bugün

bu yazıyı okuyunca ben ne yaptım demek için çok geçtir.

http://www.otomatikportak...gic%20bullet&yazi=121
verilen linkteki yazıyı okuduktan sonra herşey için çok geç demek için bile çok geç olduğunun farkına varıldığı,arkadaşlarımızı arayıp bulunca ne halt oldu sanki diye kendimize sormamıza sebep olan sitedir.efenim aferim cümlemize.
vergi yüzsüzlerinin başına kese kağıdı geçirerek üye oldukları site.
en başta büyük bir keyifle oleyyyyy arkdaşlarımı buldum gibisinden garip bi mutluluk veren, arkasından hiç bi boka yaramoyo dedirten ama her seferinde bakmaktan vazgeçmediğim sitedir kendisi.
cok enteresan olaylarin dondugu site. turk kizimizin arkadas listesine bakiyor ve dagiliyoruz:
(bkz: http://www.facebook.com/...)
yavaş yavaş boku yiyecek oluşum. Cin fikirli (!) türk webmasterı olaya el atmış durumda.

http://www.r10.net/insan-...ofilleri-actirilacak.html
önüne gelenin girmesiyle yonja dan bir farkı kalmayan,abazanların feysbuk'un anlamını bilmeyip fotolardan kız seçme sitesi sandıkları,,bende gelen invite'ları kıçlarına sokma gereksinimi uyandıran bayağılaşmış bir site.
yavaşlığı sebebiyle sinirden coderlarına dümdüz gitmeme sebep olan site. gerçi adamların suçu ne ki. bizim gençlik sağolsun her türlü forward geyiğini hiç affetmeden yerine getirir. resmen çöplüğe döndü super wall denen şey. her gün en az bir saat uğraşılmaz ki yahu.
arayacağı kişinin soy ismini unutanları çileden çıkaran güzel bir oluşum.
Büyük firma ve şirketlerde mesai saatlerinde yasaklanan site

(bkz: sabancı holding)
(bkz: hürriyet)
popularitesini yavas yavas kaybetmeye baslamis olan site.
insanların yolda görüp selam vermediği kişileri listelerine ekledikleri, anlamsızca bir sosyalleşme çabası içine girdikleri site.eski platonik aşkın bulunup "vay tipe bak, ben bunca zaman bunun için mi üzülmüşüm" diyerek insanın kendine kızmasına yol açmaktadır, açmıştır.
sözlüklerin de mına koyan hede. üye değilim mutluyum. yonja nın gözünü seveyim.
artık öyle bir hal almıstır ki, ögrencilik hayatınız boyunca ders alacagınız fakat hiç hazetmediginiz bir hocanız sizi ekler, ve sizde götünüze baka baka kabul etmek hattu zaruretinde kalırsınız.
lakin bazı durumlarda işinize yarayabilir. şöyle ki; e-dönüşümden mesaj attıgınız hocnaız bir türlü cevap vermez, sizde gider facebooktan aynı mesajı atarsınız. gelen cevap: "aa senin danısmanın benmiymişim? ne zaman oldum, habeirm yok, dur ben bi bakayım e-dönüşüme."
hi5 ve yonja dan ne gibi bir farkı olduğunu hala çözemediğim site.
Kendi kodlama dilini oluşturan kişinin garaj ortamında kurduğu site.
Amelelerin ve kroların dolamsı korkusuyla türkçe olmasına karşı olunan site.
(bkz: Recep iVEDiK+Fragman)
nedense, tiksindiğim bir muhabbettir. biriyle arkadaşlık kesilmişse yeniden başlamaz bence.
ünlülerin başının belası olan oluşum. artık kanallarda ben o değilim diyeni ben sayamadım.
recep ivedik'in bile bir account'a sahip olduğu site. çıkmak istiyor, o ayrı.
turk gencinin internetten hatun kaldirma cabasi potansiyelini gozler onune seren bir baska site, bir arkadasimiz Ghost Whisperer Fans adli gruba uye olmus ve ana karakterimiz olan melindaya resim alti yazilarinda resmen yazmaktadir arkadasin gercekten umudu var *
ilk resme yaptigi yorum; you are attractive bir sonrakinda; perfect you are very attractive everytime, ucuncu de ;very very very beautiful and attractive, daha sonra ise kopartan yorum ve arkadasin ileri ingilizcesine tanik oluyoruz;VERY BEAUTiFUL I'M TURKiSH AND MY LANGUAGES TO ÇOK GÜZEL, ÇEKiCi,SEKSi,ŞiRiN,HARiKA.

adam inanmis kendine guveni sonsuz, tam bir sanal dunyanin capkin krali, bir cok turk genci gibi...
ne kadar tehlikeli olduğunun zamanla anlaşılacağı sözde network sitesidir.
bazen hayatınızın en acı anlarını size yaşatacak bir site, apartman ne derseniz işte.
(bkz: yigenim bu saatte bu kadar)
girmemek için direnmeniz gerekiyor. girdikten sonra görüyorsunuz ki sizi application manyağı yapıyorlar.
üye olmayanların ölmediği site.

(bkz: sanırım yaşıcam)
kurulduğu zamanlarda ki karizmasını yitiren site .