bugün

-özellikle türk kadınlarında görünen olay.

biz erkekler karşımızdaki kadının boyuna aşırı takılmayız. ha 1.50- ha 1.70 ne olmuş banane.

fakat kadınlar hoşlandıgı erkekten boyu kısa diye bile ayrılabiliyorlar.

geçen flörtleştiğim bir hatun bana boyumu sordu.1.82 dedim.gelen cevap;

'' pöfff ya bu üzdü. ben 1.79'um.senin için sorun değil ama benim için sorun. ben emre altuğ-çağla şikel gibi görünmekten bıktım.arkadaş oluruz '' dedi.

bu nedir la.
Ciddi biçimde dikkat çeken takıntı. Evden çıkıp 20 dakika uzaktaki bir mekana gidene kadar abartısız her kadının yanında kendisinden uzun bir erkek görüyorum. Hiçbir erkeğe gülmeyen soğuk nevalenin 3 tane uzun boylu erkekle konuşup gülmesine şahit oldum. Var böyle bir takıntı gerçekten de.
Kadının yanında kendinden iri erkek olunca kadın daha güvende hissediyor, daha kadın hissediyor bence.
Şimdi 179 kız senin yanında kendini muhtemelen dev gibi hissediyordur. iri görecek kendini hep.
Ama 190 üstü birinin yanında psikolojik olarak daha iyi hissedecek.
Yani ben açıkçası böyle hissediyorum. Aynı boyda sevgilim olduğunda sürekli düz ayakkabı giymek istiyordum, zayıflamak için uğraşıyordum vs.
Bu tabi ki bir kıstas değil sevdikten sonra orası ayrı mevzu. *
Olabilir bizim de meme takıntımız göt takıntımız var.
gereksiz değil.
aynı veya yakın boydaki erkek kadını nasıl şekilden şekile soksun, evirsin çevirsin, duvarlara vursun.
haklı takıntıdır vesselam.
Kadınların önyargısını, dış görünüşün çekiciliğine olan ilgisini kanıtlayan durum.
Benimle dalga geçip duruyordunuz, bakın, başkası yöneltmiş iddiayı.
Hem gerçekler işinize gelmiyor hem de yöneltene düşman oluyorsunuz. Bir şey diyemiyorum size cidden. Siz kendi kalıplaşmışlıklarınızla, işinize geldiği gibi devam edin. Aynen.
Size ne ezikler.
abırın ayrıca boyunun da kısa olduğunu öğrenmiş olduk...
Bana 1 75 in altındaki adamlar kadın gibi geliyor ve maalesef son dönemde hep böyle kişiler karşıma çıktı. Tamam ben de bunu sorun etmek istemiyorum ama eli yüzü benimkinden daha küçük lan bu adamların.

1 90 sevgilim bana, çok minik ellerin ayakların var derdi ben kıkırdardım * 1 75 ten kısa adamlara aynısını benim diyesim geliyor, Kötü hissediyorum valla.
yani erkekler zaten kadınlardan daha uzun olurlar. ben de kadın olsam ben de uzun erkek isterdim. 1.78 boy da eniştemden 2 cm uzunmuş. 1.78 değil de 1.68 boyunda olan biri gayet uyar ama bence boy ortalamasına göre ama ben de benden kısa adamla beraber olmuştum. *
Dışarıda 4-5 saat geçiren herkesin fark edeceği takıntı.
Zeki, kültürlü, okuyan bir adam neden reddediliyorsa dış görünüşü çekici biri aynı sebepten ötürü kabul ediliyor.
Kadınlar boylu poslu, fit birini görünce dayanamıyor. Kaç tane örneğini gördüm, inanın buna.
Çok fazla şekilcilik, hazcılık, önyargı ilişkinin başlangıcını etkiliyor.
izmir nette tanıştığım bir hatun boyumu ogrenince iletişimi kesmişti.
Türk erkeklerinin yüzde 90nını dışlamaktadır.
(bkz: Black pill)
Eski nesilde yoktu pek . Kısa boylu adamların gayet hoş sevgilileri olurdu hatta kendinden bi parmak iki iki parmak uzunla çıkan bile vardı. Benim hayatımda tanıdığım en hovarda adam da gayet kısa ebatlardaydı. Tabi o günler geride kaldı. Çıkarcı, bencil, rekabetçi, sosyal medyaya fotoğraf atmak için yaşayan sikko yeni nesil kızlarında görülüyor bu takıntı. Yeri gelmişken bir anekdot vereyim; Boy farkının bir karıştan fazla olduğu çiftler bende baba-kız hali uyandırırdı, bu tarz ilişkinin uzun vadeli cinsellikte erkekte psikolojik sıkıntılı yarattığını okumuştum bir ara (pedofil gibi hissetme durumu) erkek adına üzücü. Bu yüzden Yanınızda çok kısa kalan bir kadınla ilişki kurmayın.