bugün

Nerde bu devlet nerde bu millet

- nerden biliyim git reha muhtara sor.
"sayın evren,

darbe yapan siz gezerken, darbe yapacağından şüphelenilenlerin tutuklanmasının manasının resmini çizebilir misiniz? Zor gelirse mutluluğun resmi de olur.

Saygılarımla,
B"
asmayıpta beslediğiniz beyninizi bir gün yan koltuktan alıp tekrar kafatasınıza yerleştirmeniz umudu ile kenan bey.
lover : beş ayaklı at.
sevgili paşam git ve itiraf et bu ülkenin kaç yılını çaldığını... netekim cezanı çek ki sen de rahatla, biz de rahatlayalım*.
değeri bilinmeyen her türk genci gibi biz de kendini akıllı sanan patates beyinlilerce eleştiriliyor, hakarete uğruyor, yeri geldiğinde küfüre maruz kalıyoruz. ama emin olun değerimizi bilen biliyor. ve hakettiğimiz takdiri bir gün siz ve sizin gibilere rağmen kazanacağız.

kurae.
sevgili kenan..

sen sevgili gibi bir kelimeyi de haketmiyorsun ama neyse.

hala nü calisiyor musun askitom?

bi ara msn e gel, lafliyalim.

kndine ii bak, öpt., hşçkl.
monsieur kenan,

je vois que vous etes une personne la plus celebre en turquie depuis 1980. on vous remercie pour votre coups ! un jour, vous verrez que vous serez aussi enterré et les satans joueront avec vous.

bisous..

edit : adam türkçe anlamıyordur belki *
nasıl bir hitap kullanacağımı bilemediğimden, hitapsız başlıyorum.

senin nefes aldığın her gün, acımız daha da artıyor.
bütün mağdurları, işkence görenleri, yurtsuz kalanları, hapislerde çürüyenleri düşünüyorum; bu kadar ahla nasıl yaşadığını hala ben de bilmiyorum.
17 yaşındaki kardeşimizi öldürdün sen, her yıl onun ölüm yıldönümünde aldığın beddualar bile yeterdi ölmene... allah'ın işinden sual olunmaz elbet... ama canımızı acıtıyor varlığın.

bil.
bizdeki nefreti bil!
kenancım azraille köşe kapmaca oynuyorsun ama hala götün başın oynuyor.
tayyip maaşına deli zam yapmış hadi iyisin.
Selamlar sayın evren,

Siz darbe yaptığınızda babasının yediği portakalda vitamin olanların, O günkü durumu bilmeyenlerin, bizzat yaşamamislarin bUrda entel dantel kesilip size mektup yazmalarını çok da sallamayacaginizi umuyorum.

Yalnız darbe ertesi ortaya çıkardığınız durumda bu din tüccarlarını bu kadar cesaretlendirmeniz beni de Uyuz etmiyor değil. Bir de örgütlenme önüne getirdiğiniz engellere tilt oluyorum. Onun dışında en azından götü kurtardık sayenizde.

Bakmayin siz ergenlerin demokratcilik oynamasına.
12 eylül-28 şubat.
bunlar yargılanır ve olayın arka planı açıklanır ise ülkede son 25 yılda tüm milletvekili-bakan-başbakan lık yapmış insan kalmaz.

bunun için kimse kimseyi yargılamaz-yargılanmaz, kimse ayağına kurşun sıkmaz.
sözde seni yargılayacaklarına inanan cicişlere gülüyorum lan.

darbe darbe diye %50 oy alan adamlar bir yandan senin maaşına zam yapıyor, diğer yandan zaten 30 yıl tam bittiği anda senin suçlarını zaman aşımına uğratıp sözde darbecilere rererö ayağına göt kurtarma referandumu yapıyor, temel maddelerde zaten suçlanmanın önü kapanıyor, diğer yandan da darbecileri yargılayacağını söyleyenler o gün senin avukatlığını yapmış akp'li vekiller..

bir garip ülke amk.