bugün

internete giren bütün erkekleri kendisine hasta sanan kızdır.
Bu kızlara göre namus esastır ve bütün erkekler onun kukusuna düşkündür.
internette götü kaldırılan kız denmesi daha doğru olacak sözcük bütünü... *
Ülkemizde bolca mevcut olan, oluşumunu ise Türk abazha birliğine borçlu olan kız familyasıdır...
gerçek hayatta hiçbir erkeğin dikkatini ve ilgisini çekemeyen kız olması muhtemel durumdur. *
(bkz: sanal tatmin)
başlık sahibinin de zamanında katkıda bulunduğu olusum.*
bir etki-tepki sürecinde kendisine gösterilen ilgi, alaka, yalakalık, zaman zaman yavşama boyutlarına varan etki neticesinde kendisini bulunmaz hint kumaşı zannederek tepki gösteren kızdır. bana göre böyle kızların ortaya çıkmasında suç tamamen "internetten kız düşürmeye" çalışan abazan yurdum erkeklerine aittir. yana yakıla anında mesajlaşma programlarından kızlarla yazışma/konuşma hevesi içerisinde olan bu abazan güruh listelerine ekledikleri kızlara türlü iltifatları yavşama derecesine varan (ve çoğu oradan buradan toplama olan) sözüm ona edebi cümleleri sıralayıp bir anda kızımızın "vay ben neymişim" havasına girmesinde baş rolü oynamaktadırlar. evet davranış ve tutumları açısından ben de böyle kızları antipatik bulurum ama geliştirdikleri bu reflekslerin kaynağının biraz da kendileri dışında olduğuna inanmaktayım.
bu sağlayan da bir erkektir.
#1419981 ayrıca nette yada başka bir yerde bu kaldırma olayının harbiden olmaması gerekir. yazıktır bize .*
arak bir konudur. http://www.eksisozluk.com...z+tipi%2F%40peder+zickler
en asil duygularin insanidir.
kuku düşkünü türk erkeğinin zaaflarından faydalanmasını bilen kız modelidir.
bu kizlar disardan bakildiginda - disaridan derken sokakta - bek sallanmayacak kafaya takilip , sike gergi edilmeyecek tiplerdir. kendilerinde sike sürelecek akil yokken internet üzerinde cesitli yerlere jesica simpson , j. lopez vari resimler birakarak '' amina koyum ne güzel kizim '' demeye baslarlar , üzerine aldiklari mesajlar ise katmerli bir sekilde götlerde yükselmeye , ve yükselme neticesinde yogun kar yagisi tipi ve buzlanmaya neden olurki buda beni - bir erkek olarak - kizlardan sogutur.

buna iki kere yasadigim - sirf meraktan - deneyimlerimin neticesinde ulasitim. girdigim sitede cektigim mesajlara verilen yanitlar , yada hic yanit gelmemesi. bayan üyelerin profillerine dosedikleri götten uydurma özellikler ise bunun cabasidir. halbuki bu hatun kisiler internet üzerinde günde ortalama 250 abazanin cükünü kaldirip , klavyeye cükü ile yazi yazmasi sonucu kendilerini tatmin edip mutlu olurken. izmir 'in herhangi bir kösesinde beni yada benim gibi mesaj yazmadiklari insanlara bakip hayaller kurarlar.

disardan bakildiginca cok zorlu olan bu kizlar , aslinda bir elma sekeri kandirilacak kadar basittir. cünkü onlar bilinc altinda bastirilmis duygularini , yasaklarini ancak ve ancak internet üzerinde resim koyarak yikabilirler. kendilerini ancak o sekilde mutlu ederler.
arkadaşlık sitelerinde cinsel tercihine lez yazan kızlardır ya da 'erkekler mesaj atmasın' diye bir ibare koyarlar. kendilerini bir bok zannederler ve sadece sanal ortamda böyle davranırlar. evden dışarıya çıktıklarında durum tam tersine döner kendilerine güvenleri yoktur çünkü dışarıda hiç bir şey sanal değildir.
boş zamanlarımda interenetteki arkadaşlık sitelerine bakma fırsatım oldu. ve bu da karşıma en çok çıkan tip oldu. yonja'sıydı, sosyomat'ıydı, siberalem'di hepsinde üye olan kukulu canlıların götlerinin tavana tavana vurduğunu gördüm.

"ööle herkese cevap vermemmm"
"fotosuzlar gelmesin cevap vermemmm"
"salak salak mesajlar atmayin ya pis abazanlar!!!"
"hiçbişi aramiommm aradiiimi burdan bulacak kadar zavalli deilimmm"

ben gerçek hayatı yakalarken kızlar internette prenses olmuş da haberim yokmuş. bu bahsi geçen kızların da çoğunluğunun içi geçmiş domates misali gebeş, çirkin tipler olduğunu da gözlemledim.

evdeki baba baskısından dolayı dışarı çıkmaya korkan türk kızı, hayvanlık söz konusu olunca sonuna kadar, cinsellik ve duyguların açıklanması söz konusu olunca çekingen kalan çaresiz türk erkeğinden bir kaç tanışma mesajı alınca tüm dünyanın onun etrafında döndüğünü sanıyor. söz konusu türk kukusu bir anda dünyanın en değerli şeyi oluveriyor ve göt irtifa kazanmaya başlıyor. irtifa kazanan göt, kuku sahibi kişiye aslında olmadığı bir karakteri de kazandırıyor. kuku sahibi kız kişisi de pipi sahiplerinin hepsinin onun peşinde döndüğünü sanıyor ve böyle bir şeyler işte amına koyim sıkıldım.

en ufak bir tanışma mesajıyla karşısındaki yüzünü görmediği kişinin kendisini sikmeye veya tecavüz etmeye çalıştığı paranoyasına kapılan bakire türk kızının samimiyetsizliğine kızıyorum ben. sonra da gelip "yonja da tanışmak için atılan ilk mesaj" başlığında "ahahahayt gerizekalı bak bana nasıl mesaj atmış ayol ben sana bakar mıyım kukumu sana koklatır mıyım allahın malıııı, benim kukum altın gibidir bir kere" entrylerine kızıyorum ben.

kızdığım, insan olabilmekten önce kuku sahibi olduğuna kendilerini inandırmalarıdır, kukuları insanlıklarından her zaman önce gelecek bunların.
(bkz: klavye delikanlısı)
internete amuda kalkıp giren kızdır.*
internette tipi gözükmediği için sadece dişiliğini kullanan kızdır. iş msn de cam açmaya*gelirse sıçacaktır.
günlük yaşantısında pek sevilmeyen kızdır. götü kalkmaya yer arıyordur.
gerçek hayatta da levis kot ve harley bot giydikten sonra götü kalkan kızdır.
cam-show kizidir.