bugün

bazı bölümlerinde gerçekten çok sıkıcı konukların olduğu disko kralına daha renkli konuk önerileridir. komedyenler başta gelir. (bkz: cem yılmaz). her hafta çıkarılsa bile bıktırmaz.
(bkz: sunay akın)
(bkz: sabri yıldız)
feridun duzagac.

edit: mahkemelik olundugu için degistirilmis entry nil karaibrahimgil'de olabilir.
zall
ssg
july4th
morsiyah
pilotmont *
100 000 izleyici direk bizden.
(bkz: teoman)
(bkz: mazhar alanson) *
(bkz: reha muhtar)
(bkz: ajdar)
(bkz: yıldo) *gibi gibi gibi

şimdi sevgili yazar kardeşim, şuan düşünceler içinde olabilirsin "ne alaka" diyerekten. şöyle ki bunların ortak özellikleri ne ? patavatsız olmaları değil mi ? biri alkolik, diğeri sigara açısından keş gibim. son 3 zaten allahlık onlara bişey bile demiyorum.

"hayır öyle değiller ama" dersen bişey diyemem ama, döt olurum belirteyim.
(bkz: aydın doğan)
(bkz: turgay ciner)
(bkz: mehmet emin karamehmet)
(bkz: sakis)*
(bkz: recep tayyip erdoğan).
pentagram üyeleri.
okanın tüm ex leri..
mehşer-i cümbüş üyeleri osman tan ve fatih pestil.
(bkz: taylan ayık)
eurovisiondaki azeri şarkıcı aysel olabilir.
jacob

(bkz: lost)

j: they are coming...
ob: temaaam, temaaaam evet evet. sen adayı seviyosun, anladım ben sen adayı seviyosun. salim geliyooor.
(bkz: testere)
disko kralına komedyenler çıksın.
medya canavarı bölümü komik olsun da isterse tek konuk hakkı devrim olsun.*
şahin k.
(bkz: yemekteyiz hasan bey)
uludağsözlük den bluvelveleci.

sıra 70 milyonun beynini zikmeye geldi.
Aslında bir hafta sadece bu isimleri asla süper olurdu herhalde. Okan bayülgen içinde şahane konuklar, müzik ve bilgi şöleni olabilirdi.
(bkz: hakan günday), (bkz: yasemin mori), (bkz: cem adrian), (bkz: elif şafak) vb(:
(bkz: hakkı bulut)
(bkz: haydar dümen)
vj bülent vakasından sonra bu sezon muhtemelen ismail lopus ecedas ağırlanacaktır.

bunların yerine banu güven, mehmet turgut, küçük iskender gibi isimler getirilebilir. tabi programın son 3 dakikasında hatır sorup yollanmamak üzere..
author ve zenci. sabaha karşı altı da olsa, izlerim şerefsizim.