bugün

kime ne, ona ne, sana ne, bana ne, bize ne?

kime, neye, niye inanacağımıza, inanmayacağımıza bir adem evladı karışamaz, karışmamalı. az biraz önce kendinize sonra doğaya saygı lütfen.
birinin dinli olması yada dinsiz olması kimseyi ilgilendirmemektedir. eğer ilgilendiriyorsa oldukça hasta bir karakteriniz var demektir. bu kadar boş beleş birini hiç bir şekilde ciddiye almak mümkün değildir. dinlerin kitabında birine riyakarca kul olmak değil düzgün iyi bir insan olması öğütlenir asıl amaç budur. yani sen dinli oldunda çok mu iyi bir insan oldun her yerde rüşvet yolsuzluk mu azaldı. kadına şiddet mi düştü. ne oldu senin bu dinlilliğin bir takım emareleri olması gerekirken tam tersi olmuşsa artık hırsızlık yapmayan birilerini dolandırmayan normal insandan sayılmadığı bir hale geldiyse nerde kaldı o dinin güya çok vır vır vır gevezelik yaptığın inançların. dinlilik birilerini adam edememiş çok daha büyük kötülükler açığa çıkmış utanmadan bir de başkasının yaptıkları üzerinden dinine bilmemnesine tatava yapıyor. sen önce düzgün adam ol sonra böyle şeyleri belki konuşabilirsin.
Dinci yavşakların salladığı adam gibi adamdır. Ben dinsizim ve bununla övünüyorum arkadaş! Neden övünmeyeyim? Ta çocukluğumdan beri sorgulamışım ve okumuşum. Öyle çıkmışım dinden. Dincilerden daha temiz bir yüreğim var. Kimseye hayatı zehir etmiyorum dinciler gibi. Kimsenin malını haksız yere de götürmüyorum şeyhin mikini ağzından çıkaramayan badeci tırrekler gibi. bazı civelekler, dinsizleri yine kıskanıp bok atmaya çalışmış. olum biz bu dünyada özgürüz ve iyiliği kendi içimizde buluyoruz. sizin gibi göt korkusu yüzünden iyilik yapmıyoruz. düşünüyoruz, tartışıyoruz ve eleştiriyoruz. iyi biri olmak için dine ihtiyaç yok. insanın içi temiz olacak. sırf göt korkusundan ve menfaatten dine biat etmeniz yeterince iğrençken bir de dinsizlere sallıyorsunuz. bu teistler kadar kompleksli bir topluluk yoktur dünyada.
Dinde yaratan varlığın emirleri haricinde ahlaktan bir haber olan tek hücreli yazarların beyanıdır. Koca yaradan yılın 12 ayı çöpten yemek toplayan, komşusu açken tok yatan bu insansı tek hücreli varlıkları az biraz nefsini terbiye edip evrensel düşünmeleri için yılda 1 ay da olsa ihtiyaç sahiplerini anlamaları adına emir buyurmuştur. Yaradan bile size verdiği düşünce yetisini kullanamayacağınızı anlayıp 1450 sene önce islamiyeti indirmiş. Gelmiş burda goygoy yapıyor... Bir kesimi dinden soğutan yavşaklar bilir kişi olmuş ardını gıdıklayayım.
Hem kaslı hem Rus şöle sıkmalık ayol.
hem dinsiz hem yavşak hımm çok tehlikeli.
eğer inanmıyor ama inananlara küfretmiyorsa herhangi bir sorun teşkil etmeyen kişidir. ancak inandığını söyleyen bazıları, inanmayanlara yavşak ve benzeri sevimsiz tabirler kullanabiliyor rahatlıkla. cidden kafa karıştırıcı...
ha, inanıyorum bu arada ama inanca saygı duyup da inanmamayı seçen birine hakaret etmek gibi bir hakkım yok. kimsenin olamaz zaten.
Bakalım öbür tarafta da övünebilecekmi?
Dinsiz olmakla inançsız olmak ayrı şeyler yalnız.
Dindarların yüzde 99.999'unun okumadığı kutsal kitaplarını en az birkaç kere okumuş kültürlü insandır. Tartışma adabından yoksun ağzı salyalı küfürbazların hakaretine maruz kalmak onun sadece bir övünçtür.
Olm yazık sana vallahi yazık çok genç de bir şeysin...
No'ldu lan dalyaprak, tırstın mı? 100 adamla mı anca götün yiyor? Ama sende haklısın. Bencede tırs.
Edit: silmiş Entry i am biti)
olum bak bu adam sizi denk getirirse döver benden söylemesi. sporcu sporcuyu tanır. bence sarmayın.
Yavru bittir.

(bkz: yavşak)
Bu Siyasal islamcıların köpek gibi kudurmalarıjın sebebi genç nüfusu kendi dogmatik yapıdaki çağ dışı Siyasal islamcı ideolojilerine itaat ettirememeleri, aklın ve eleştirel düşüncenin gelişmesini sağlayan sekülerizm ve bireyselliğin genç nüfus içinde güçlenmesidir. O yüzden ağızları salyalı bir şekilde bu Siyasal islamcılar kudurup duruyorlar
iman edip her türlü o*spu çocukluğunu yapan tiplerden iyidir..
dinsizliği derin sorgulamalara dayalı değildir. tamamen keyfidir. "ben kuranı 4 kere bitirdim" argümanı cebinde hazırdır.
geneli ateizmi havalı zanneden salak ergenlerdir. hayattan beklentileri yoktur.bolca da sigara içerler.
Din bazların 22 yıldır ülkeyi getirdiği durumu görüyoruz. Ahlaksızlık aldı başını gidiyor. Dinleri var diye ahlaklı olduklarını zannediyorlar. Şahsen tanımasam da buradaki yazdıklarından yola çıkacak olursak din bezirganlarından daha makul olduğu gerçek.
Motorcu, müzisyen, uzun boylu ve yakışıklı iseniz dinsiz ya da dindoş olmakla övünmenizin bir anlamı kalmaz.

Çünkü zaten bütün kızlar peşinizdedir.

Dağılın bu arada beyler, tartışmayın. Mutlu bir akşam yaşıyorum kendi içimde. Ayrıca az sonra rakı fotoğrafı paylaşacağım. Benim üstümden yürüyebilirsiniz.
Yakışıklı ve kaslıysa çok tatlış olur böyle uruslar ayol.
Normal şartlarda övünülecek bir tarafı yoktur elbet. Ama bugünkü şartlarda, yani, dindar olup ya da dindar görünüp rant peşinde koşanların, yolsuzluğun alasını yapanların, badelenmekle övünenlerin, hak yiyenlerin, vatanı satanların her an her yerde karşımıza çıktığı "yeni türkiye"de övünülebilecek bir özellik olabilir. Evet.
Bir dindoş olmakla övünen yavşak beyanı.
Ağzının kenarından şeyhinin şeyini sil önce, sonra gene nefret kusarsın.
kul hakkı yemedim,kimseye kasıtlı kötülük yapmadım,insanlara maddi-manevi yardımda bulundum,elimden geldiğince iyilik yapmaya çalıştım.

çoğu dinine bağlı insandan daha iyi insanımdır. bi kere bunu cennete gitmek için değil,iyi bir insan olduğum,merhametli insan olduğum için yapıyorum.

bunun karşılığı yavşak olmak veya cehennemde yanmak ise yanalım usta.
Dinli 40 harami olmaktansa donsuz Ali baba olmayı yeğlerim şahsen.