bugün

https://www.facebook.com/...744385839422/?pnref=story
türk medyasının en cesur, en iyi, en güvenilir habercilerindendir.
kesinlikle ciddiye alınmamalıdır çünkü söylediği şeyler anlıktır, seyirci beni taktir etsin de egom rahatlasın tarzıdır. asla ciddiye almayın.
2 gizli özelliği vardır;

1-) islam düşmanlığı
2-) pkk sevicilik.
yeni nesil (bkz: reha muhtar)
Özellikle; Fenası Kerîm Lafıyla Tanınmış Ünlü Söz Yazarı ve Spiker.
haklı olduğundan mütevellit sevilmemektedir.
pkk sever, hdpkk yalama ustası bir zattır kendisi, haber sunarken mimikleri her şeyi anlatıyor bahçeli gelince mıymıntı, demirtaş gelince gülümser ifade alıyor yüzü kendisinden nefret ederim vesselam.
Adam milleti eleştirip kendine bakmıyor, ben bu kadar itici ve tuttuğu tarafı belli eden haberci görmedim.
ypg tarafından koca yürek olarak nitelendirilmiş sayılı gazetecilerimizden.
Ahmet hakan, şirin payzın, mirgün cabas gibi bu da medyadaki vatan hainlerinden sayılır.
kodumun hdp/pkk sevicileri sizi.
(bkz: otomatik portakal)
sen anladın fatih efendi...
Tv haber spikeri.

Kadıköy'de Barış Manço'yu anma gecesinde sohbetimiz olmuştu fatih beyle. Özünde türk milliyetçisidir. Neden taraf değiştirdin dedim bazen yaşam mücadelesi vermek gerekiyor demişti. Koltuğu korumak adına fazla taviz verici tutumları elbette çok üzücü.
Adam gibi adamdır.
Dürüst adamdır.
eşi yok bu adamın lan. haber sunarken bunun gibi maymunluk yapan yok.
Pkk'lıların dağa çıkmala amaçları üzerine "empati yapalım" diyebilmiş kişi. O zamanlar sabah hanerleri sunuyordu. Ben o günden beri sevmiyorum bu adamı. Nursuz yüzüyle nasılda etkiliyor milleti.
saydığınız isimler olmasa ahmet hakan, şirin payzın, mirgün cabas, fatih portakal, cüneyt özdemir, ismail küçükkaya türkiye'de muhalif basın diye birşey olmayacak. bunu o aklınıza sokun. değenirsiniz beğenmezsiniz orası ayrı ama bu adamlar türkiyedeki tek muhalif basın organı bunu unutmayın.
An itibarıyla fox ekranında belirmiştir.
iyisin güzelsin de işte, yemiyor!
https://www.facebook.com/.../videos/1882937988597345/

bu adamı izleyenin amk. vatan haini puşt. abd'li haber kanalında abd nin köpekliğini yaparsın ancak.

not: verdiğim link akpli bir vatandaşın diye yardırmayın birader.
kendisi vatan hainidir. pkk yı övmek için yer arıyor sürekli. eğer bir insan bunun sözlerine rağmen buna haklı diyorsa o insan geri zekalıdır. pkk kaç insanı öldürdü kaç insanın ailesini tarif edilemez acılarla üzdü? birde gelmiş haklı ve renkli menkli diyor, lan sus mk kevaşesi.

+bence çok haklı hain falan değil
-niye ki?
+baksana olum gerçekleri diyor hemde aykırı olan herkes otomatikmen gerçekleri söylemiş olur, kocaman medyalar yalann ama o gerçekleri söyler çünkü aykırılık yaptı
-haa insanlarımızı öldüren terör örgütüne teşekkür etcezz.... hmmm.....
Önceden açık yürekliliğiyle beğenimi toplayan, seçim akşamı pkk nın aldığı sonuçlarla neredeyse halay çekecek kıvama geldiğinden dolayı artık sevmediğim spiker.

Tam solcu kafası oldu artık.
"adam haklı" diyen gerizekalılar gidip oradaki türkmenlerle konuştunuz mu hiç?

peki buraya gelip kanalda konuşan türkmen liderinin konuşmasını dinlediniz mi?

hayır!

türkmenler en başından beri ışidle savaşmakta ve bunun üstüne bir de topraklarına pkkyı sokmamak için mücadele vermekte.

ayrıca abd tarafından kürt peşmerge komutanlarının emrinde savaşmaya zorlanıyor ve ışid'e karşı en ön saflara sürülüyorlar.

utanın be utanın! pkk ne zaman erkek gibi savaştı da şimdi dünyanın gördüğü en kanlı örgüt olan ışid'e karşı çıkıp savaşacak?
Ancak 96 lı bir keko nun kendisini övebileceği bir başka keko vatan haini.
son dönemde gezizekalıların pek bi sevdiği portakaldır.