bugün

mahalleliden dayak yemesi muhtemel olan adamdır.
Aynı zamanda gece gece bolca küfür yiyen adamdır.
(bkz: o kornayı bir daha çal yine çal)
(bkz: çalma demiyorum hobi olarak yine çal)
eğer hergün devam ediyorsa böyle bir tabela yapan ışıkçıya baş vurmak lazım görsel
hastası filan vardır, parkettiği yerden çıkamıyordur, dibine başka bir araba tampon tampona yapışmıştır.

(bkz: pollyanna ölmedi yüreğimde yaşıyor)
(bkz: orospu çocuğu) (bkz: piç kurusu) (bkz: hayvan oğlu hayvan) (bkz: götveren)vb.
mahalleyi ayağa kaldıran hırbonun tekidir. millet uyumuş, sabah iş var, kimisi zar zor uyutmuş bebeğini, kimisi ertesi gün iş görüşmesine gidecek, kimisi hasta. ama bu hırbo kornaya basmaktadır. o korna ona yutturulup midesinde öttürülesice.
davulu patlamış ramazan davulcusudur. öyle uyandırıyor olabilir.
en has duyguların adamıdır. insanları sahur'a kaldırmakta, davulcuya yardım etmektedir.
onlarca insanın hayır duasını alma şansına sahip olmuş insandır.
güdüz bile kan beynime fırlıyor gece mutlaka kızarım o şahsa, hele birde migren krizim başladıysa varya benimle tartıştığı an film kopar.
an itibariyle bir tanesi mahallemize teşrif etmişlerdir. kornaya abanma (basma demiyorum) şekline bakarsak sanırım tecavüze uğradığını belli etmek istiyor amın feryadı!
dayağı hak eden adamdır.
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
abart egzos açanlardan daha medenidir..
her türlü küfüre maruz kalan ve bunu bu eylemi yapmadan önce kabul ettiğini düşündüğümüz edebsiz arkadaş.
düşüncesizin en önde gidenidir.
Sene 2007. Belki de 2008 hatırlamıyorum.
O zamanlarki ekürimin evinde 4-5 arkadaş toplanmışız. 30-35 gram ot içmişizdir belki. ibnenin biri aynı böyle geldi, sokağın ortasında korna çalıyor dat dat... biz de balkonda oturuyoruz o esnada. Neyse; dakikalar dakikaları kovaladı, hala çalıyor lavuk. Tabi bizim kafalar trilyon, hepimiz kurulmuşuz. O esnada benim eküri yavaş yavaş ayağa kalktı, oradan usulca bir saksı kaptı Ve arabanın tepesine fırlattı. O amk oğlu Da önce bi titredi, kendine geldi ve hızlı bir gazlamayla topukladı.

Saksı candır yani, hepinize öneririm.
kafayı bulmuş adamdır.
muhtemelen doblodur.
farkında olmadan yerinde bir tespit içeren başlık.

adamdır o, kadın değil.
Anasına sovdurmek istiyordur.