bugün

kulislerde dolanan son dakika çarpıcı bombalardan biridir. gez ekrem gez milletin parasını ez ye anasını satim. cidden çok yazık..
hay allah, keşke senden izin alıp öyle çıksaymış yaz tatiline.
kulislerde dolaşan başka bir bilgiye göre de, ekrem bey ak trollerin içine kaçan ve 1 senedir çıkaramayıp, inim inim inlemesine neden olan 800 bin oy için hollanda'ya gittiği ve tedavi aradığı yönünde.

başkan hizmette sınır tanımıyor. helal olsun ekrem reis imamoğlu bey başkan.

ekleme: hahaha, yeşil top çetesi delirmiş. buzlu badem var, ister misiniz ?.
Sanamı soracakti nereye gideceğini.Sen haritada Hollanda'nin yerini bile bulamayacagin icinmi Zoruna gitti.
Cehapelilerin cahil olmasıyla alâkalı durum.

https://www.hurriyet.com....iberiyle-isindik-41449503

görsel
Cahil olmasalardı bilimsel çalışmalar için giderlerdi.
Haliçi bok götürüyor bu adam yine tatilde.. şaşırdık mı? Hayır.

(bkz: nasıl güzel mi böyle)
ben olsam karayiplere giderdim mk ne o öyle fakir gibi avrupa'ya gitmek. nasılsa her türlü alkışlayacak "sorgulayan" kitle var.
Hurma ağaçlarının altındaki kalorifer tesisatını nereden bilecek bu garibanlar değil mi? Kışın kıçının donmasına alışıklar nasılsa.
funky munkey e uğramassan başkanım boş bir tatil olur.
killing fields tercih edebilirsin. hafif ve güldürenlerden.

daha sonra ise cafe chantilly e gidip krep ve tatlı yiyerek kafayı şeker dengesiyle bozun.
ihale kovalayan müteaahit tayfasından bir orospu çocuğunun otelinde tatil yapmadığı için götveren troll tayfaya dert olmuştur.

size maaş veren dairenin başkanını sikeyim, kaçak çardağının altında boğaza karşı mavi gözlerine attırayım oksijen israfları.
b s g ekrem.
sizde tatil için Marmaris'e gidin kendi ceplerinden milyonluk yazlık saray yaptırıyorlar.
para yoktu deniz kenarına saray yaptıramadı.