bugün

Kalk kari s..şek kivaminda mi yoksa haydi seks eyleyelim gibi mi.. bi de kanka oluysundur zaman gectikce ... lol.
evlilere soralım uyanıklar söylemiyorlar gizliyorlar.
Hanım Suyu ısıt.
Ya da benzetmeler kinayeler yaparak;
- hanım çamaşır makinesini aç da çamaşır yıkayak.
+ kısa programda mi? Hem o kadar küçük çamaşır için koca makine çalıştırılmaz ki sen elinde çitileyiver!
(bkz: yat yere narkotik)
görsel
Duş (abdest) programı var.
Seksin kendisi kadın için sanıyorum önemli değil.
Önemli olan hava sıcaklığı, buna bağlı olarak sabah nasıl bir ortamda duş alınacak, çocuk sayısı vesaireye göre sabah nasıl bir vakit daralması yaşanacak, ayrıca evde misafir falan var mı, ayın “belli dönemlerine” denk geliyor mu, retro var mı, yıldızların konumu ne, o hafta ete-ekmeğe zam geldi mi…

Bütün bunları şöyle bir toparlar, senede 15 müsait gün belirlersin, bir kısmı öngörülemez sorunlara kurban gider, kalanında da “onu yapma, bu olmaz, saçımı çekme, bitir hadi” replikleri arasında kendini aşağılaya aşağılaya “işini bitirirsin”.

Yani başlamaya gerek yoktur, program bellidir.
- misyoner set ettim.
+ Malesef program çakışmasından dolayı katılamıyorum.
- o zaman hizmeti outsource edeceğim!
+ lann!
görsel
Karı ossurursa kocası pompaya başlıyomuş. Osurmak sikişelim demekmiş.

Evli bi arkadaş söyledi.
evde böyle aniden deli deli hareketler yapıyorum.

görsel
Sevişek mi deyip önceden onay alıyoruz. Spontane başlamıyor hiç.
dudağından öpmeye çalışarak dizlerde öyle oluyor.
buton sayesindedir. yeni evli çiftlere misafir falan giderseniz kıyıda köşede gizlenmiş duvara monteli bir buton vardır. sevişecekleri zaman bir tanesi o butona basıyor sonra arif v 216 filmindeki erşan kunerinin ofisindeki gibi bir anda ışıklar kırmızıya dönüyor tavandan disco topu sarkıyor evde varsa şömine kendiliğinden ateşleniyor perdeler otomatik kapanıyor. zaten partneri de olayı anlıyor ortam değişince.

5 seneden fazladır evli kalan çiftlerde o buton yok ama onlar zaten hayatlarından bezmiş oluyorlar genelde.
Ek olarak Bana gelen bilgilere gore ilk seneler haric erkek tarafindan gelen 10 çarpışma istegine kadinlar 1 ya da 2 kez olumlu donuyomus.. yani 31 den kurtuluş yok..
lan evli adama da sorulmazki şimdi bu.
(bkz: anana sorsana delikanlı).
En az 3 çocuk panpa.
görsel
https://youtu.be/t7uZZJDUWfA?si=_4fjWDHy2OXhe2tj
Devamı linkte.
Erkek isteyince,
Arkadan sarılıp memeleri avuclayarak.
Ereksiyon olunca dayayarak. Ya da eline vererek.

Kadın isteyince, seksi birşeyler giyer, ya da gelir aleti okşamaya başlar.

Uykudaysa, oral yaparak uyandırarak. Bunu iki tarafta yapabiliyor ve bu şekilde başlayan seksin tadı zevki bambaşka oluyor.

Biz de evde bu şekilde oluyor çoğunlukla.

Tatilde otelde farklı bir ortamdaysak, zaten her iki tarafında aklında seks olduğundan fingirdeşme otomatik başlıyor her iki taraftan da.
düğmesi varmış oğlum bunun.
genellikle kardolabın sağ tarafında duvara monteliymiş.
basıyorsun hooop olay başlıyor.
seks on the çay diyorum hemen suyu koyuyor.
Temel'le fadime küs. 6 aydır konuşmuyor. Kadınlar merak edip fadime'ye soruyor.
_ikinizde gençsiniz. 6 aydır küssünüz. Canınız çekmiyormu?
Fadime cevap verir
_ temel'un cani çekince işlik çalayı,bende gideyirum o işi yapayiruk
_ peki senun canın çekince ne oluyi?
_ o zamanda temel'e gidup islikmi çaldun deyirum.
Suyu ocağa koyuyorlar olursa oluyo olmazsa çay demleyip içiyorlar.
Yargıtay’ın ilgili içtihatlarına göre; Debitum conjugale (evlilik borcu) çerçevesinde mütekabil yükümlülük terk edilmiş ve cinsel ilişki başlatma görevi erkeğe verilmiştir.
https://www.youtube.com/watch?v=NtWABW9lHVw

afganistan olmadan önce ki zamanlardan bir skeç.