bugün

güzide izmir'imizin, güzide yazarlarının bir araya geleceği zirve olacaktır.

moral verilen, uğurlanan yazarlar olacaktır bu zirvede.
sözlüğümüzün değerli yazar ve gammazlarından hebelehubelehebelehubele; öss sınavına gireceğinden ona moral
niteliğinde bir zirve olmasının yanısıra yine sözlüğümüzün kaliteli yazarlarından spitneybears ı istanbul'a uğurlama
amacı da taşımaktadır bu zirve.

zirveye gelen yazarlarımız can dostum ve ortağım; turkahvesitadındanescafe'nin büyük sürprriziyle karşılaşacaklar.
bana bile söylemedi o derece sürpriz.
ben deyim dansöz çıkartacak, siz deyin aysun kayacı yı getirecek!
belkide tüm yazarlara küçük boy tadelle alacak, bilemiyoruz.

sonuç olarak sürprizlerle dolu ve samimi bir zirve olacağı aşikâr.

ey izmirli sözlük yazarları!

gelin, getirin...

vesselam!

yer;

izmir popcorn cafe bar

atatürk cd. no:272/a kordon alsancak.

gündoğdu meydanından alsancak vapur iskelesine doğru giderken gözünüz sağda olsun, bulmanız için yeterli.
katılmak için can attığım zirvedir. ilk 11'e adımı yazdıramassam çatlarımdır. zirve ardından nick altı yalama ritüeli yapılıcaktır. katılan herkese methiyeler düzeceğimdir.
oturup ders çalışacağıma, çılgın atmaya gideceğim; spitney'le adımıza düzenlenen zirve.

aynı zamanda "benim tek ortağım sensin" lafını unutmuş ortağım(!) scott y ve sevgili nescafe'nin düzenlediği zirve.

elimi atmadığım zirve ne kadar iyi olabilir bilemiyorum ama artık gidip göreceğiz ne yapalım, adımız geçiyor bir kere. * halbüsü otur ders çalış, iki soru daha fazla yap değil mi? ama yoook zirvedeyiz valla, kafa dağıtacağız. hem biraz moral olur. (bkz: iç huzur sağlamaya çalışmak)

lan oğlum bak sınavda soru kaçırırsam, sorumlusu sizsiniz!
zirvebox'da yerini almış zirvedir.
zirve sonrası nicaltı yalanma garantisi verilirse gelebileceğim zirvedir!!
bir aksilik olmaz ise gelinmeye çalışılacak zirve. bu ara işler güçler çok be hacı..

edit: üzülerek söylerimki gelemeyeceğim zirve bu. :(((
tarihini ve yerini öğrenebilirsek belki katılacağımız zirvedir ?
"şişşt bana bakın test kitaplarımı getireceğim ben, soru çözme saatimiz olsun, sayısalcılar matematiğe bi' el atın." demek istediğim zirve.
süpriz yapacağım söylenmiş , ben bile bilmiyorum süprizi o derece süpriz kendime bile söylemedim.
maç çıkışı olacağı için biraz geç gelmem muhtemel zirvedir.
neden cumartesi değil ki denilesi zirvedir.
hayır zaten vize dönemi pazartesi itibariyle başlamakta. bendeniz de yumurta kapıya sıkışınca türünden bir öğrenci olunca pazar olması işleri zorlaştırsa da hebelehubelehebelehubele insanımsısına moral vermeyeceğim de kime vereceğim düşüncesi zirveyi cazip kılmakta.
gelmeyi istediğim zirvedir şartları yeterince olgunlaştırabilirsem.
ilgisiz kişi zamirisi insanısının geleceğim diyorsa gelmeyeceği zirvedir.

bu şahıs eğer bir zirveye gelmeye çalışırım diyorsa beklememek gerekir, gelmez çünkü. tecrübeyle sabittir. zirve niye cumartesi değil diye hönküreceğine, otur cumartesi çalış; pazar zirveye gel diyorum kendisine.

gel lan!

editcan: kırk yılda bir entry girdim editle meditle uğraşıyorum, halbüsü formatı da ezbere biliyorum.
(bkz: nirde oluyor bu zirve gurban olduğum)
hebelehubelehebelehubele insanımsısını hakkımda iddialar ortaya atmaya sevkettiren zirvedir.
vize döneminde zirve yaparsan tabi gelemem lan! yalan yalan konuşma ardımdan, çok pis çarpılırsın haa.
organizatörlere(!) ayıp olmazsa zirve yerinin merakının kaos ortamına sebep olmasına engel olmak amacıynan bilgi vermek istiyorum.
mekan yüksek ihtimal, hatta şu an görünen durumuyla popcorn olacaktır. bi' değişiklik olursa elbet bildirilecektir.

ilgisiz kişi zamirisi insanısına hadi lan diyorum ayrıcana! pis satıcı. geleceksen gel artık benim şugar esmerim diyerek şopara da bağlarım.
"popcorn'a abone mi olduk?" denilen zirvedir!!
mekanının popcorn olmasını hiç arzu etmediğim halde, scott y'nin nezih bir mekan olduğundan seçtiklerini belirttiği zirvedir. yalnız bu sefer hesapların tutulması tercih edilendir.

p.m: fotoğraf makinesi olan yazarcanların fotoğraf makinesi getirmesi rica olunur.
popcorn'da yapmayın katılalım dediğim zirve.
doydoy ne güne duruyor?
havalar isindi yahu, cimlerde mandalar gibi yuvarlanmak varken niye kicimizi agritalim, kendini begenmis zengin yavsaklar arasinda kisik sesle konusmak zorunda kalalim ki gibi dusunceleri insanin kafasina sokan, sinava girecek heb.hub'e verilecek moralin bir kismini kapmaya calisacagim zirvedir.
(bkz: bizim ev boş) * *
içiliyor falan. güzel bişi.

belkim aniden çıkıp gelicem, süpriz yapıcam. fazla içmeyin, akıllı olun lan!!11bir. şldfjgkşljsdfg.

d.n: rivne ustanın ellerinden öperim, ona saygımız sonsuz.

edit: saat 6'da ordayım. masayı donatın!!11
katilmak isteyip de katilamadigim ancak cok yakinlarinda olup da telepatik olarak sevgi yumurcaklari gondermeye calistigim zirve.
güzeldi güzel... biz bizeydi, bize dairdi... moral oldunuz canlarım sağ olun, var olun.
katılmadığım için çok çok çok üzüldüğüm zirvedir.
(bkz: ağlamak istiyorum)
Mümkün olsa da gidebilsem dediğim zirve *