bugün

söyleyecek söz bırakmayan takım. helal olsun diyorum, hepsinin alnından öpüyorum. siz en güzel duyguların tercümanısınız.
eli ayağı başaramadığını, engellilerimiz başarıyor. bunu başaramayanların yıllarca düşünmesi gereken durum.
Bir Fenerbahçe'li olarak tebrik ettiğim, ülkem adına gurur duyduğum takımdır. helal olsun.
hepsi bir kahraman. hepsine helal olsun.
her yıl yüzümüzü güldürmeyi alışkanlık haline getirmiş aslanlar. bana bugün yeniden formamı giyip dolaşma imkanı verdikleri için teşekkür ediyorum hepsine.
an itibariyle sezonu sampıyon olarak bıtırmıs takımdır. ust uste 5.kez kazanmıstır sampıyonlugu. helal olsun size engelsiz aslanlar ve yenilmez arma takımı.
şampiyonluklarından dolayı kendilerini tebrik ettiğimiz takım.
son 5 yılda 5. kez üst üste türkiye şampiyonu olmuş ayrıca yine son 5 yılda 10. kupasını az sonra kaldıracak engel tanımayan takımdır.

(bkz: engelsiz aslanlar)
bu sene 5 ana branşta 4 şampiyonluk kazanmış, 5.'si de yolda olan fenerbahçe spor kulübü karşısında çokça hüzünlenen galatasaray taraftarını az da olsa gülümsetmeyi başarmış takımdır. sırf bu yüzden bile takdiri haketmişlerdir. helal olsun. tebriklerimizi sunuyoruz.
tebrikler engelsiz aslanlar. ne kadar gurur duysak azdır sizinle.

edit: bir şekilde sonucu fenerbahçe'ye getiren embesillere de anlam veremiyorum.
üst üste 5. şampiyonluğunu ilan etmiş takımdır.

helal olsundur aslan yüreklilere.

not: burada bile laf sokmaya çalışan fenerbahçelilerin yaptığı terbiyesizlikten başka bir şey değildir.
bir 5 sene daha şampiyon olacak takımdır. bu başlıkta hala "yaa fener söyle böyle" diyen gerizekalılar var, komikler.
engelli engelsiz olan takımı kutlar nice başarılar dilerim. ülkemizde beyinlerin engelli olduğu için az haber alması doğal ondan buna takmamak lazım. not: şu takımlıyım dememe gerek yok türk vatandaşıyım gurur duydum.
3. kez dünya şampiyonu olan takımımızdır.

aslandır hepsi, can'dır! tebrikler aslanlar!

(bkz: yenilmez armada)
3. kez kıtalar arası dünya şampiyonu olan takımdır. size ne desek az be kardeşim. hepiniz adamsınız cansınız. bize bunları yaşattıgınız için sonsuz teşekkürler.
kıtalararası şampiyonluk daha ne olsun... sizlerle gurur duyuyoruz tebrikler.
her aybaşı ya kıtalararası ya da dünya şampiyonu olan takım. dünya küçük derler ama bu kadar da olmaz yahu. başarılarını küçümsemek için söylemiyorum ama aldıkları şampiyonlukların bir havası yok artık.
2008 - 2009 - 2011 yıllarında namağlup olarak kıtalar arası şampiyonluk kupasını kazanmış takımdır
şu sıralar dünya şampiyonluğu için ter döken aslanlardır.

edit: avrupa şampiyonluğuymuş.benim için dünya şampiyonu zaten onlar.
dünya şampiyonluğu final maçını kaybetmiştir.

daha önce defalarca yaşattılar, canları sağolsun, teşekkürler yüreği büyük insanlar!

edit: sahi, siz yenildiğiniz zaman biz ne yapıyorduk? o kadar çok yendinizki, yenilgiyi unutturdunuz!
bugün beşiktaş'ı yenerek üstüste 6. kez şampiyonluğa ulaşmış aslanlardır.

helal olsun! binlerce kez helal olsun!
tüm diğer sandalye basketbol takımları gibi helal olsundur. hem emeklerine, hem başarılarına.

not: beşiktaşlıyım.
Kıtalararası Kupa finalinde üst üste ikinci, toplamda dördüncü kez şampiyon olan engelsiz aslanlar.
cimbomun tek alın teriyle şampiyonluklar aldığı daldır.gerçi * *

edit:ulan iyi bişi diyoz onuda eksiliyonuz. alayınızım amına koyiyim o zaman
türkiye'nin gururu olmuşlardır. hangi takımı tuttuğumun önemi yok çok büyük gurur yaşatıyorlar.