bugün

bu nasıl bir aymazlık nasıl bir rahatlıktır..

kendi cinslerine yakıştırılan bu iğrenç kelimeyi nasıl hazmedebiliyorlar?

neden tepki göstermiyorlar?

bu iğrenç kelime kendi cinsime yakıştırılmış olsaydı eğer böyle bir toplumda yaşamaktan utanç duyardım.

kendi cinslerine yakıştırılan bu tiksinç kelime karşısında duyarsız kalan kadınlardır.

ve inanın sizin yerinize inanın ben utanç duyuyorum...
(bkz: fahişeler)
sevisme fantezileri olan guzel sevisen ve yatakta erkegi tarafindan kendisine orospu diye hitap edilmesinden hoslanan kadinlardir.iyi sevistiklerinin vurgulandigini algilayacak kadar acik zihniyetli ve olgun karakterli kadinlardir.
umursamaz kadındır.
şüphesiz ki orospulardır.
bazı insanların ne kadar zekadan yoksun olduğunu gösteren kadınlardır. şimdi efendim insanları yıldırmak için çeşitli çareler dener dururuz, bu bir realite ve aksini düşünen yoktur sanırım. tabi melek filan değilseniz. bu tip seksist tabirler, yaftalamalar ve küfürler sanal ortamlarda yaygındır çünkü reel topluluklarda kimsenin götü kolay kolay yemez kullanmaya yani en azından benim bulunduğum ve yaşadığım çevrede bu böyle.

sanal ortamlarda da akılla yenilemeyen bir kadının ilk namusuna dil uzatılır ki kadın yılsın, bıksın, ar etsin diye. aklı olan kadın bu tip yaftalamalar karşısında güçlü durur ve konunun sahibini muhatap almamaya çalışır. her orospu lafı karşısında bir kadını kaybetseydik işimiz vardı.

ne yaparsanız yapın kadınları birer aptal olarak servis edemeyeceksiniz yersiz ayıplamalarınızla.
(bkz: kadın dediğin orospu olacak arkadaş)
bazı gerçekleri içine sindirmiş olmanın verdiği bir rahatlık olsa gerek. Öyle kabul etmek lazımdır.
(bkz: pezevenk kelimesinden rahatsız olmayan erkekler)
Şüphesiz ki bu kişi orospu seyhan değildir. Çünkü o rahatsızlığını dile getirmiş, yıldız tilbe'nin kendisini arkadaşlarının yanında utandırdığını söylemiştir. Çok fenasın.
E5'te yol kenarında sakızı yayvan çiğneyip patlatıyordur.
Yalnızken söylediğinizde rahatsız olup olmadığını anlarsınız. Çevrenizde insanlar varken rahatsız olmasa bile rahatsız gibi davranır.