bugün

samimi olmayan doğum günü kutlamalarıyla muhatap olmak istemeyen insandır. Facebook yoksa hatırlanan doğum günleri de yok. öyle.

edit: harbi. doğum gününü gizlemek daha mantıklı lan.
bilgilerinden doğumgününü kaldırmayı akıl edememiş insandır.
Yalandan doğum günü kutlamalarını kabul etmeyen muhakkak 'x kişinin doğum günü' yazısını görünce doğum gününün hatırladığını bilen kişidir.
yok öyle biri.
(bkz: durup duruken ne bu atar)
benim bu. beni bir banka müşterisi gibi mesaj atıp kutlarsan, facebook hatırlatıcısı olmadan doğum günümü hatırlayamıyorsan daha da önemlisi bir telefon açmaya üşenip sesimi duymak istemiyorsan ne önemi var ki arkadaş olmamızın.
sadece duvarını kapatmayı akıl edememiş insandır.
en güzeli doğum gününü yayınlamayan ve böylece samimi olmayan yazıları görmemiş olan insandır.
o gün kimsenin doğum gününü kutlamamasından korkup...moralini bozmak istemeyen insan....
muhtemelen facebooktan gelen kuru mesajlar yerine aranmayı istediği için kapatmış olabilir.
daha fazla dikkat çekeceğini zanneden insan guruhudur. Doğum günü kutlamak isteyenlerde olayı nasıl en ucuza ındırgeyebılırızın peşinde.
sözlükte başlık açan insandır. doğum günün kutlu olsun.
genelde adet yerini bulsun diye gönderilen msjları engellemek isteyen insandır.
(bkz: oinone) *
farmville cityville gibi oyunlar oynayarak ve birçok mesaja cevap yazarak hem gözlerini bozup hem de beyni sulandırıp el ağrıları çekmektense doğum gününün keyfini çıkarmak daha iyidir.
ne de olsa senede bir gün doğum günü.
Samimiyetsiz bulduğu facebooktan kurtulmak için doğum gününü seçmiştir sadece. sadece facebookta varolan, aslında hayatınızda internet olmasa olmayacak insanları farkedip, kafanın dank etme durumu olabilir.
akıllı insadır. onlarca samimiyetsiz kutlamayı okumamayı tercih etmek,mantıklıdır.
yapmacık sözlerle, çakma arkadaşların kutladığı doğum gününden bir fayda gelmeyeceğini anlayan asil insandır.
çevreye alçakgönüllü görüntüsü veren insandır. benim donuk hesabı bilerek 31 mart gecesi açıcam lan nisan 1 benim günüm ne kapatcam
facebooktan sonra daha da samimiyetsizleşen arkadaşlık ilişkilerinden kendini mesafe koyan insandır. en doğrusu da budur.
ey ahali bu hareketi başlatan benim.
isterseniz bakın: (bkz: facebook ta kimsenin doğum gününü kutlamamak)
telüf hakkumu isteruk.
hatta şu anda dondurmuş durumdayım.ara sıra tekrar açıp kontrol ediyorum.
(bkz: doğum günü kimse tarafından hatırlanmayan insan)
biri bana mı seslendi?.300kişiden doğum günün kutlu olsun bide sonuna nedensiz bir gülücük almak istemiyorsanız yapılacak en anlamlı eylemdir.zaten anlam verebilmiş değilimdir doğum günü kutlamalarına birde sahte kutlama mesajlarını çekecek değilim.ulan facebook olmasa hatırlayacağın yok utanmadan birde kutluyorsun.ama bazen mecbur kalıyorsun işte alınanlar oluyor ne yaparsın garip insanlar vesselam.
ego tatminine ihtiyacı olmayan insandır.
yapılması gereksiz olan eylemdir. şöyle ki böyle bir durumda hesap kapatalıncaya kadar doğum gününüz gizlenebilir ya da duvarınızı kapatabilirsiniz. kapatmak pek bir samimi gelmemekte bana vize dönemleri veya sevgiliden ayrıldıktan sonra kapatıldığı gibi.