bugün

(bkz: britney spears)*
(bkz: spitney beers)
alternatif bir NBA takımı ismi gibi nick seçmiş 5. nesil yazar. *
nicke dayali espri uretme cabasina kurban gitti gidecek derken kurbaney hayraney olan yazar. hoş gelmiştir. muhtemelen de boş gelmemiştir.

(bkz: sen bana birini android)
bir zamanlar böyle bir rock grubu vardı der balık hafızam. umarım yamulmuyordur. güzel nick seçmiş bir yazar arkadaş ayrıca.*
(bkz: die frohliche wissenschaft)
başlığında yaptığı işi taktir ve tebrik ettiğim yazar.
gerçekten iyi bir iş çıkarıyor.
karşısındaki insanları zerre kadar anladığını ima eden 5. nesil hoş, hemde çok hoş gelmiş yazar. ayrıca çok pis laf sokar, kesinlikle entryleriniz ona göre olsun yani.

(bkz: dumur oldum yaa)

büdüt: hala laf koyuyor yaa. inanın kendimden geçtim. *
kendisini boşuna yorduğunu düşündüğüm yazar. insanlarla benzer özellikler gösterenlere laf anlatılır çünkü. bırak eğlensin çoluk çocuk, ergenlik bunalımı bunlarınki...
entrylerini okudukça kendisine ısınmama sebeb olan,kendisinde bir headbanger'lik sezdiğim 5.nesil yazar.
(bkz: haris pilton) (bkz: spoonerism)
nickini gorunce yarildigim ho$geldin yazari nesilda$.
akıllara muhtesem ucnoktabir grubunun spitneybeers olan eski adını getiren, ama nicki seçerken onlardan haberi olmadığını öğrendiğim, güzel bir nick seçimi yapmış yaratıcı uuser.
(#4246315) nolu entirisini okuduğumda çok üzüldüğüm yazar. insanların değer verdiği kişilere, yanlış yaıştırmalar yapmaktan çekinmeyen yazar. öğrenmesi gereken çok şey var. en önemlisi de asla insanların değer verdiği kişilerle dalga geçmeye çalışmaması. bunun ne ona ne de bize hiç bir faydası olmaz.
(bkz: #4246315) yıldırımın üzerine doğru yola koyulduğunu düşündüğüm yazar. cık cık cık..
uzun zamandır küçük nedenler yüzünden internet bağlantısı olmadığı için sözlüğe giremeyen, arada sırada hortlayıp müslüman yazarların tepkisini üzerine toplamayı hobi edinen, arada sırada kıllatsada hoşsohbet eski dost.
(bkz: spitneybears) buda çağrışmış hali * (bkz: britney spears)
sıkı bir supernatural hayranı olan yazar. *
amerikalı seksi şarkıcı. habire çocuk doğurmakla meşguldur. bide doğurdupu kiloları vermekle meşgul. abd magazin camiasında haberleri devamlı geçer.*
referans gösterebileceğim, takip edilesi yazar. yirim *
sözlüğün en duyarlı yazarlarından.
çok da şanslı bir yazar. kendi ellerinle telefonu suya düşür ve serviste bu anlaşılmasın paran da iade edilsin, iyiymiş.
Hocamdır. Hacımdır.
Beni eğiten elemandır. Bana doğru yolu gösteren elemandır. içelim abicim. Hıck. Saygılar.
(#5697518) no lu entrysi ile hande yener'in romeo'su olmaya meraklı olduğunu düşündüğüm yazar. yoksa "sabaha kadar tırmalar beni romeooo romeooo romeooo" diyen bir şarkıyı imkanı yok dinleyemez. kulakları problemli yazar da olabilir.
(bkz: haris pilton)
pek sayın yazar. nick altı hedesi yazmayı beceremesem de, kendisi bünyemce pek sevilendir. * ayriyeten nickinden dolayı bağyan olduğunu düşünenler şimdiden avuçlarını yalamaya başlasın.

(bkz: yirim)