bugün

entry'ler (436)

29 ağustos 2010 türkiye rusya basketbol maçı

hidayetin ucluguyle 62- 51 olmustur. mukemmel bir basket. sagdan bindiren hidayetin sayiyi bulmasi zor olmadi.

safiye ayla

http://fizy.com/#s/1aj88e boyle boyle yiyoruz dayagi iste! ses vurur mu lan.

jose maria gutierrez hernandez

sanıldığı gibi 34 değil 62 yaşındadır. babası küçük gözüksün diye geç yazdırmış nüfusa bunu da kimse söylememiş hayret! hiç mi takip etmiyorsunuz dünyada olup bitenleri yahu.

bok atın siz hehehe o bokları yiyeceksiniz gelirse. yatırım olsun!

abi

-sen abi demesen ben seni sikmeyi düşünüyordum- öncelikle bunu belirteyim.

yahu cancişlerin ne bu abi merakıdır anlamadım gitti ulan tipini öptüğümün kızı ulan abini s... kızı. deme lan abi, deme lan! 30 uma geliyorum deme lan deme!!!

abi kötü laftır bazen. sevdiği kızın abi dediği an değildir bu an. bazı kızların koruma kalkanı gibi sanki. ulan korunacak birşey yok, sakin ol, tüm dünya sana hayran değil! önce bir aynaya bak! çok itici değil mi bu laf sence de? çok basit değil mi? çok zavallı bir laf değil mi bu laf? ulan aynaya bak ne olursun! ha kardeşin vardır, o ayrıdır, seversin, kardeşinden de ötedir, yer etmiştir hayatında ama sen yok musun. deme lan abi! kendimi sikicem sinirden deme lan! deme!

abi demezsen çok fena tahrik oluyorum hakkında çok feci şeyler düşünüyorum bir bilsen tuttuğum yerde o derece

tövbe yaa gece gece!

deme lan!

lost

bu dizideki önemli sayılabilecek konuşmalar hep başka dilde başlayıp ingilizce devam ediyor...

jacob un öz anasıyla üvey anası
jacob iliana
jacob mib

sürer gider...

karması yüksek yazarları eksileyelim kampanyası

(bkz: sizin beyniniz karıncalanmış)

eylül

yılın 9. ayıdır ama aynı zamanda başlangıcıdır. başlangıç ne birinci gününde ne sonuncusunda gizlidir. herkes, planlarını eylül odaklı yapar, herkes, içten içte yeni yılına hazırlanır. sezondur eylül.

15 kasım 2009 ales

ahahahhahaha ösym götümü ye diyorum buradan kendisine. össde diyememiştim bu daha kolay ya ondan...

epidemik personel sınavı & yüksek müksek...

sadece odtü de olabilecek olaylar

kapısında otdü yazması.

aydın da neden zirve olmuyor zirvesi 3

srqn sen papuayenigineden misiniz demek istediğim zirve olacaktır hatta diyorum. senelerdir zirve yapıyoruz nerdesiniz anam siz?

aydın da neden zirve olmuyor zirvesi 3

eski eserler gayet uygun bir mekan olmakla birlikte uzun zamandır görülmeyen dostlarla görüşülecektir. aydın metropol oldu birbirimizi bulamıyoruz...

hey sen içeri terliği! kafa izninde dürtüklüyeceğim olum seni kaçışın yok!

galatasaraylılar için üzülen fenerbahçeli

sonunada "not: kendi takımımı tutuyorum" yazısı eklendiğinde entrymiz tamamlanmış olur.

o değil de bir beşiktaş vardı noldu

(bkz: beşiktaş içinizde)

görülebilecek en tatlı rüyalar

(bkz: dün gece rüyamda çikolata olmuşum)

oks

eveeeettt sonuçlar açıklandı ve ben aydın anadolu lisesini bu sene buyuk bır atılım yaparak tutturdum. e bıraksınlar da tutturıyım 3 senedır hazırlanıyorum. ismi bile değişmiş sbs dediler o ne dedim o derece. oks güzel bir sınav sistemi açıkçası anadolu lisesinde okumayan çocuklara ilginç ilginç bakıyorlar bu bakışlardan sıkıldım neymiş düz lise ile olmazmış e ben düz adamım niçin kasıyorum kendimi diyorum anlatamıyorum. bilemiyorum sözlük acayip bir sınav cidden oks insanın yüreğinin derinliklerinde fırtınalar koparabiliyor çoğu zaman. o minicik kalbim * pır pır ediyor bazen. umarım össyi de kazandığım günleri göreceksiniz. hepinizi seviyorum forza -74 diyorum...

tarım ekonomisi

ziraat mühendisliğinin yeni adı olmayan sadece bir kolu olan bölüm.

tarımsal yapılar ve sulama
bahçe bitkileri
bitki koruma
tarla bitkileri
tarım makineleri
zootekni
toprak

gibi daha çeşitli bölümlerde mevcuttur amaç uzman kişiler yetiştirmektir. eski sistemde uzmanlaşmak zor değil neredeyse imkansızdır. güle güle kullanın.

a.q: öyle konuştum ki az sonra kırmızı kurdela kesicem lan! valla.

banane yesinler birbirlerini.

ha ziraat müh. bölümü 2003 ve 2009 yılları arasında öğrenci almaktaydı öncesinde yine bu sistem vardı onlar apayrı konular tabi.

imza: ziraat müh.

yazmak

kağıtlarım vardı benim. ucu bucağı olmayan, beyaz, çizgili, kareli, renkli.
kalemlerim vardı renk renk, çeşit çeşit.
sigaram vardı her içime çektiğimde ferahlatan.
içkim vardı benim, okulum vardı, neşem vardı
inişlerim vardı benim hiç bitmeyen tükenmeyen.

şimdi hiçbiri yok. olsa mıydı bilmiyorum.
ama belki bikaçı olsa iyi olurdu mesela kağıtlarım, kalemlerim...

hem yeğenim yoktu benim artık o var.
olmasa da olur geri kalan zırvalar...

maranki üniversitesi

korsanı da olur kesin ona gideriz...

kapısında da "ders notlarını fotokopi çektirmek yasaktır!" yazacaktır muhtemelen.

deeplomattt

forza 5! diyerekten tekrar entryme geçeyim.
(5 ulan 5)

benim hala umudum var
isyan etsem de istediğim kadar
inat etsem bile bırakmazlar sahibim var
benim hala umudum var
seviyorlar bazen soruyorlar
hayran hayran seyret
ister katıl ister vazgeç

güzel günler bizi bekler
eyvallah dersin olur biter
boyun büküp önünde ağlasam sessizce
şu garip gönlüm affolur mu?