bugün

5. nesil bir yazar hoşgelmiş.
(bkz: sincan kayaş tren hattı)
(bkz: #3936734) ayar vermeye calisan fakat bunu basaramayan yazar.sanirim saga sola salca olup kendisi populer olmaya calisiyor. biraz daha calis bak olacak . bizde kücükken öyleydik .
(bkz: #3936812)
(bkz: #3936798) 4.nesiller ile 5.nesilleri birbirlerinden ayirmayi henuz öğrenememis yazar. ama olsun yenidir öğrenecektir.
beni kimseyi sevmediği kadar seven yazar . caylak olmam ile tarumar olmus kendini bu ramazan ayinda alkole vermistir. tarkan'dan dön bebeğimler mi erol budandan arkadasca sevsenler mi hakki buluttan hatasiz kul olmazlar mi göndermedi benim icin . bu durumunu gördüğüm anda sözlüğe geri döndüm gözü arkada kalmasin .
(bkz: #3965613)
ok öptüm kib aeo muju bays ciao .
an itibariyle uykusuz olan. özleyen.
an itibariyle uykusu, kedisi ve battaniyesiyle birlikte huzur evinin önünde gördüğüm bünyedir efendim.
gelen oylar üzerine en çok özlenen listesinde 4 numaraya yükselmiş yazardır. * çıktığı istanbul antalya yolunda kimbilir kime takıldı diye düşünüp kaldığımızdır. *
middle east technical university'i akla getiren kişi.

(bkz: serbest çağrışım)
kendisiyle neden bukadar uğraşıldığını anlayamadığım yazardır...
eskişehir'e geldiğinde yanına üç şey almasını önerdiğim can, dost, yaren, kardeş, aile yazar.
mont, kadife pantolon (kalın tırtıklısı daha makbule geçer), atkı.

ayriyetten kendisi ile iyi muhabbet edilir, futbol konusunda kendisinden iyi bilgiler öğrendim.
yeni yıla; soğuk bir istanbul gecesinde boğaza nazır bir bankta, sevgilisinin kokusu burnunda tek başına, elinde sönük bir cigarayla girmiş, çeyrek asırlık hayatında bildiği tüm doğruların yanlış olduğunu öğrenmiş, günden güne yeni bir vücut parçası kaybeden, zamanın suretini yok ettiği ama ruhuna zarar veremediği bünye. 5. nesil yazar
tam altı ay sonra yeniden yazmaya başlayan.
sosyal içiciymiş.**
yolculuğu için konsoloslukla görüşmelere başladım. tez vakitten pasaportunu ayarlayıp, biletini alıp istediği istikamette yolculuğunu gerçekleştirmesi için elimden gelen tüm imkanları kendisinin rahatı için seferber edeceğim şahsiyet. ayrıca idolümdür.
boğaza nazır içerken sözlüğü özleyen vefakar yazar.*
deşifre olmuş yazar. sözlüğü özleyip içen insan. * *
500. entrysini kendi başlığına yazacak kadar bencil ve pisişik olan. **
başlık sıçmayan, ilgiye ihtiyacı olmayan yazar.
ısrarlarına dayanamayıp başlığına bir şeyler karalamak zorunda kaldığım bir kardeş.
efenim öncelikle ısrarlara dayanamayıp nick altıma birşeyler karalayan yazar arkadaşlara teşekkürü bir borç bilerek sözlerime başlıyorum.

- ay gülerim ben valla*

tanım:hak yolu dururken bok yolunu denemeyecek ama bahsettiği bok yolunu fantazilerine alet eden yazarlara tepki gösterdiği için nickaltı karalanan kullanıcı. 8 yıl sözlük okumamıştır kendisi ama 8 yıl sözlük okuyanlara oranla daha mantıklı başlıklar açan naçizane insan, pul biberli bulgurlu fantazilerini, pisliklerini ne sözlük veritabanına nede sol frame e bulaştırmamış ikibuçuk yıllık* yazar. *
edit: imla
istanbul, antalya arası gidip gelen ve boş kalmayıp zirvelere de katılan güney insanı yazar.

kendisine "bir gün muhakkak buluşacağız" diyor ve en yakın zamanda karşılıklı rakı yudumlamamız için dua ediyorum * *.
daha nice zirvelerde görüşmek isteyeceğim kim bilir belki de kadim dost.
cilalı ibo moduma bürünerekten "copilotun olayım yavyuuuum" dediğimdir. bir an zirveden erken ayrılacak gibi yapıp şahsımı üzmüş olsa da... gitme vaktini erteleyerek gönül almıştır. bir ara kum piste çıkmayı düşündüğümüz de konuşulmaktadır kulislerde... ben bir şey demiyorum*.
şahsım gibi işletmeci olacak yazar. yalnız benden daha rahat bir öğrencilik sürmektedir. ama hiçbirimizin ne olacağı belli değil nasılsa..