bugün

Kitap okumayan birinin açtığı başlık .
kitap okuyanlar senin gibi olmuyorsa bu bile tek başına kitap okumak için bir sebep. troll maaşın yatmadı sanırım yine milleti uyuz etmeye çalışıp kendine prim kasıyorsun.
Akla gelen güldüren gerçek.
değillerdir.aksini idda eden ateistir.
Kitap okuyanların bilmediği gerçek. Zaten bilseler mal olmazlardı. Bunlara 2 rekat namaz kıl desen kılmazlar. Allah için vakit harcamazlarda, boş boş kitap okur gafiller.

Yüzlerine tükürsem, tükürüğüme yazık.
(bkz: asgari ücretle geçinen bir çomar beyanı)
kitaplar çeşitli. Edebi değeri olanları var olmayanları var. Edebi değeri olanları okumayı sevenleri mal olarak değerlendirmek bana rock müzik dinlemek mallıktır demek gibi geliyor zira zevk almak kişisel bir şey. Siz okumaktan haz almıyor olabilirsiniz allah sizi öyle yaratmış buna bir sözüm yok. Yalnız seven kişiye neden seviyor demek saçma bir durum.

Bu toplumun her çeşit insana ihtiyacı var. Ben mesela kitap okurum mesleğim bu çünkü ama elimden musluk tamir etmek gelmez. Elleri inanılmaz maharetli olup ekmeğini oradan kazanacak insan da en az okuyan kadar değerlidir.
Her aklı başında insanın bildiği gerçek.

Sadece bu gerçeği mallar anlamaz.
Kültür birikimi yüksek olan insanların kabul ettiği gerçektir.
kültürüz insanın kültürlü insanın farkindalinigi kavradiginda düşündüğü şeydir. böyle düşünmesi normaldir
yaw gerçekten kitap okumayan insanın düşünce şeklini anlayamiyorum denişikler hiçbi farkindaliklari yok bi ortamda hayal gücünü kullanıp da fikir yürütme olayı sıfır. bu tipler her şeyi matematik sanar.
can yücel yaşıyor olsaydı bu başlığı açan salağa kesinlikle şöyle yanıt verirdi; "---mal sensin, kitap da götüne girsin!..."
Ben küçük yaştan beri çok kitap okuyorum o zaman ben baya bir malım.
gerçekten troll mü acaba diye düşündürdü ama 1-2 saniye sonra başlığı hortlatanı gördüm ve boşa düşünmüşüm dedim.

t: hayatında 3-4 cümleden fazlasına kitap gözüyle bakan, beyin ölümü gerçekleşmiş tiplerin saçma bir beyanıdır.
Tüm dünyada kabul edilen gerçek.
okunan kitabın adının "seviyordu oysaki" olması büyük ihtimal.
Her kitap okuyan degil edebi degeri olmayan icerigi bos olup vakit gecirmeye yarayan kitaplari okuyanlar bu sinifda olmali. Aksi takdirde bir avukadin cok kitap okumadan basarili olmasini bekleyebilirmisinjz veya tıpcının.
sanki okumayanlar yeni bir atomu sentezliyor? siz nasıl bi gerzeksiniz olm?
Katılıyorum.
Annem hep diyor zaten akıllılar okumaz diye.
Konuları en iyi anlamanın yolu kitap okumaktır.
Kitap okuyanların kendini çok entelektüel sanması acınacak durumdur. Kitap okumadığı halde internetle içli dışlı, araştırmayı seven ama kitap okumayan dostlarımız da mevcut. Hatta paylaştığı bilgilerle kitap okuyup kendini entelektüel sanan tiplemelerin ağzını açık bıraktığı bilgiler de mevcuttur. Kitap okumayıp aşırı cahil insanlar da var. Kitap okuyup kendini bilgin sananlar da. Araştırmayı seven insan, bilgiye istediği şekilde ulaşır diye düşünüyorum. Gündemi takip eden insanlar da bir artı öndedir. Hiç kitap okumayan insan araştırmıyorsa vs Bi yerden sonra yerinde sayar vasıfsız biri olur çıkar. Araştırın, bilgilenin. Gece gündüz vampir kitabı okuyan insanlar da var. Gece gündüz aşk romanları okuyanlar da var. Hiç kitap okumayıp Youtubede bilgilendirici kanalları takip eden (barış Özcan, video eğitim, ortapia, ruhi çenet..) insanlar yine bir artı öndedir. Bilgiye ulaşmak bu kadar kolayken ve güzelken kendini geliştirmemektir en büyük cahillik.
kitap okumayanların kitap okuyanları mal sandığı durumdur. yanılgı içindedirler.
mal olmasa neye o kadar kassın aq. Herşey zaten ortada.
Dünyaca kabul görmeye başlayan gerçek.

Ali ağaoğlu na bakın. Adam zengin üzeri zengin. Kitap mı okumuş. Hayır. işte ispatı.

Kitap okuyanlar bunu anlamaz. Adı üstüne mallar işte.

Bu entry bilimsel bir entrydir.
Mal olanların bilmediği gerçek.

iyi bindirdim ama bu sözle gerçeği.
Kitap okuyan her malın bilmediği gerçek. Zaten mal olmasalar kitap okumazlardı.