bugün

hoşgelmiştir.
(bkz: koştursun efenim sözlükte)
(bkz: nick inin hakkini veren yazar)
(#8769202) ve (#8769298) sözlük formatı'na bir bakmasını rica ettiğim yazar.
(bkz: en sevdigim yazar) *
(#8806591) algıda seçici olan yazar.
(#8807748)cool adamı hatırlattı.
dişidir. ama fena yazardır. sarışın olmasıyla güneşli havalardaki enerjisinin arasındaki regresyon katsayısı bir dir.
kutsallığı boşverdim çok piçsin sen yahu.

dön de şu yazdıklarına bir daha bak...
--spoiler--
Sizin de artık yakından tanımaya başladığınız üzere, yaşları hep gözünde kurumuş bir piçim ben! Piçin kurusuyum anlayacağınız. Lütfen marka reklamı yapma gayretinde bulunmayın, ben gibi insanların zihninde selpak bir marka değil, peçetenin ta kendisidir. Biz böyle öğrendik ulan, çekin burnumun dibine dayadığınız selpakları.
--spoiler--
pipim yok pipim yok diye ortalarda dolaşan tuhaf yazar. bende de fazla yok ki paylaşalım. tüh.
solframe hakkında girdiği entry ile (#8992652) solframe i haketmiş yazardır. Nesildaştır. Hoş gelmiştir.
"benim yerime sen mi cehennemde yanıcaksın?"
"kendime sövüyorsam sen neden alınıyorsun?!"
"kendimle arama neden giriyorsun!" diyen yazardır.

-spoiler--
kendine alenen söven
--spoiler--
aklını erkeklerle bozmuş yazar. ne bu nefret ne bu kin? birer enjoy yiyip türk kahvesi içelim bari de sakinleşelim.
picin pişkinlikten kurumuş halidir .yaş bi tarafı kalmadığı için kendisi yaş iken eğilemez.
aklını erkeklerle falan bozmamış, onlardan nefret de etmeyen kin de beslemeyen yazar efenim. böyle de yalarım tükürdüğümü tu kaka bana.*
feminist bu kanımca. sol frame de dikkatimi pek çekti'de hep erkekler hakkında entry giriyor efenim. nedir zoru nedir problemi ya hiç sevişmedi ? yada çevresindeki erkekler pek dürzü.

ya bende ne yazıyosam bu kız enjoy bile yememiş *
ben sevdim bunu. * *
güzel yazar,en büyük destekçim,seviliyor kendileri.sözlüğü tepe tepe kullanasıca*
--spoiler--

bi pickurusu saçmalığı no: bilmem kaç

takvim yapraklarından yarabandı yapmayı öğrendi insan ve en baba kocakarı ilacı artık zaman...

--spoiler--

saçmalıklarını severek takip ediyoruz.

tanım: 7. nesil, hoşsohbet yazar.*
eskiden kavga nedeniydi la bu küfür. artık insan kendine kimlik olarak seçebiliyor. yaşlanıyoruz galiba.
çok hasta olan insandır. çok özlenmiş olan dostumdur. piçliği onunla simüle etmek hiç bu kadar güzel olmamıştı.
(#9457179) nickini seçme nedeninden bahsetmiş yazardır. o değil de allah şerefsizlik yapan üvey babaların/annelerin... neyse bir şey demiyorum ben.
piç'in kurutulmuş halidir. halk arasında yaygın olan söylem.
7. nesil silik.
silik falan değildir, çatır çatır geri dönmüştür.
sevgilime taktığım lakaptır.
dedemin çocuk sevme şeklidir. erkek çocukları için t*şaklarını yerim dediği de birebir duyulmuştur.