bugün

fenerbahçeye zarar veren gruptur. hiçbir aklı başında fenerbahçeli bunların özellikle elebaşlarından hazzetmemektedir.

derhal fenerbahçe tribünlerinden temzilenmesi lazımdır bu elebaşların.
ankara'daki kupa finaline gitmeyeceklermiş. gerekçe ise "Geçtiğimiz hafta sonu Kadıköy'de oynadığımız derbi müsabakasından sonra grubumuz üyesi olan Burak Yıldırım'ın Edirnekapı metrobüs istasyonunda Galatasaray formalı bir katil tarafından kahpece bıçaklanması bu kararı almamızın temel gerekçesidir" demişler. evet bir insan katledildi, ancak olayın gelişimi bu insanın masumane bir tavır içinde olduğunu göstermiyor, tribün şiddeti memleketteki genel şiddet eğiliminden ayrılamaz, bunun için insanlar eğitilmelidir.
kupada yoklarmış. lan amın evlatları siz olsanız ne olur olmasanız ne olur. fenerbahçenin çirkef yüzü.

not:aziz yıldırımın askeriyim
burak yıldırım olayında çirkin yüzlerini göstermiş grup.
ultraslan ve çarşı grubuyla direnişin ilk gününde parkı eli geçirmiştir.
genç fenerbahçelilerin hiçbir gün taksime gitmediğini bilmeyen eziklerin eleştirdiklerini sandıkları taraftar grubudur.
(bkz: yaşlı galatasaraylılar)
Dogru yoldaki genclerdir.
aziz yıldırım tarafından kullanılmış sonra da kenara atılmış topluluk. adamlar aziz yıldırım'ın ricasıyla yaptıkları işleri tek tek saydı.
paraya ve güce tapan, sonu yakın rant oluşumu.
kendilerinden başka kimsenin, fenerbahçe tribünlerinde bulunmasını istemediği grup/topluluk.

belgesiz, bilgisiz, verisiz konuşmam. açınız fenerbahçe taraftarının şu an ki en popüler ve kalabalık platformu olan 12numara.org'u "gfb'yi tribünlerde ve bu camiada görmek istiyor musunuz" başlığındaki anketi inceleyin. ya da durun ben vereyim sonuçları. evet %19.25'iken, hayır %73.99. kendilerinden başka kimse onları ne statta, ne fenerbahçe'yle ilgili başka bir yerde görmek istemiyor. ortak kanaat, fenerbahçe tribünlerini bırakıp akp gençlik kollarına katılmalarıdır.

bir de bu sefa kalya denen amigo bozuntusu bir demeç veriyor ve diyor ki; "tribünlere siyaseti sokmayın"... neden diyor bunu? yeni sezon'da tribünlerden yükselecek istifa seslerini bastırmak için olmasın? ey sefa kalya, sen ve senin grubun değil miydi "adam gibi adam recep tayyip erdoğan" pankartını saraçoğlu'na asan? sen ve senin grubun değil miydi tribüne "türkiye'ye yakışan fenerli başbakan"pankartını asan? sen ve senin grubun değil miydi akp'nin açılışlarına fenerbahçe atkılarıyla, formalarıyla gidip tayyip erdoğan'a tezahüratlar yapan? şimdi mi tribüne siyaseti sokmayacağız? hadi ordan...

fenerbahçe adını, grubunun adını kullanarak şirket kurup rant elde eden adamın amigoluk yaptığı gruptur ayrıca.

edit: imla.
maaşları akepe tarafından ödenen satılmışlar ordusudur.
fenerbahçeliyim.
aziz yıldırım ile arası bir hayli bozuk olan fenerbahçe spor kulübü taraftar grubu.
Benim üye olduğum grup . Akpli diyenler uydurmasın ben ülkücüyüm grupta ülkücüsüde var solcusuda var alperenide var aksine akpli olan pek az insan var.
görsel

çok şirindirler bu kardeşler,tribünde siyaset istemezük derler,gezi olaylarında bir anda hayalet olurlar ama konu mısır'a gelince bir anda mursi'ye selam çakıp direnişe devam derler..
tinerci balici bir grubun tahakkümü yüzünden beşiktaşlı olacam ulan. fenerbahçe bu grubu temizlemeli.
evet emek vermişlerdir, evet galatasaraylılığı / fenerbahçeliliği sorgulanamaz.
ancak an itibariyle taraftarın ve halkın gözünde iktidar yalakası olarak tarihe geçen iki tribün grubundan biridir diğeri için (bkz: ultraslan)
fenerbahçe adını silmeleri gereken geresiz grup. evet.
gereksiz gruptur. oldum olası sevmemişimdir zaten, iktidarın göt yalayıcılarıdır. ama gerçek fenerbahçe taraftarı olayın farkında, hala bağırıyorlar, helal olsun.
Spora siyaset karistiran capulculara ayari veren taraftar grubu.
ultraslan isimli yalakaların fenerbahçe tarafındaki karşılığı. sayıları oldukça azdır, tribünün oldukça ufak bir bölümünde yer alırlar.
tuttuğum takımın taraftar grubu. akp yandaşı olmalarını bir kenara bırakalım , fenerbahçe için canlarını dişlerine takarlar abartmadan söylüyorum dünyanın en iyi deplasman gruplarındandır.
siyasi olayları geçtim, okadar şerefsizlerki takım skor olarak öndeyken kulüp ceza alsın, ortalık karışsın diye galatasaraya, beşiktaşa küfür etmeye başlıyorlar. ve bunu kesintisiz her maç yapıyorlar. birilerine hizmet ettikleri çok açık. ve kesintisiz insan gücü yaratabilecek milyonlarca ergen veya cahil fenerbahçe taraftarı var.
skor ne olursa olsun takımlarını hÂl destekleyen taraftar grubu. hain diyenler utansın.
bu akşam yine "ooooo aziz yıldırım" diye bağıran sığır sürüsü.