bugün

alternatif aranmaktadır.
bu yönünden olayları hiç düşünmedik ya la.
artık sürekli ezmekten ve hep bu takıma karşı başarılı olmaktan yorulmuş cimbom taraftarının aradığı alternatiftir. ben sahamızda kupa kaldıramayan takıma ezeli rakip demem maykiler. bu işler 6-0 la olmuyor. o kupa orada kalktı bu da fena koydu evet biliyorum.
hala cevabı bulunamamış sorunsaldır.

düşününki başlık 2013 yılında açılmış ama hala bir alternatif yok. en güzel makaraların, dalga geçmelerin aracı hala fenerbahçe.
at büllükleri sizi.

sanki gören galatasaray'ın şampiyonluk sayısı 30 fenerbahçenin 3 tane sanır.

-yıllardır başarısı olmayan fenerbahçe ile aranızdaki şampiyonluk sayısı farkı 4.

10 yıldır şampiyon olamayan takıma nal toplatmanız gerekirken yanlızca 4 fark.

ha o 4 farkta fenerbahçenin sayılmayan şampiyonlukları çıktıktan sonra 4.

dualar,himmetler ile ayağa kaldıramadık fenerbahçemizi. olsun.

bir maklube yiyelim iyisi.
sürekli dalga geçecek bir sebep vermelerinden sebep başkasına ihtiyaçları yoktur.

şampiyonluklarımız sayılmadı, ühühüü.
sadece 4 şampiyonluk fark var, ühühühü.

ilahi fenerli, alemsin.
bu soruyu galatasarayla sınırlandırmamak gerekir. tüm ülkenin ortak sorusu bu.
Türkiye ligi olmasa, tüm dünya hangi ülkenin ligiyle dalga geçecek.

(bkz: ülke futbolunun son genel durumu)

edit: @kaleminde haşere sorunu yaşayan sayın yazar abi: takım demiyorum, lig diyorum azizim. Takımdan hariç ülke futbolu yıllar içinde bence epey geriye gitti maalesef. Yani komple her şeyin kötü olduğu bir yerde, birilerinin bir şeylerle dalga geçecek olması, bana zerre anlamlı gelmiyor ve dahası aşırı komik. ikisi de yamalı don giyen iki fakirin, birbirinin yamasıyla dalga geçmesi gibi geliyor. Geçen yine dalgasını geçsin, saygım sonsuz. Benim asıl düşündüğüm, ülke futbolunda çok başka temel sıkıntılar olması.
--spoiler--
türkiye ligi olmasa, tüm dünya hangi ülkenin ligiyle dalga geçecek.
--spoiler--

tabi ki yine fenerbahçe ile.
öncelikle, dalga geçmeyi hoş karşılamıyorum. ancak fenerbahçe' nin eleştirilmesine karşı çıkmanın da yanlış olduğunu düşünüyorum.
cidden bu kafada fenerliler var. düşünceleri şöyle: fenerimi eleştirmeyeyim, kimse eleştirmesin ama sürekli galatasaray' a laf sokayım. bu sevimsiz anlayışı eleştiriyorsun, bunu yapınca da sana düşman oluyorlar.
ben çoğu fenerbahçeli ile artık herhangi bir diyalog kurmuyorum. eğer aynı ortamda bulunursam da gülüp geçmekle yetiniyorum, çünkü ne yaparsam yapayım olmayan penaltıyı savunmaya, elle atılan golleri, uefa listelerini unutup fetö metö cincon demeye devam edecek. '' ee sizde de ömer çavuşoğlu var ? 25 kongre üyesi fetö yüzünden ihraç edilmiş kulübünüzden '' diyorum adam yine dinlemiyor ve burnunun dikine gidiyor.
kimse kimsenin eleştiri hakkını engelleyemez. sırf saygı ve format çerçevesinde fenerbahçe' yi eleştirdiğim halde hakaret ettiğim iftirası atanlar, anneme ve haysiyetime küfredenler, tehdit edenler bile oldu. yine de çizgimden şaşmadım. ama bunların hiçbirini hak etmedim.
dalga geçmek yanlıştır. ama fenerbahçe' nin eleştirilmesini istemiyorsanız, olmayan penaltılarla, elle atılan gollerle kazanılan maçları unutup galatasaray' a yükleniyorsanız ya kulübü kapatın ya da başka lige gidin.
gittiğiniz ligde de sürekli algı yapıp rakipleri bıktırmayın ama.
bugün de dalga geçme sebebi vermiş takımdır. biz vazgeçmek istedikçe adamlar ısrarla bize malzeme olmaya devam ediyor.
Beşiktaş.