bugün

türk kızına sataşmadan duramayan ülkem abazanlarının gözüne sokulacak gerçektir.

evet, türk kızları dünyanın en seksi kızlarıdır!
kendisini seksi sanan " şişman, gözlüklü, kıllı ve kirli sakallı " yazar söylemi. evet evet en seksisi sensin hatta.
hepsi değil ama bir çoğu o göbekle michelin reklamından fırlamış gibi duruyorlar.
türk kızlarına yağ çeken erkek söylemi.

http://inciswf.com/siklenmeyenyazaramcik213123.swf
sözlükteki kızların sempatisini kazanma cabalarındandır.
yalandır inanmayın ya da bunu diyen adamın henüz slav ırkından haberi yoktur.
belki ekmek çıkar düşüncesiyle söylenen sözdür.
entrikalar .
Cok buyuk bir iddiadir. Daha kanitlayan olmadi.
bunu diyen yıllardır ellerine mahkum olan bir loserdır. tabi bu abazanımız herhangi bir kızla* tesadüfen muhabbet eder ve kendinden geçerek bu lafı sarfeder.
dünyanın olmasa da ortadoğunun diyebiliriz. *
Biri şuna isveç' i rusya' yı anlatsın amk.
cümlede geçen seksi kelimesinde ki -s harfini çıkarırsak doğru olacak önermedir.
dünyayı iç anadolu dan ibaret sanan gerzek hedesi.
bütün dünyanın g*tüyle güleceği gerçeğini değiştirmeyecek am salak ve yalama kız kankası düşüncesidir.
yani bir polis kadini gördükten sonra kesinliğine inandığım önerme.

bir kadin bu kadar seksi olamaz...
Dünyanın en seksi kadını bakımlı kadındır. Vucuduna kendine bakan kadın yani. Her türk kızı bir değil neyazıkki tek derdi evde oturmak olan göt göbek sakal salmış koca bekleyen kızları oylamaya katmazsak akdenizli deniz kokan kızlarımız güzeldir. Bayan olarak söylüyorum ki tabiki bir slav ırkı değil.
"hele önce bi otur soluklan yeğen" demek istediğim yazar söylemidir.
norveç'e ve brezilya'ya henüz gitmemiş bir yazarın safsatasıdır. şöyle değiştirebiliriz.
(bkz: en vefakar kadın türk kadınıdır)
(bkz: annelerimiz)
(bkz: duygulandım lan)
nasıl ya nasıl, uzaktan bakınca kız mı onu bile ayırt edemiyorum ben.
(bkz: sozlukteki kizlara yavsaklik yapmak icin acilan basliklar)
(bkz: Dünya göz hastanesi)
(bkz: ya ne olacağdı)
ha siktir oradan pezevenk osman.
yok artik ebesinin ami.. sulanma konusunda herkesi degerlendirmesek iyi olur, yoklugun basa vurdugu bir suru kisi var, kabul.. ancak bunun olmadigi kisilerde var..

he her turk kizi kezban midir? tabi ki hayir.. ama en seksi kizlar turk degildir.. bir estonya, moldova, isvicre kizlari vardir ki off of..