bugün

entry'ler (227)

dünyanın en zeki burçları

Yengecin listeye dahil olmadığını görünce değeri olmayan bir paylaşım olduğunu anladım.

hangi yazar hangi burç

Yengeç burcuyum. Temmuz doğumluyum.

sözlükten hatun kaldırmak

Hatun olsa da kaldirsam ama maalesef hatun kalmamıştır. Acemi birliğinden hallice bir konuma gelmiştir sözlük. Nerede o eski bıcır bıcır hatunlar, yerinde yeller esiyor.

evlendikten sonra çok daha iyisiyle karşılaşmak

Sıçtığınızın resmini çizecek olduğunuz andır.

uzun süre görüşülmemiş bir arkadaşla görüşmek

6 yıl aradan sonra Polatlı da acemi birliğinde askerlik yaptığım devremle buluşmak nasip oldu. istanbula geldiğini görünce gerçekten mutlu oldum ve buluştuk. Eskileri yad ettik tekrardan yaşadık o günleri. Askerlik arkadaşı gerçekten başka insan o günleri özlüyor bazen. Askerliğin belki de en sevilir yanı yeni arkadaşlar kazanıyor olunması.

seksting

Olsa da konuşseks.

gratis indirim günü kavgaları

Korku kuşağı için yeni film önerisi olabilir bence gratis içinde yaşanan olaylar.

çanakkale

Yaşadığım 2. Şehrim.

yazın geldiğini anlama yolları

Şuan terliyor olmam büyük bir gösterge.

sözlük yazarlarının takıntıları

Aşırı düşünme sorunum var. Aşırı düşünmenin dışında derinlemesine düşünerek her türlü seçenek ile takıntı haline getiriyorum.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

Sakaryaspor-bodrumspor maçını izliyorum. Sakaryayi destekliyorum ama maçı bodrum alacak gibi. Oyun namına pek birsey yok tatangalarda.

metroda 4 kişiyi bıçaklayan göçmen

Saldırgan bile Seçici davranıyor.

japonya nın yarısı kürtlerindir

Üçün biri olabilir.

keyiflenmek için ne yapıyorsun

Birazdan spor salonuna gideceğim. Şuan için çalışmadığımdan dolayı en etkili keyif alıcı davranışım salona gidip ağırlık basmak. inanılmaz şekilde ruhumu arındırıyor.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

Netflixten yarim kalan şeytanın mührü isimli korku-gerilim filmini izleyeceğim. Birazcık adrenalin lazım.

elçin sangu

Çok güzel hatun vesselam.

sevgiliyle uyumak

Ben uyurken yatağın her zerresine yayılan insanım. sevgilimle uyusam sanırım istemeden de olsa aşağıya iterim gibi geliyor.

mariyya

Irz düşmanı iş başında yine.
Güzel bir bayan yazardır hayırlı yazmalar dillerim.

gönderilen mesajların gözükmemesi

Ya atılan mesajlar gözükmüyor yada atılan mesaja cevap vermeyi dahi fazla görüyor da olabilirler. Sistemsel hatayı anlarımda cevap vermeye dahi tenezzül edilmemesini anlamıyorum hiç.

faiz yer misiniz ya da yiyor musunuz

Mevduat hesabım var yani yiyorum.