bugün

çok çabuk gaza geliyorlar.
Yukarıda bomboş bir algı yazısı okumak zorunda kalan fenerbahce taraftarıdır. Tüm kirli hesapları paramparça ederek alnının akıyla karısının sahasında galibiyetle çıkan takımın onurlu ve gururlu taraftarıdır. Hakemlerle ittirilen yaptığı faulleri verilmeyen sniper ile vurularak temas olmadan kendini yerlere atarak rakibe kartlar verdiren fetösarayın taraftarı bunları görmeyip bizim dogranmamizi hakli buluyorsa siktirsin gitsin su topu izlesin.
Taraftarlar arasında objektiflikten en uzak olan taraftar. Çoğuyla ilişiğimi kasımpaşa maçında aklıselim fenerlilerin bile güldüğü penaltıyı savunduğu zaman kestim. Son bir senedir hiçbir fenerliyle diyalog kurmuyorum, aynı ortamdaysam da gülüp geçmekle yetiniyorum çünkü çoğu eleştiri kabul etmiyor. Ben kendilerinden ötürü çok yıprandım, çok haksızlık ettiler zaten bana. Çoğunu sevmem.
Ben fener’ e hiç küfretmedim ama işlerine gelmediği için hakaret ettiğim iftirasını attılar. Bir fenerlinin böbürlenmesini duyup yorulmamak için artık dışarıda kulaklıkla dolaşıyorum. Cidden sıktı artık.
Umarım seneye psg ve city’ nin kalelerine gol olup yağdığını görürler. Sayelerinde ben de centilmenliği bıraktım. Çok uğraştım ama bir türlü o sarı lacivert gözlüğünüzü çıkarıp objektif olmadınız.
Şimdi bizi özeleştiri yapmamakla, samimi olmamakla suçlarsınız ama asıl siz bu değerlerden uzaksınız.
Sevinin ama uzağımda olun hep, cidden yordunuz beni.
Avrupadan şöyle dönmüşlükleri vardır.
görsel
kıvırın kıvırın alıştınız zaten. açalım bakalım kim hakem kararları ile nereye gelmiş görelim. bize hava hoş.

bu mantıkla fenerin gücü samsuna, bjk nin de hataya falan yetmedi. tek maçlık taraftarsınız diye boşuna demiyoruz... şimdi 3-5 gün taşağınızı geçin, haftaya başlarsınız yine bizi şampiyon yapmıyorlar şenliklerine. siz daha kendi içinizde ikilemdesiniz. her puan kaybı sonrası ismail kartal a sen hoca değilsin diye s.ktir çekip akabinde "bize karşı yapı var" diye ağlıyorsunuz. karar verin ismail mi hoca değil bu işi beceremiyor yoksa yapı mı var? türkiye de herkesin ortak nefretini kazanan tek camia ve yapı da sizsiniz kardeşim. bunu kendi başkanınız bile "herkes bize karşı ben varken bizi şampiyon yapmayacaklar" diye bas bas bağırarak söylüyor zaten. daha şike den adınızı aklayacak avrupa da cas a açtığınız davayı bile sürdüremeyip korkudan geri çeken bir camiasınız siz, adaletten haktan bahsetmek sizin neyinize lan?. ama kabahat sizde değil, senelerdir koca kulübü bu hale getiren yöneticilerde.

haftaya yine salya sümük fabrika ayarlarına dönersiniz. son gülen iyi güler derler. bekleyip göreceğiz.
siz hakemlerle şampiyon oluyorsunuz 007 kardeş. bak gücün evinde 10 kişiyken dahi yetmiyor bize. dün tüm türkiye kimin daha iyi takım olduğunu gördü. eski hocalarınız, eski oyuncularınız, kalpleriyle götleri yer değiştirenler, dünkü gibi tetikçi hakemleriniz, babanız büyükekşi, yanak mıncıklattığınız akp iktidarı vs derken haram şampiyonluklar kolay. siz sahte şampiyonsunuz. siz kancık bi takımsınız. siz tarihin gördüğü en büyük terör örgütü oluşumsunuz. bizim alnımız ak, başımız dik. dün sizi güzel s.ktik diyerek kafiyeli şekilde bitiriyorum.
--spoiler--

avrupanın 3. liginde oynayıp manu bayern maçlarını küçümsemek sizin gibi ezik bir camiaya yakışır zaten.

--spoiler--

olm biraz minnet edin minnet. o küçümsediğiniz "3.ligde" bizim topladığımız puanlar sayesinde önümüzdeki sezon 2 takım şampiyonlar ligine gidiyor. belkide siz lig 2.olarak ön eleme oynayacaksınız bizim sayemizde..

"24" senedir uefa kupası kutlayan takım taraftarına bak kupa beğenmez olmuş. zannedersin ki her sezon şampiyonlar ligi gruplarından çıkıyorlar çeyrek final yarı final oynuyorlar. bu kibir zaten sizi böyle maymun eden. dün akşamdan beri oturamıyorsunuz ayakta duruyorsunuz. kendinizi o kadar üstte görüyorsunuz ki 10 kişi ile küsküyü verince dengeniz bozuluyor böyle * altı üstü sizi yendik olm bu kadar sinir yapacak bir şey yok. o stadın açılışında da biz vardık dün akşam sezon kapanışında da biz vardık bu kadar sinirlenmenize gerek yok yani.
sen kes lan asıl grinch lavuğu.

-fetoyla ilişkileri olan kim ? maklubeye kaşık sallayanlar kim ?

-''biz şampiyonluk istemedik yaaa, bi fener maçını kazanmak istedik yaaa ''diyerek ağlayan yönetici kimin?

-50 öncesi şampiyonlukları sayarsak fb'nin şampiyonlugu fazla. ha sen diyorsan '' ben o tarihten önceki şampiyonlukları kabul etmiyorum''şu anda uefa kupası diye bir kupa var mı ? bende onu kabul etmiyorum.

argümanlar çoğaltılabilir. gelelim bu yazarın yazdıklına;

---ts maçında da gs maçında da adamın oğlu gitti kavga etti lan.
ne arsız mahluklarsınız siz.----

ulan aşağlık adam. türkiye tarihinde görülmemiş birşey oldu. trabzonun yaptıgı şerefsizliğin başka bir örneği yok. hakem ile trabzonu üst üste koyup yendik. aşağlık herifler biriniz trabzonu kınamadınız. hala gelip feneri bokluyorsunuz. ulan harbi ayıp.

-tarafsız olarak '' ya hakkatten o trabzonun yaptıgı nedir?oyunculara neler neler atıldı bu hakem bu maçı nasıl devam ettirdi ? '' diyemiyorsunuz. çünkü öyle bir fb düşmanı olmuşsunuz ki fenerbahçenin haklı oldugu durumlarda bile fanatizme yenik düşüp '' adamlar haklı'' demekten acizsiniz.

-- ulan dün galatasaraylı kimliğiyle bilinen uğur karakullukçu bile '' bu maç destansı maçlar arasına girer. fenerbahçe 10 kişi ile gs'yi kepaze etti. hakem konusuna girmiyorum bile düdük astırılmalı'' vb konular konuşuldu.

ulan biriniz de çıkıp '' evet hakikatten adamlar haksız kırmızı yemelerine rağmen bizi yendiler.söylenecek birşey yok biz kötü oynadık.10 kişi kalan rakibi yenmeliydik'' diyemeyecek kadar acizsiniz.
--spoiler--

007 sen de ne istiyorsun be kardeşim. 10 kişi kalsanız koyuyorlar. 10 kişi biz kaldık gene koydular ahahahahağağdğağdğaşsdğasd.

--spoiler--

daha geçen gün ben "biz reale koyup gönderdik" dediğimde "koymak tur geçmekle olur adamlar size koydu zahaha" diye cevap veren sen değil miydin genç adam?

aynı mantıkla haftaya biz şampiyon olduğumuzda koymuş olmuyor muyuz size? lig bunun için oynanmıyor mu? ee? kim kime vermiş oluyor küsküyü bu durumda?
--spoiler--

kanka seninde şiraze kaymış olm iyice. üste bunu yazıyorsun alta "yedek takımdı dimi çıkmasaydınız yedek takımla kardeşim" diyorsun. ee olm siz de yemeseydiniz kırmızıyı zorla mı yedirdiler alla alla. adamlar ağır koydu geçti işte yok kırmızı yedik de ondan oldu da yok bilmem ne de saçmalıyorsunuz iyice.

--spoiler--

canım benim, kırmızı yemek oyun içerisinde yaşanabilecek bir durum önceden tahmin edilemez bir durum özetle. ama yedek kadroyla çıkıp 6 tane yiyip sonra bunu "yedek kadroyla" çıkmaya bağlamak yaptığın bir tercihten kaynklı olur. bu ikisini ayıramıyorsanız bizim değil sizin şiraze kaymış *
bişeyin yandığı yok. merak etme.
göz göre göre yalan konuşan sizin gibi laleler yazıyor bende yazıyorum.

avrupanın 3. liginde oynayıp manu bayern maçlarını küçümsemek sizin gibi ezik bir camiaya yakışır zaten.
nordj.... diye takımdan 6 yiyen siz müthiş takım, sparta prag'dan iki maçta 6 yiyen biz kötü takım. hahahasiktir lan.
kendinizi avutursunuz anca.

küçümsediğiniz sparta prag'ın fenerbahçeden çok şampiyonlar ligi avrupa ligi maçı vardır. hahaha.

maymun mert olayında suçu kerem'e atan piçler gördükçe yazıyorum.

birazdan ayça da paylaşırım sizin maganda futbolcularıda paylaşırım. merak etme.
007 sen de ne istiyorsun be kardeşim. 10 kişi kalsanız koyuyorlar. 10 kişi biz kaldık gene koydular ahahahahağağdğağdğaşsdğasd.
--spoiler--

ulan karışmiyim diyorum da şu prag muhabbeti harbi iyice saçmalama noktasına geldi.

adamları burada yendik, orada da skor 1-1 ken takım 10 kişi kaldı dinamizmi bozuldu taktik çöktü ve 3 tane daha yedik. gören de 2 maçta da adamlar bizi 4 ledi sanacak...

--spoiler--

kanka seninde şiraze kaymış olm iyice. üste bunu yazıyorsun alta "yedek takımdı dimi çıkmasaydınız yedek takımla kardeşim" diyorsun. ee olm siz de yemeseydiniz kırmızıyı zorla mı yedirdiler alla alla. adamlar ağır koydu geçti işte yok kırmızı yedik de ondan oldu da yok bilmem ne de saçmalıyorsunuz iyice.
ulan karışmiyim diyorum da şu prag muhabbeti harbi iyice saçmalama noktasına geldi.

adamları burada yendik, orada da skor 1-1 ken takım 10 kişi kaldı dinamizmi bozuldu taktik çöktü ve 3 tane daha yedik. gören de 2 maçta da adamlar bizi 4 ledi sanacak...

kardeşim siz wifi şifresi takımdan 11 e 11 yarım düzine gol yemiş takımsınız. öyle 3, 4 atma yeme konularında en son konuşacak insanlar sizsziniz. ama dur o maçta kadro yedekti dimi? bize ne olum...tam kadro çıksaydınız o zaman sizi tutan mı vardı?

kaldı ki oly deplasmanda verdi küsküyü, burda da penaltılarda verdi ayarı onu ne yapacağız? hani uçar kaçar takımsınız ya... azıcık özeleştiri allah aşkına çok rica ediyorum.
--spoiler--

kes lan.

adamın oğlu iki maçtır birilerine saldırıyor bunu söyleyince mi aileleri katma işin içine oluyor.
ne görüyosan onu söyleyeceksin.

ağzınızdan yalansız tek cümle çıkmıyor lan.
o troller senin gibi amele benim gibi niye olsun.
ben yalan mı konuşuyorum.

--spoiler--

dün akşam yediğin küskü ağır gelmiş evlat sinire kesmişsin az sakin ol ilk defa çakmadık size *
ısparta prag uefadaydı şl'de değil. iki maçta 6 attı. şl'de kophenag perişan etti. aptal kaleci mandanda olmasa sıfır çekiyordunuz. son 40 şl maçınıza baksanız yoğun trafik haritası gibi ful kırmızı ve sarı amk. galibiyetiniz yok doğru düzgün. bizim avrupa'da topladığımız puanlar sayesinde gidebiliyorlar hâlâ ampır ampır konuşuyorlar. hakemlerle burda birinci yapılmayı başarı sanıyorlar, avrupaya gidiyorlar bunları karısı yapıyorlar. dün teke tekte 80 dk eksikken evinde dominant bi oyunla koyduk gönderdik hâlâ konuşuyorlar. hani senin için bitmişti maç? dün ayça tilki paylaşıyordun maçtan sonra? bugün yine maça mı döndün? itiraf et hâlâ yanıyor dimi hepinizde zuhahahahaha.
kes lan.

adamın oğlu iki maçtır birilerine saldırıyor bunu söyleyince mi aileleri katma işin içine oluyor.
ne görüyosan onu söyleyeceksin.

ağzınızdan yalansız tek cümle çıkmıyor lan.
o troller senin gibi amele benim gibi niye olsun.
ben yalan mı konuşuyorum.

her türlü kepazeliği yapıyosunuz halen aileyi işin için katma diye duygu sömürüsü yapıyosun.

avrupanın 3. liginde bilmem kimleri yenmişte gitmiş bayern manu falanı küçümüyor.
siz de futbol beyni yoktu zaten yine tescilledin.
Cinconlulara dün gece fena koymuş çıtkırıldım kuşlardır. Yiyin uleyn birbirinizi.
oynadın da ne oldu rezil kepaze oldun döndün. sen hala ama bayern maçında yarım devre çoh eyiydik diye kendini kandır. iyi oynayana puan vermiyorlar gülüm 2 maçta da küsküyü verdiler mi size ? verdiler. bu sene gidebilirseniz gene verecekler size hemde daha katmerli olacak bu sene. orada türk hakemler yok malum. kopenhag ne amk 2 maçta 4 puan aldı adamlar sizden.. size iki maçta 6 gol atan sparta prag bir sonraki turda 11 gol yiyip elendi..

o trollerde senin gibiler olm işte. onlara küfür ediyorsun ya aynaya baksan sana ne kadar benzediklerini göreceksin aslında. bir insanı ailesi üzerinden vurmaya çalışmak namussuzluktur başka bir şey değil. ha fenerli yapmış ha gs li yapmış zerre farkı yok. onlar yapıyor diye yapıyorum diyorsan bu daha büyük saçmalık zaten..
trolleriniz giriyor zaten icardi'nin ailesine.

ulan halen yalan konuşuyorlar ya.

ts maçında da gs maçında da adamın oğlu gitti kavga etti lan.
ne arsız mahluklarsınız siz.

biz şampiyonlar ligi oynadık, siz konferans ligi.
daha aradaki farkı öğren. hahaha.
galatasaray maçını kazandık,sevindik diye galatasaraylılar yediremiyor yine.

'' yiaaaa biz şampiyon olmuşuzzzz kaybetsek ne olurrrrrrrr. sevinsin fenerbahçelilerrr yiaaaaa''kafasından çıkın amk.

-galatasaraya yakınlıgı ile bilinen yorumcular bile '' galatasaray utansın. hakeme rağmen,10 kişi olmasına rağmen perişan etti gs'yi '' dediler.

---haaaaaaaaaa gelelim '' şampiyonlugu biz alacağız. siz ezikler bizi yendiniz diye sevinin'' diyenlere.

çok çabuk unuttunuz abdurrahim albayrak'ın ;

-- ya şampiyonlugiiiii geçdummmm daaaaaa. bir fenerbahce maçunu kazanmak istedik yiaaaaaaaaaaaaa'' diyerek ağlamalarını.
Etrafta pek gs formalı yok hatta hiç yok.
--spoiler--

dün oğlunu köpek gibi kullanıp yine sağa sola saldırtan müslüman antrenörünüz de eminim yine mağdurdur.

--spoiler--

insanların ailesini işe karıştıracak kadar iğrenç insanlar değiliz doğrudur. öyle olsak icardinin karısından girer okanın oğlundan çıkardık ama karakter meselesi..

avrupa ile ahkam keseceğiz tabi sizin gibi averaj takımı olup dönmüyoruz. geçen sene uefada gruptan çıktık bu sene konferans liginde saçmalamasak final oynuyorduk. siz ne yapıyorsunuz bu ara köy takımlarından 4 ye biraz daha iyi bir takım çıkarsa rezil ol dön. biz konuşacağız tabi kim konuşacak bizim sayemizde önümüzdeki sezon 2 takım şampiyonlar ligine gidecek siz ne yaptınız amk rezil kepaze olmaktan başka.
mossad mi8 federasyon cia destekli şampiyonluk panpa.
uzaylıların da yardım ettiği söylenir hatta.

siz zerre utanması olmayan insanlarsınız.
insanları provoke edip sonra mağdur rolüne giren psikolojisi bozuk insanlarsınız.
dün oğlunu köpek gibi kullanıp yine sağa sola saldırtan müslüman antrenörünüz de eminim yine mağdurdur.

olum siz avrupa maçlarıyla ilgili ahkam kesecek akıl verecek statüde misiniz lan. haha. prag diyor ya.

sizin için gs maçı önemliydi işte.
aldınız bir doz.
1 hafta mutlu gezin.
galibiyet kutlaması bile rahatsız eden türkiyenin en büyük kitlesidir. trabzonda maç kazanıyorsun yüzlerce eşkiya sahaya iniyor.. rams park da maç kazanıyorsun orta sahada bayrak açman rahatsız ediyor stad müdürü trabzonlu barzoların düştüğü hataya düşüp futbolculara saldırıyor.. bu iki rakip kadıköyde maç kazanıp sevinince kimse bir şey demiyor ama ne taraftarımız sahaya iniyor ne stad görevlileri kendilerine saldırıyor. işte hazımsızlık tam olarak budur. gs veya ts taraftarı hiçbir zaman büyük taraftar olamayacak hep kupaya odaklı kupa gelmeyince köşesine çekilen kitleler olacak.

--spoiler--

sonra ali koç ile ve inşallah ismail kartal ile devam edersiniz.
hatta komutan dediğiniz at suratlı vasat futbolcu da inşallah 5 sene sözleşmeyi alır. *

--spoiler--

kanka bizi sktr et siz bu sene hakem destekli federasyon destekli şampiyonluk gelirse "biz uzay takımıyız aga 100 puan topladık boru mu" diye şampiyonlar ligine giderseniz bu sefer 4 lük değil birkaç maçta birden 8 lik olup geri gelirsiniz. bizi düşündüğünüz kadar birazda kendinizi düşünün bence. dün balon fena patladı malum.. uçuyoruz kaçıyoruz ligde hep kazanıyoruz çoh eyiyiz derken sparta prag gibi bir takım 4 lük yaptı sizi ayık olun. avrupada büyükekşi yok türk hakemleri falan yok biraz ayaklarınız yere bassın artık.