bugün

öncelikle galatasaray taraftarlarını, sonra da tüm spor kamuoyunu üzen haber. hakan balta gibi topluma örnek olması gereken bir rol modelinin sigarayla basılması pek de hoş karşılanacak bir eylem olamaz.

http://www.haber7.com/hab...-Balta-vay-Fotografli.php
keyif sigarasıdır o.

nasıl koyduk ortalığın amuna. oh yazarlarda hakkımda iyi konuşuyor. soyadım biraz boktan ama ironisine bayılıyorum. gerçi bir naç kaybettik mi neyse lan keyfime bakim ben. oh oh oh bak halka bile yapıyorum şerefsizim.
bazı öküzlerin "niye oruç tutmuyo yaaaaa" şeklinde çemkirerek yobazlığın sınırlarını zorlar nitelikte yorum yaptıkları haberin başlığı.

Hem türkçe bilmez, hem konuşmayı bilmez, hem beyni fikir üretemez, kalkar bir de oraya yorum yapıştırır.

Seni imitasyon insan seni...

çok sinirlendim sözlük, sigaramın dumanı ile halka yaparak rahatlamaya çalışıyorum şu an...
futbolcu olması sigara içmesine mani olamaz. futbolcu kendine bakıyor ise * içtiği sigaranın sakıncası olmadığı düşünülebilir. *
akla maradona'nin unlu sozunu getirmistir. siradan takimlarin siradan futbolculari yakalanmadan sigara icer, yildizlar kokoyla basilir.