir zaman türk bayraksız topraksız kalmamış. be kürt kardeşim şimdi başlığı açmışssında bana söylermisin kürtlerin neden hiç bayrağı toprağı olmamış. malazgirt zaferinde siz mi açtınız anadoluyu türklere.
asıl ırkçının ve faşistin aslında kürtler olduğunu doğrulayan önerme. türk'üm demeye korkar olduk bu kürt faşistleri yüzünden.
(bkz: yok artik ali sami)
- lan maho, biz ülkenin gerçek sahibiyiz!
* götün açıkta mı kaldı uyurken zaza, siktir git amına koyayım!!!
(bkz: zaferlerle dolu kürt tarihi)
aklı başında olmayan insanların hurafesi veya uydurması, bu laftan sonra denilecek en güzel söz "senin ağzından çıkanı kulağın duyuyormu" demek oluyor. gülüyorum ama başak bi yerimle.

daha ne kadar türk kürt ayrımı olacak canım vatanım da bakalım.
adama "tapusu mu onlardaymış?" diye sorduran, sanal, hayali ve olmayan gerçeklik.
dogru ama eksik olan önermedir. her birey ülkenin gercek sahibidir. ülke; elinde parayi ve gücü bulundurup kendini padisah sananlarin degildir. bu kadar ayrimci ve önyargili olmayalim. kürtlerin iyisi ve kötüsü oldugu gibi türklerin de iyisi ve kötüsü oldugunu unutmamak lazim.
türklerden önce kürtler vardı bu topraklarda . gerçek gerçektir . önemli olan kardeşçe yaşamayı öğrenebilmek .
(bkz: oğlum bak git)
siz yokken biz vardık koçuuuum.
ayık olun.
soylarım kürtlere dayansada sunu söylemek isterim ki Türkiye Türklerindir ve Türk ulusunun kalacaktır. Kim ki hadsizlik edip göz dikerse ölmeyi haketmiştir.
Kürtlerin değil ermeni yandaşı süryani bölücü örgütün ülkenin gerçek sahipleri olduğu gerçeğidir.
sen dağlarda koyun güderken , türkler avrupa da papaya ayaklarını öptürüyordu.
(bkz: deli zırvası)
okunması zaman kaybına neden olacak sacma bi saptamadır.

(bkz: bi siktirin gidin lan)
kuyruklu yalandır ama kürt kardeşlerimizin:!! temennisi ve nihayi amaçlarıdır.

türkler anadolu ve avrupayı feth ederken 3 - 5 ilkel klandan oluşan kürtler, bu gün üstün üreme özellikleri sayesinde demografik olarak güçlenip, bu ülkenin sahiplerini yok sayıp, hiç bir alın terlerinin olmadığı bu topraklara sahip olmak istemektedirler.

tc devleti kabul etmese de, demografik olarak üstün oldukları güneydoğu anadolu yu ele geçirmişlerdir. bölgede devlet otoritesi çökmüştür, otorite tamamen pkk ve kck nın elindedir.

kürtler birinci hedeflerine ulaşmışlardır ikinci hedefleri ise, tüm türkiye yi demografik üstünlüklerini kurup ele geçirmektir. 80 li yıllarda batı bölgelerinde aile planlaması teşvik edilirken aynı dönemlerde, içimizdeki hainlerle (bkz: turgut özal) beraber kürtlerin amip gibi çoğalmaya teşvik edilmeleri bu planın bir parçasıdır.

yani şunu söylemek istiyorum hümanist genç arkadaş, sen brazzers izleyip klavyeye boşalırken adamlar amip gibi çoğalarak bu ülkeyi ele geçirmek üzereler.

asıl tehlike pkk dan ziyade, hızla artan kürt nufustur ve onlar yönetimi çoğunluk olarak ele geçirdiklerinde, senin gibi insancıl ve hümanist olmayacaklar kürt ten başka kimseye hayat şansı tanımayacaklar.
insanı götüyle gülmesine neden olan iddia.
kürde elini veren kolunu kaptırır . böyle fırsatçı mahlukatlar.
bunu iddia eden aptalların, yıllardır bozduğumuz ezberidir..

mezopotamya'da daha eski olduklarını iddia etmeleri, kendi fikirleri değil, öğretilen sahte bilgidir.

tarihe bakarsak sadece mezopotamya'da sıkışıp kalan kabileler olduklarını görmekle kalmaz, güneydoğu haricinde yaşam alanları olmadığını da görürüz.

kaldı ki; bir yerin gerçek sahibi olmak, o yerde eski olmak demekse, kürtlerden önce büyük iskender mezopotamya'nın sahibiydi. ki kendisi makedonya'lıdır. makedon'lara haklarını teslim edip, defolup gitmelilerdir.

hatta daha da geriye milattan önce 4000-2000 yıllarına gidersek, sümerler o bölgenin gerçek sahipleridirler..

yani bu aptalların düşünme yetisi olmadığı için ezberlediklerinden fazlasına akılları ermez ki, neden o coğrafyada kürtleri milat kabul edelim?

biz daha eskiyiz diyenlere cevaben; sizden eskiler de vardır ve siz orada devlet kuramadan bedevi gibi yaşamış kabileler olarak ancak sığıntı ya da kiracı konumundasınızdır.

bir toprak üzerinde devlet kuramayan ve millet olamayan topluluklar hak iddia edemezler..

yine de ısrarcıysanız, istanbul'dan izmir'den bursa'dan defolup gitmeniz gerekmektedir..

vatan haini olmayan kürt kardeşlerimizle eşit şartlara sahip bir şekilde, huzur içinde yaşamaya devam ederiz..
türk topraklarında yaşayan azınlık gruplar susup yalamaya devam etmekten başka çareleri yok.
Hiçbir zaman devlet olmayı becerememiş malum ırkın saçmalaması.