bugün

bir playstation 2 oyunu.
kratos adli olumlunun savas tanrisi ares'le olan savasi konusudur.
Sony Computer Entertainment'ın çok satan inanılmaz aksiyon oyunu. God of war bulmacaları ile prince of persia oyununu hatırlatsa da Kratos'un yaptığı muhteşem dövüş comboları ile farkını ve kalitesini ortaya koyan http://www.gamespot.com adresinde uzun süre en çok beğenilen ilk on playstation oyunu arasında kendisine yer bulan SCE Studios Santa Monica yapımı bir saheser.
youtube de ızledigim videolarıyla cok hosuma gıden ama hala oynayamadıgım oyun.biraz prince of persia ı andırıyor
100 yılın en iyi oyunu seçilen spartalı kreatosun kaderine karşı gelmesini anlatan film gibi bir konu ve demolara sahip olan oyun!
jenerikleri için bitirdiğim oyun...
(bkz: god of war 2)
(bkz: Shades of War)
ulan nasıl bir oyunmuş diye aldığım, ağzım açık oynadığım, kopya olduğu için bir yerde takıldıktan sora forum forum çözüm aradığım, sorunun çözülecek gibi olmamasından dolayı hayatımda ilk defa orjinal olarak aldığım oyun.

2. sini de orjinal alıcam ama çok pahalı lan. biraz ucuzlasın alıcam.
(bkz: lord of war)*
bitirmeden rahat edilemeyen oyundur, pek bir gore olmasına rağmen şirin bir şeymiş gibi sahiplenilir.
(bkz: gods of war)
yer yer salt bir platform oyununa dönüşse, hugo oynarcasına baydırsa, zekadan ziyade hız ve dikkat gerektiren questlerle karşıma çıksa da; kah çılgın kombolorıyla kah kratos'un hayvan adam tandanslı gaz hareketleriyle ilk ikisi başyapıt haline gelmiş seri. psp için de bir tane var sanırım, henüz nasip olmadı onu oynamak.

oyunun sony'ye ait olduğunu bilmeseniz de tahmin edebilirsiniz oynarken. gamepadin her tuşuna ayı gibi basmayı gerektirdiği için o gamepad bozuluyor daha kolay. sony'ye ekmek kapısı. hıh.
kelimeler ilk kez bir oyun için kifayetsiz kalıyor.
pc ye çıkartılmayarak playstation satışlarını arttırmayı hedefleyen bir oyun. beceriyor da valla.
ev arkadaşımın oynadığı ve bitirdiğine tanık olduğum oyun.. güzel hikayesi ve bölüm sonlarındaki videolarla ilgi çekici.. tabii bütün silah ve zımbırtılarının en üst leveldeyken gerçekleşmiştir bitirme olayı..
ps2 ye çıkmış * en güzel oyun.
analog u çevirerek, medusa nın kafasının koparabildiğimiz başka bir oyun yoktur. ps2 nin tüm potansiyelini kullandığı, içinizdeki sadisti dürten tam bir başyapıt.
"kolay" dışındaki modlardan birinde oynadığınız vakit bazı bölümleri geçerken kabız eden oyun. sırf bir bölümde takılıp inadına geçeceğim diye çok yemek soğuttum. ev halkıyla akşam yemeğine katılamaz oldum.
ben silent hill 4 için methiyeler düzmeye hazırlanırken yeni tanıştığım bu şahane oyun için fazla söze gerek yok. eğer bir playstation ınız varsa ilk işiniz bu oyuna dalmak. sony ye helal olsun diyorum.
bu oyunu bitirdikten sonra insanın diğer oyunları oynayası gelmez. yani o kadar muhteşem bir oyundur...
konsol sahibi olmayanlar için hiçbir şey ifade etmeyen oyundur.
(bkz: abi tam merdivenlere geliyorum oyun takılıyor)*
scee'nin ps2 için bir daha oyun çıkmayacak denilirken ansızın hayatımıza soktuğu muhteşem oyun. bir kere oyun başlar başlamaz aksiyonun içinde buluyorsunuz kendinizi. grafikleri aşmış olan oyunda her bölüm ayrı lezzet, her bölüm bulmacalarını çözmek ayrı keyif. ayrıca oyunun sinemaya uyarlanacağı şayiası yayılmış durumda. bekleyelim ve görelim.
su sıralar ps2 alınca icinden hediye olarak cıkan oyundur.
chains of olimpus adlı psp için çıkarılan versiyonu süper olan ve insanın elinden bırakamadığı oyun. **
(bkz: godoş var) *
insanı bütün gün playstation başında tutan oyunlardan biri.