bugün

üç-dört-beş erkek idare eden kızlara hiç denk gelmemiş demektir.
iki kızı birden idare eden erkek kadar alçak ve iğrenç yaratık.
erkek modeli için; orospu çocuğu
kız modeli için; orospu.

pek değişen bi şey yok hani.
iki kızı aynı anda idare eden erkekten bir farkı yoktur. şerefsizdir.
ping pong topu kızdır. o da iki sporcuyu idare eder ama ağırlığı bellidir.
kerhane de çalışırsa iyi para verirler.
beş erkegin de iyi sikemedigi kızdır.
ancak aşka inanan aptalları idare edebilir.
bir erkek, aşka filan inanmıyor aşk denen şeyin sadece somut özelliklerden(güzellik, zeka, para,başarı, popülarite...) dolayı oluşan aşırı bir hayranlık olduğunu biliyorsa ve bununla başaçıkabilmeyi öğrenmişse mesela kızla takılır, eğlenir ama asla idare edilen konumuna düşürülemez.
gerizekalı kızdır. hatta önde gideni. lan ülkedeki 20 yaş civarı ergenler am sıkıntısından dertli. 2 övünülecek syı mı?
"sendeki cinsel organla istersen 10'u zorlarsın güçünün farkında değilsin" demek isterdim . . .
birini bile idare edemeyenini komplekse sokan kızdır.
tam da mor ve ötesi'nin "ayıp olmaz mı" şarkısını dinlerken gördüm başlığı.

(bkz: çok ayıp olmuş)

http://youtu.be/nhBvjAeIHP8
iki erkeğin araya alıpta hamburger yapması gereken kızdır.
üç erkek tarafından idare edilen ama bundan haberi olmayan kızdır.
tilki gibisin be kardeşim
kurnaz, çıkarcı karaktersizin tekisin
leş kargası gibisin be kardeşim
leş meş demez her boku yersin
balık gibisin be kardeşim
bir adamı beş saniyede unutur diğerine gidersin
maymun gibisin be kardeşim
bu iştahla daha çok ....lar yersin
tilki gibisin be kardeşim
motorluğa son verdiğinde kürkçü kılıklı bir herife yamanır evlenirsin
demek istediğim kızdır
edit: aynısını erkek yapsa öyle demezsin ama diye yırtınan aşağıdaki entrylere hitaben, aynısını kim yaparsa yapsın bu şiiri kendisine hediye ediyorum maymun iştahlılığın ve karaktersizliğin cinsiyeti yok be kardeşim. ne yani tamam sen kadınsın sen yapabilirsin kafan karışıktır depresyondasındır zaten bu erkekler hep seni eziyor ikisini aynı anda götürmek senin hakkındır mı dememiz gerekiyordu? bizim köyde eşeğe eşek denir kardeşim.
iki oda bir salon kızdır. gönlünde bir erkeğe daha yer ayırabilecek kapasitededir.
orospu değil, pezevengin karısıdır.
muhtemelen herkesin lanetleyeceği kızdır. eğer pipisi olsaydı hemcinsleri ona öykünür, karşı cins de "çapkın çocuk seni..." diyerek idareye konu kızları dalgaya alırdı. epi topu bir kromozom dağılımı dolayısı ile hayatının hatasını yapmış kızdır. vurun kahpeye.
kızı ve nasıl idare ettiğini bilmemekle beraber olaya biraz daha farklı bi açıdan bakarsak, anam tam 3 erkeği birden idare etmiştir. hemde 20 küsür yıl boyunca. *

ne oldu lan ergen zaaaaaxD diye kahkahayı bastın demi mal! * koş şimdi nickaltıma koş koş, burdan gerisi seni ilgilendirmiyor zaten.

hah anam diyorum evet, kadın yıllarca babamın ayrı kahrını çekti,benim ayrı kahrımı çekti,biladerin ayrı kahrını çekti valla, herkesin üstü başı farklı zamanlarda yıkandı, kiminin ki ütülendi, kiminin ki dikildi, kiminin kahvaltısı hazırlandı, 20 dakika sonra bir diğerinin kahvaltısı hazırlandı. kadın valla on numara da idare etti üç erkeği birden.
o olmasa belki ben okuyamazdım, belki evin ekonomisi çökerdi, belki acımızdan bokumuzu yerdik lan!
çocuk baktı, süt sattı, yaşlı teyzelere baktı. kısacası adam olalım diye bir sürü uğraştı hatun. * saolasun ona layık olmak için bizde üç beş bişeyler yaptık.

sıra bizde... bakalım, şimdi en azından çoluk çocuk bakmıyor, bizim yükümüzde kalktı omuzlarından, hatta ara ara yardım bile ediyoruz valideye.

eeee her zaman beklediğiniz gibi olmayabilir 3 erkeği aynı anda idare etmek. * bazen saygı bile duyulabilir.

neyse bu entry de karılı kızlı başlıklara bir tepki idi ama tamamen doğru bir hikaye ile. şimdi dağılın lan bebeler...
aynı anda 5 erkeği idare eden varken övünmesi yersiz olan kız.

Erkek yapsa heyt be aslanım kadın yapınca orospu. Zihniyetinizin taa..

insan istemeyegörsün değil 2, 20 erkeği bile idare edebilir ve hiçbirinin de ruhu duymaz ama bunu vicdanına ve haysiyetine yedirebiliyorsan..
Bir erkeğin iki kızı idare etmesiyle aynı iğrençliği yapan kız..
kaşarlığı ile övünen kızdır kendisi.yolluuuu seni
bie kızın beş erkeği idare etmensinin erkeğin bir kızı idare etmesinden kolay olduğunu düşünecek oursak boş yere böbürlenmiş bir kız modeli görmüş oluruz efendim.
iki kızı idare etmekle övünen erkek kadar iticidir.
Zamaninda idare edilen konumunda olmuş kendi çapında intikam alan zamanında aldatan sevgilisi kadar ezik olan kızdır.