bugün

redbull ile olan şeyki muhteşem ötesi olan içki.
bAHARATLI ŞURUBA BENZER TADI.
YAZ GÜNÜ iÇiLMEZ.
KIŞ iÇKiSiDiR.
Diğer adı ile avcı şurubu.
Alman likörü.

Kış içkisidir.
Özellikle kışın 2 shot atıp dışarı çıkarsan üşümezsin.
şişesi kafaya dikilip içiliyor mu bu?

yanlış bişey yapmayayım da.
Adından da anlaşılacağı üzere bir alman likörü.
Mesir macununun alkollüsü. Tekila-jager karıştır. Kafaya dikme.
%35 oranda alkol içeren alman içkisi.
Hergün 2bardak içtiğimdir enerjiyle.. Dünyanın en güzel içkisidir gözümde net.. AYRICA sanılanın aksine zararlı değil yararlıdır

içinde geyik kanı ve 50den fazla baharat vardır, boğaz hastalıklarına birebirdir
kız içkisi açık ve net.
Nasıl içiyorsunuz bu mereti?
içimi ve tadı hiç hoş değil.
Lıkır lıkır içiyoruz valla.. Biz soruyor Muyuz rakıyı nasıl içiyorsunuz diye.. Türkiyede ağır overrateddır rakı bundan bahsediyor muyuz, anason fetişizminize laf ediyor muyuz.. Zevk meselesidir.. Kız içkisi diyen de götümü yesin, malibuyla karıştırdı sanırım çomar
Lıkır lıkır içilecek bir içki de değil kanımca. Bikaç bira arası damak tazelemek için ya da gece sonuna dogru kahkaha muhabbetine bir iki shot tat verebilir.
1/3 votka ile de shot denenebilir.
şifa niyetine içilmelidir.
tadını öksürük şurubuna benzettiğim, shot vurulduğu zaman mideye kadar gittiği yolu hissettiren nane. bana göre parfümcüde parfüm denenirken koklanan kahve misali içilmelidir. ayrıca ufak yollu üşümeye başladığınızda atacağınız bir iki shot, kanınızı tekrar kıpır kıpır ettirecek.
en güzeli rakıyla karıştırılıp içilendir. ayrıca deve sidiği çok lezzetsiz.
Maltada her gece en az 12 en çok 24 shot attığım içki . Yagergirl lerin hepsi tanırdı beni hey gidi günler .
Gripken 5 shot aldığım beni kendime getiren içki.
Bir 35 liği tek başıma bitirip hiç bir sarhoşluk belirtisi vermemiştir . Ayrı bir kafası var , hiç bir şekilde mide bulantısı yapmaz . BAya iyidir . Hastayken iyi içilir .
halsizlikten, hastalıktan, yorgunluktan beş dakika içerisinde kurtulmanızı sağlayan ilaç gibi bir içkidir.
En sevdiğim.
içine flunitrazepam katmamanız iyi olur swh.Sadece tavsiye (bkz: the hangover)
bitkilerden yapılmış şifalı bir alman likörüdür. deneyimleme şansım oldu. ülkemizde pahalı.

edit : ilk likörüm.
son vergi euro zamları ile beyaz yakalı içkisi olmuştur,
en favori tüketim şeklim;
6 cl jager
3 cl misket limon suyu
10 cl sprite
normalde iki bira ile çakır keyif olan biriyim, alkol çok tüketmiyorum. geçen tanıdığım ve çok sevdiğim üniversiteli barmen arkadaş önüme bir şeyler koydu, ben de dans ede ede içtim mutlu oldum hatta. tadı da hoşuma gitti, alkol oranı düşüktür diye düşünürken iyice içmişim. sonra hayatı 3 cm çapında bir daireden görmeye başladım. mekandan bir süreliğine çıkarılmışız ben kendime geleyim diye, ankara soğuğunda kalmışım falan filan. hiçbir şey olmamış. ertesi gün arkadaşlarımla konuştuk içtiklerimi hatırlayınca anlattım bana bu ismi verdiler. meğer etkisi efsaneymiş. bilinçsizce sormadan verileni içmeyin en yakın arkadaşınız da olsa. ama seninle tanıştığıma mutlu oldum jagermeister, artık özel gün arkadaşımsın.