bugün

önce o titreyen imleçler bi kendine gelsin, sakin olun beyler, heyecan yapmayın.

sözlük oluşumlarını tam olarak benimseyememiş bir kadının akıllara zarar haykırışıdır.

burası sevişmek için partner aranan bir yer değil, lütfen kendimize gelelim.

bana gelirsek ben sadece keyifli olduğum günler sevişme isteklerine yanıt veriyorum.

ve ön mülakatı geçemeyen hatunlarla asla sevişmem. doğama aykırı, prensip meselesi.

ayrıca böyle bir üsluba sahip birisiyle asla olmaz, üzgünüm.

teşekkürler.
bir hatunun yakarışı. önce o epilasyon aletiyle temizleneceksin. adam gibi bir iç çamaşır giyeceksin. sonra da kopup geleceksin günahlarından.
Nerden biliyorsun diye sorulabilir.
Bakıyorumda sözlükte belden aşşağı başlıklar açıp entry giren ergenlerin çoğaldığı görülüyor.

(bkz: öpüşürken elini nereye koyacağını bilemeyen kız)

(bkz: tomtom la hunharca sevismis sozluk kizlari zirvesi)

(bkz: bir kadının iç güzelliği)

(bkz: uyanır uyanmaz iki tarafında seksi hatunlar görmek)

(bkz: orospu kelimesinden rahatsız olmayan kadınlar)

(bkz: 1 ayda tamı tamına 284 adet sevişme isteği almak)

(bkz: ne hos kadindi lan neriman)

(bkz: dünyanın en seksi kızları türk kızlarıdır)

gibi başlıkları çoğaltabiliriz. aslında bu tip insanlarada hak vermek gerek. Adamın hiç sosyal hayatı olmamışki sosyal konular hakkında bilgisi olsun. nerede belden aşşağı muhabbet var orada geçirmiş 16 yıllık ömrünü.
He bir şey daha var. Bu konular hakkında çok atıp tutan şahsiyetler genelde bu konular hakkında hiç bir halt yiyemeyen insanlardır. hiç bir halt yiyemedikleri içinde çenelerine vurur.
(bkz: üzecek adam çok)

serbest çağrışım.
bunu söyleyenin erkek olduğunu varsayarak soruyorum, top musun oğlum sen? adamı ne yapacaksın?
olum aklınızı basınıza alın ya gaymısınız.
Ergenüs den haykırışları dinlediniz. Sıradaki şarkı Zeki Müren den ..
bi kızın acı dolu haykırışı.
ilgisiz kalmış bir abazanın dikkat çekmek için haykırışı. olur böyle rahat ol.
Azgınlık belirtisi olarak ortaya çıkan bir sitem. Bu tür vakaların sonu hiç hayra alamet değildir.
yanlış iddiadır. ben varım falan demeyeceğim ama vardır birileri mutlaka.
geleneksel adam yoksunluğudur.
bakınız: kemalist avı.
-işte geldim burdayım, ben bu işte ustayım.

mr. sbag.
selam. nasılsın? beni sormuşsun?