bugün

burada entry girip oraya kopyaladığım bir sözlük ama bir entry'i öyle yaptım. ekşi'yi nasıl buradan daha kötü görüyorsunuz anlamış değilim.
takipçim gitti diye dünden beri ağlayan yazarlar var. ekşi sözlüğü gördükçe uludağ sözlüğe şükrediyorum.
uludağ sözlük başlığında hepimizi gömmüşler amk.

gömenlerin hepside burdan gitme. nankör ibneler.
nankörler! sanki orada aktroll yok...
ne yapacaklardı övecekler miydi sizi şu sol frame e bir bak ve tekrar söyle bebeğim...

(bkz: Uludağ sözlük türkiye nin yansımasıdır)
yazar yapmaya yapmaya sonunda küstürdü kendisine. artık onunla pek ilgilenmiyorum. (tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış ahahahha)
uludağ sözlüğü keşfetmeme yarayan başka bi skime yaramayan sözlük. oraya kayıt olmuştum 10 adet bilgilendirici entry yazdım çıktım. baktım onay liste bi gerileyip bi artıyor. zaten o hesabında şifresini unuttum. bende buraya geldim bari burada yazar olayım.

her neyse çok sinirliyim sana ekşi sözlük. yazar olma süresini bu kadar abartmamanız gerekli. ne diyecektim ben, ilk başta güzel sonra bozdu.
uludağ sözlük'ün bokunu yesin...
Bir türlü çaylaklık meretinden çıkamadığım meret. Ekşide yazanın gözü başka sözlük görmez.
kadın yazarların hızlıca kademe atladığı sözlük. adaletini seveyim dünya! neymiş, eşitmişiz güya...
Hahaha Ben böyle sözlüğün.

anca kadın olunca yazar yapıyorlar. Vay AMK.
Buradan bin kat daha kalitelidir. Daha çok yazar var. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ *
Orada böyle entryler girsem anında çaylak olmuştum. * ))))
--spoiler--
kadın yazarların hızlıca kademe atladığı sözlük. adaletini seveyim dünya! neymiş, eşitmişiz güya...
--spoiler--
Yo er yazarlar da tonla var orda.
--spoiler--
--spoiler--
Yo er yazarlar da tonla var orda. Kademe atlamak adaletsizlik değil. Demek ki entryleri güzel.
anca kadın olunca yazar yapıyorlar. vay amk.
Yo ben yazar olabildim orada. 2004'lü yazar bile var. Kin beslemeyin bea.
Bazılarının hayattaki tek başarısı burada yazar olabilmek galiba.
Hasta mısınız, bir sözlükte yazar olmakla övünmek nedir amk.
yazarların başlık altında kendi kendine konuşamadıkları platform...
Güzel mi güzel. ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Orada iyi Entry Sayısı Cok Yazar Fazla Ama Olayı Çok Abartmışlar Ben 2 Senedir Yazar Olamadım Hayır Torpil Muhabbeti varda biz mi bilmiyoruz bilen yeşillendirsin .
Ülkeyle gönül bağı olmayan, toksik, muhalif olmayı pkk şakşakçılığı zanneden pek çok embesilin yuvalandığı çukur.

Akp olmasa ya da bir gün ANAP gibi azalarak tarihe karışsa bugün çomar dedikleri akp seçmeninden bin beter yandaş olurlar. Sol gerici ve Türk düşmanı gerzek sürüsü.
Serdarsl06 ve kemalist teorisyen'in de bulunduğu sözlük ve onlar da burayı beğenmiyorlar. Ben gene yazıyorum şükredin yani da.
Geliyorum yanına.
son zamanlarda gerek moderasyonu, gerek yazarların/yazılanların kalitesi çok düşmüş olan; buraya göç etmemin nedeni olan, kutsallığı kalmamış bilgi çöplüğü.
Sedat kapanoğlu tarafından icat edilen sözlük.
Kırpık bölük pörçük bile olsa nimettir kuşatılmış susturulmuş medyada verilmeyen haberi burdan alırsın. Artık medya okur yazarlığını geliştirip gelen bilgiyi kırıntı da olsa birleştirmek sana kalmış. Yazık ki Uludağ sözlük de zamanında ciddi bir alternatif idi ekşiye z kuşağı pek bilmese de..