bugün

sürekli küfür eden pis pis konuşan kızlardır. sürekli küfür ettikleri için iticidirler.
küfür başlı başına iticilik unsuru oluşturur. cinsiyeti olmaz.
kızdan kıza değişir. kız vardır ettiği küfürün her hecesi aşırı çekici gelir , kız vardır daha küfür eder etmez kendinden uzaklaştırır , iğrençlik abidesi olarak kendini gösterir.
geçen gün duydum ve yazarken bile amk demekten vaz geçtim. feci itici oluyor.
ettiği küfre göre değişir.
edepsizdir.
kişilik sorunları ve özgüven eksiklikleri vardır. Psikolojik yardım almalılar.
iğrençlerdir. amk demeleri yok mu neresiyle koyacaklarsa artık amk.
sevimsizdir.
atarlı kezbanların edeb ve haya konusunda kendini aşmış bir tık ileri modeli.
iticiler. kız kısmı biraz edepli olur.
olmuyor yakismiyor denecek kizlardir.
bir bağyan arkadaşım bana "sikicem haaa" demişti, hiç unutmam. "neyinle?" diye sormuştum ben de... "sikmek için illa sike ihtiyaç yok" demişti kendisi. ben o gün anladım ki, bu kadın milleti çok acayip.

siz kadınsınız lan. estetik varlıklarsınız. varoluş amacınızdan sapmayın. saygılar canım abim...
dünyadaki en itici varlık çeşididir.
iticilikte master yapmış varlıklardır.
kimisine göre itici kimisine göre çekici olan bu tür kezbanuslar küfretmeyi sadece fuck you dan ibaret olduğunu zannedip kezbanlıklarına 1+ kezban puanı daha eklerler.
çok çok itici kızdır.
kufreden kisi dexterdaki debra olunca hic de itici olmayacak kisidir. sahsen kizi kufrederken daha bir cok seviyorum. o da bu durumdan istifade kufur etmeden bir cumle dahi kurmuyor.
bunlar son beş yıl içinde türemiştir ahlak mağduru insanlardır şunun da altını çizeyim küfür ne erkeğin ağzına yakışır nede bir bayanın anlayana ...
insan değiller.
Yüzüne bakınca melek zannettiğin küfür edince hayvan olduğunu anladığın kız tipidir.
görsel
kendilerine "vaay kıza bak ya tam kafa kız hacı" diye söylenmesini ister ama hayır.küfür eden kızlar bildiğin iticidir.
güzel olmak yerine itici olmayı tercih etmiş kızlardır.
aşırı serbest olan ve ortam yapmak isteyen soytarı tiplemelerdir.