bugün

Bir çok şubesi bulunan kendini aşmış bir restoran. Tavsiye edilir.

http://www.kasapdoner.com
Türkiye'nin ilk Fast Casual Dönercisidir.
kasap döner sap döner gün gelir hesap döner.
Acibadem subesinde gecen gun masalara entegre ettikleri tablet bilgisayarlarla oynasarak yemek yedigim donercidir.
Ancak donerinin performans/fiyat olarak cok yuksekte seyrettigini dusunmuyorum.
dükkanlarının iç dizaynı olarak çakma burger house diyebilirim. konsept olarak hiçbir fark göremedim masaya ipadler koyma dışında. ha bi de dönerci bura ya la.
kapkara dönerci.

kurumsal kimlik ve sunum on numara ama. daha lezzetli dönerler yedim ama sunumda aşmışlar cidden.
imaj ve pazarlama anlayışı çok başarılı olan dönerci. dönerlerinin tadı çok güzeldir fakat tat/maliyet tablosunda iyi bir yerde değildir 100 gram ı 13 liradır.

ayrıca en büyük saçmalık sürekli country müzik çalmalarıdır. hem afyonlu muhabbeti yapacaksın hem de amerikancılık. bu neyin kafası?
Dönerciliğe steakhouse imajı katmışlar. Başarılı konsept ama tabureler kötü. Ayrıca pahalı.
En azından şimdilik orta sınıfın üst kesimlerini ve daha yukarısını hedefleyen restorandır. O kesim için de ambiyansın önemi aşikar. Normal de fiyat/performans değerlendirmesinde bizlerden farklı olarak performansa, ambiyansı da katarak karar veriyorlar.
Beni asıl şaşırtan, seçtiği sunum tarzı değil de harbiden iyi döner yapıyor olmasıdır. Tebrikler Sarıtaş emice
"hamburger çocuklarına yedirmeye geliyoruz" sloganlı reklamıyla sempatimi kazanmıştır.

reklamda amerikaya özgü eşyaların döner bıçağıyla ortadan 2 ye kesilmesi vs güzel bir reklamcılık örneğidir.

türkiye'nin böyle şeylere ihtiyacı var.
Hamburger cocuklarina yedirmeye geliyoruz sloganiyla ve reklamiyla vayyyyyyyy yuru be dedigim hatta yapistir dedigim donerrrrr. Reklamlari gercekten super.
Biraz daha cesur olmalisin turkiye aynen boyle devam.
keser döner sap döner gün gelir hesap döner i anımsatır.
Yedirmeye geliyoruz lafını her duyduğumda anlamsızca gülmeme sebep olan reklama imza atmış dönerci.
hamburger cocuklarına yedirmeye geliyoruz seklinde bir reklam sloganiyla gelen doner markasi.

allahim.

sonradan sonradan; ne var amk ben yeni gordum reklami ?
komik bir reklama sahiptir.
reklamda "kesmez seni bir başkası" denmesine rağmen tanımlarda hep "100 gram et pahalı" yazan et döner markasıdır. çük kadar etin neresi bizi kesecek? hamburgerden ne farkın kaldı arkadaşım? saygılar
iki adet yarım ekmek döner, bir ayran, bir kola ve bir patates'e 30 lira hesap ödeten yer.

Dönerler 9 liraya denk geliyormuş diye duydum.

Fiyat/performans açısından kesinlikle başarısızdır. Üstelik fiyat listesini asmaması yada üzerinde fiyat bulunan bir menü vermemesi, insanlara son dakika sürprizi yaşatmanın hoşlarına gittiği gibi bir izlenim vermiştir.

iyi yanı yok mu, var. Çalışanları güler yüzlü, kullandıkları ketçap ve mayonezler kaliteliydi.

Diğer yandan sipariş verdiğiniz şey eksik gelebilir ama eksik değilmiş gibi fiyat ödeyebilirsiniz, uyanık olun. Yoğunluktan dolayı saçmalayabiliyorlar sanıyorum.
Henüz bursa da bulunmayandır.
hamburger çocuklarını yedirmeye geldiğini iddia eden reklamı ile kafama takılmış marka.
fiyatlara bakılırsa altın tozlu döner sattıklarını düşündüğüm, öğrenci olarak kapısına fazla uğramadığım kaliteli dönerci.
istiklalde her önünden geçtiğimde ulan diyorum bigün gel bi dene bakalım.

ama yok. hala gidemedim.
bigün gidicem.
Reklamında hamburgere kafa tutan döner markası. Harika döner ve iskender yapıyor kesinlikle öneririm. Hemde gece bu saatte.
Sadece alkol üzerine lezzetli oluyor para vermekten çekinmiyorsun onun dışında gereksiz.
http://www.kasapdoner.com/

Reklamında subniminalin a.q (adını koyan) dönerci.
Keser doner sap doner Gün gelir kasap döner.