bugün

pendik viaport şubesinde hizmet kalitesi yerlerde.

garsonlar üç kere söyleyince anca anlıyor. siparişi önüne atıp gidiyorlar, etlerde yağ oranı çok çok fazla.

yerli diye destekliyoruz ama bundan sonra yok. başka yerli gelsin, yerli mi yok.
yaşasın

artık burada bitcoin le yiyebileceğiz.

çok sevinçliyim.

10 dolara aldığım bitcoin 1000 dolar oldu

kökü belleş

yiyeyim da yiyebildiğim kadar.
Adana real şubesinde bana bugün sundukları iskender hayatımda yediğim en kötü iskenderdi. Porsiyonu küçücük ve son derece lezzetsiz.
park adana şubesinde köfte yiyerek tanıştığım dönerci. (dönerciye gidip köfte yemek) köfte baya iyiydi ve yanındaki acı sos da.
valla ben doydum *
Kıbrıs'ta da şubeleri vardır.
az evvel arayıp 13 haziran salı gününe iftar için rezervasyon yaptırdığım yer.

Arkadaşlara iftar sözüm vardı.. alın lan sınırsız, istediğiniz kadar yiyin diyeceğim.

Umarım şu reklamı onlar da görmemiştir eheheh.

görsel
inanma sipariş verme sikecek dediğimiz dukkandir.
Keser döner sap döner gün gelir kasap döner.

I'm sorry guys.
Bildiğin kaz yorma yerlerinden biri. Böyle yerler müşteri soyma amaçlı. Evet.
güzel iskender yapan kuruluş. Müdavim uygulaması sayesinde bazen bedava veya bedavaya yakın iskender yedirdiğide olmuştur.
leziz dönerleri var.
hokkabazlığın dükkan bulmuş hali.

1.5 porsiyon sipariş verdiğiniz iskender, karşınıza yarım porsiyon olarak gelecektir.

porsiyon döner 100 gram
porsiyon iskender 80 gram

kendilerine aradaki farkı sorduğumda aldığım yanıt resmen küfürdü.

aradaki 20 gram fark sos diye cevap verdiler. inanılır gibi değil.

1.5 porsiyon iskendere 27 lira alıyorlar.

ayrıca iskender değil yoğurtlu tırnak kebabı yiyorsunuz.
çoğu zaman giderim bugün de gittim . sipariş verdim , buraya gidenler bilir siparişten hemen sonra peçete ıslak mendil getirirler , bana getirmediler ,benden sonra gelen yan masaya oturan çifte getirdiler. tabi bir şey diyemedim ezik olduğum için içimden söylendim. hesap ödemeye giderken öndeki müşterinin para üstünü veren kasiyer bir güzel yağladı müşteriyi kesenize bereket saolun teşekkürler dedi. benim para üstümü verirken yüzüme bakmadan buyrun deyip verdi parayı. ee bunlar neden oldu çünkü yediğim yemek 50 gr tavuk dönerdi.
amerikaya sanki bamyanı yerim mesajı veriyor, caiz değil.
reklamlarında dürümü amerika bayrağı dudak boyalı kızın ağzına veren döner markası. sanki dürümü malafatmış gibi amerika bayrağının ağzına veriyor. şahsen ben o markadan dürüm yiyemem artık. düşünsene söylemişsin bir dürüm, ağzına götürürken aklına reklam filmi geliyor. ne diyecen o anda müdür ben ekmek arası istemiştim bana malafat mı gelmiş diyecen?
Reklamında amerika bayrağıyla dudağı boyanmış biri döneri yiyor.
Madem türk markasısın amerika bayrağıyla boyanmış birinin reklamda ne işi var?
Burası türkiye.
tek kelime ile fiyaskodur. Sadede reklamı boldur. gereksiz pahalı ve yeni hiç bir şey sunmayan markadır.
Tavuk dürümü 3 TL ye, Ayranı 3.5 TL ye satan dönerci.
Cok abartili fiyatlari olmasina ragmen donerleri lezzet olarak paranizin karsiligini veremiyor maalesef.
vasat bi dönercidir. bakın orada yedikleriniz et filan değil, bildiğiniz plastik yiyosunuz. istanbul'da döner yenebilecek çok yer yok. aklıma gelen bikaç tanesi günaydın döner, bayramoğlu döner, karadeniz döner, dönerci celal usta.
Keser doner sap doner Gün gelir kasap döner.
http://www.kasapdoner.com/

Reklamında subniminalin a.q (adını koyan) dönerci.
Sadece alkol üzerine lezzetli oluyor para vermekten çekinmiyorsun onun dışında gereksiz.
Reklamında hamburgere kafa tutan döner markası. Harika döner ve iskender yapıyor kesinlikle öneririm. Hemde gece bu saatte.
istiklalde her önünden geçtiğimde ulan diyorum bigün gel bi dene bakalım.

ama yok. hala gidemedim.
bigün gidicem.