bugün

Futbolcuların dolandırılması vakasından sonra denetimlerini artıran Denizbank'ta Side Şube Müdür Yardımcısı Utku Erdem'in, müşterilerin hesaplarından toplam 205 milyon lirayı çaldığı tespit edildi.

https://t24.com.tr/haber/...n-lirasi-calinmis,1161043
(bkz: şaibeli banka)
Bu bankaya önce kayyum atanmalı sonra da tmsf ye devredilip tüm işlemleri didik didik edilmelidir. Bu banka da bir tane seçil erzan olduğuna inanmıyorum. Adamlar banka içinde ucunun nerelere kadar uzandığı bilinmeyen paralel banka kurmuşlar. Siyasi ayağının olduğundan da eminim ama ispatlayamam.
Nasıl işletildiğini gördükçe gram para yatırılmasının hiç hayra alamet olmadığını düşünmemiz gereken banka. Her bankanın içinden dandik insan, dolandırıcı çıkabilir ama genel müdürlüğünün hemen dibinde bavullarla girip, bavulsuz çıkan bir ton insan varken bunu göremeyecek kadar kör olmakta büyük bir boşvermişliktir.
görsel
bundan sonra suyu yokuş yukarı akıtmak zorunda kalabilir.
eskiden bir ara bu bankaya gidiyorduk ama işimiz çok uzun sürdüğü için bu bankayı terk edip kuveyttürk'e başlamıştık.
bu işlerden cebine ne girdi, ne çıktı bilemem fakat bundan sonra kasasında para değil, gazoz kapağı görür..

batık bankalar bile bu kadar itibar kaybetmedi.. en azından onlar dünya kadar faiz veriyordu ve herkesin yaptığını yapıp, herkesin yaptığı gibi batıyorlardı...

ekseriye tabi olmak farzdır.. herkes güzel güzel faizini basıp, halkı köpek gibi kredi kartı borcu sarmalına almışken ve -itibarlarını- muhafaza ediyorken, sen gittin, ne idüğü belirsiz bir soruşturmanın merkezine oturdun ve sistem senin üzerinden bağırsaklarını temizleyecek.. aklı ve cesareti varsa bu işe tırnak ucu kadar bulaşmış herkesi halkın önüne atar, işi diğer bankalara da sıçratır.. böylece, bari kötülerin içinde alelade bir kötü olur.

ama denizbank ne yapıyor? sesini çıkarmıyor.. halkın vicdanında daimi suçlu olan kişi de, kendini yavaş yavaş ayıklıyor. peki bunun denizbank'la alakası ne oluyor? tefecilik denen fuhuş türüne yer temin etme suçuyla yaftalanıyor.. tefecilikle fuhuşun ne alakası vardır? fuhuşta düşmüş birini borçlandırır, etini satarsın; tefecilikte düşmüş birini daha çok borçlandırır, o zamana dek satmadıysa da bundan sonra etini satacak hale getirirsin. bırak, kimse kendini ayıklayamasın, mesele çatallansın... halkın kişisel bilgilerinin birileri tarafından adet başına atıyorum 10 liraya satıldığını söylüyor birileri.. bunlar da güya, başka bankalarmış.. dağıt konuyu, şu ülkeye bari tek faydan dokunmuş olsun, bu arada bulutları kendi üzerinden dağıt..

benim dediğim yol ayrımında kendi kaderini çizmesi için en fazla iki haftası olan bankadır.. bak ben yine dost gibi içimden geçeni söylüyorum. adı deniz ya, oradan anlasın, denizin bittiği yere yaklaşıyor.

sessiz kalmakla kazanacağını sanıyor... savaş dediğin savaş meydanında kazanılır, evde oturarak değil...
Seçil Erzan olayı nedeniyle başı belada olan bankamsı.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
denizbank bae, burganbank kuveyt, qnb finansbank katar
Ya bu şeriatla yönetilen arap milyarderleri türkiyede niye faizli banka çalıştırıyorlar?
DenizBank A.Ş., Türkiye'de faaliyet gösteren Dubai menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Mayıs 2018'de Rus Sberbank Denizbank hisselerini Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates NBD'ye satarak devretti.
fastpayı satıp üzmüş banka.
bu gelişmeyle birlikte komisyon ücreti kesmeyen şans oyunları ödemeleri özelliği kaldırıldı.
(bkz: beyin işlemlerini başlatın)
13.39 da iddaa sitesine yaptığım havaleyi hala göndermemiş banka.
çok şapşik banka. finans'ın 1.41 oranlı kredisi dururken sizden 2.30 faizle kredi alacağımı düşündüren şey nedir size çok merak ediyorum. paraya bu kadar çok tamah etmeyin bence.
Uygulaması çöptür. Şürekli şifre değiştirmek zorunda kalıyorsunuz ve mobil internet yoksa girmiyor saçmalık.
kredi kartı borçlarımı düzenli ödüyemediğim halde,3 bin lira limitlik kredi kartı veren kuruluş.
dip not:deniz banktan başka hiç bir banka ne kredi verdi ne kredi kartı.
Teyzemin bu bankadan kullandığı alışveriş kredisinin iban numarasını öğrenmek için Müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım, Ne müşteri hizmetlerine bağlanılır ne de mobil uygulaması sorduğu meşhur 'anne kızlık soyadının ikinci ve dördüncü' gibi bir soruda bile doğrulama yapmayı beceremez tez vakitte batasıca sikik banka.
önce şunu diyim de içim soğusun, allah bin belanı versin denizbank.

basit bir telefon bankacılığı için müşteri hizmetlerini aradım hemde 3 kez.
3 arama ve toplamda 27 dakika zaman kaybı.
sonuç: çözülemedi.

orospu cocugusun denizbank!!!
satılacak banka.
https://www.sozcu.com.tr/...zinleri-aldi-5215806/amp/
Denizbank (Rusya):

1938’de Denizcilik Bankası kuruldu. 1997’de Zorlu Grubu aldı. 2002’de Tarişbank ile birleşti, sonra Belçika’lı Dexia ve Rus Sberbank’a satıldı. 2012’den beri de yüzde 99.85’i Rus Sberbank’ın.

#banka
#denizbank
Rezalet bankadır. Her işi boktan. Evet.
Balık beyinli bankası... internet bankacılığı dahil rezalet. Şu denizbank "kompleksi" bankaya iki lira emanet edilmez...
allah kimseyi bunların eline düşürmesin.

hiç sorma gereği duymadan kafalarına göre karttaki parayı 'sik kesintisi, taşak kesintisi' diye çekerler sen de o para varmış gibi plan yaparsın ama günün sonunda dımdızlak ortada kalırsın.

her ay düzenli olarak ödemelerini yaparsın ama ayı bırak bir kaç gün geciksen günde en az 10 kere aranıp 'niye para yatırmadın anlat bakalım' sorgusuna maruz kalırsın. ebelerinden girip sülalelerinden çıkmak istersin ama bir de bu yüzden para kaptırmak istemediğin için yutarsın yedikleri tüm haltları.

sakın sakın bu bankadan kredi kartı çıkartmak gibi bir aptallığa düşmeyin. ben yandım siz yanmayın.
Piyasa değeri 16 milyar 481 milyon 17 bin TL olan banka.