bugün

otlakçılar keşke ölseler.
kısa mavi lark.
Chesterfield.
(bkz: sigara içecek kadar aptal olmak)

Sigara içmek, bi kültür değildir. Özellikle günümüzdeki sigaralar, tütünün t'si bile değil. Tütün içtigini sanıp zifir çekerek bir yere varılmaz.

Al sarma damarsız yapraklı puronu, al tütününü, yak sonra keyfine bak.

Öyle varoş gibi Marlboro ymuş kent miş camel mış ucuz olmayın o kadar.
Ne bulursam. Ama genellikle camel. icmek istemediklerim ise pirestij, hd falan. Sarma da iyi değil aslında.
üniversite de kent switch şimdi ara ara winston light.
görsel
Evic Vtwo+kayfun v3 mini içinde Nirvana markasının Virginia Tobacco likitini içiyorum.
Marlboro touch blue.
içmiyorum içeni de kınıyorum.
dini ve milli bayramlarda kısa marlboro, diğer günler kaçak sigaraya devam.
I don't use smoke.
Kurban bayramında parliament normal günler de wiston light tüketiyorum.
Winston xsence.
20 sene oldu bırakalı. kendime geldim tavsiye ederim sen de bırak. günde bir paket sigara içsen 20 taneden 1 senede 7300 sigara eder. 20 sene içsen 146000 sigara eder. buna ne ciğer dayanır ne böbrek dayanır ne damar dayanır ne kalp dayanır. el insaf. kendine yazık etme. senden başka bir sen daha yok.
önce sen onu yakarsın sonraları da o seni.
normalde kaçak parlement ama ara sıra duruma bağlı olarak kaçak marlboro, gene duruma bağlı olarak kaçak davidoff, bizde böyle bi delikanlıyız.
Golden virginia.
içmiyorum , içmemde..
Sarı drum, kırmızı gızeh çarşaf, 5.3 mm gızeh filtre, ve eşsiz lezzet...
Ciğerlerimi çürütecek kadar marlboro içiyorum. Arada daha da kötüsünü yapıp lucky strike alıyorum işte. Keyfime göre. Ama marlboro red can bee.
starbucks'tan cikmayan kiz itemi: kent switch.
0:00 0:18
(bkz: Murattı rosso)
O kadar önemliyse camel.
maşallah kimse 10tl'nin altında sigara içmiyormuş. fark yaratayım bari, kısa çestır lacivert.
camel içiyorum ama black bulmak zor oluyor.