bugün

Steakhouse burgeri muhteşem lakin , patatesi için aynı şeyi söyleyemeceğim, bildiğin nişasta lan.
soslarını parayla satmaya başlayan dangalak kuruluş. lezzetine diyecek yok ama hayatımda gördüğüm en aptal uygulamaya imza atmışlar ve iskender kebap'ın galibiyetiyle sonuçlanacak bir mücadeleye girmişlerdir. en azından iskenderde ilave yoğurt ve tereyağına para almıyorlar. ayrıca bir menüye maksimum 4 üctetsiz sos kuralıda vardır burger king'de. ketçap, mayonez, acı sos, sarımsaklı mayonez dışındaki tüm soslar 0.25tl'dir.
ankara cepa şubesiyle çok müşteri kaybedecek kuruluştur.ilk kez bu şubede böyle bir olay yaşadım, diğer şubelerde, ağzına kadar dolu yerlerde bile herkesin ilk önce siparişi alınıyor, kimin siparişi geldiyse veriliyor.cepa şubesinde ise bir kişinin menüsü gelene kadar diğerleri sipariş veremiyor, kahve alacak olsa bile 10 dakika beklemek zorunda, kasa boşaldıktan sonra sizle ilgilenen çalışan bulmakta başka bir deneyim.bu kadar ilgisiz çalışanları bir araya toplamak kadar zor birşey olmasa gerek.

sonucunda mcdonalds'ın kahvesinin daha güzel olduğunu keşfetmemizi sağladı.teşekkürler burger king.**
birkaç yıl önce bir elemanıyla şöyle bir diyalog yaşadığım yerdir ;

(ortalama yoğun saatlerden birinde, kasanın başında bekleyen kasaya eleman sırtını dönmüş birşeyler yapıyormuş gibi davranmaktadır. )
- sipariş almıyo musunuz bu kasada ?
- (kesinlikle iyi niyet bulamayacağım bir surat ifadesiyle, azarlar gibi) görmüyo musun, ne yapıyorum ben burda ?
- (yumruk tezgaha vurulur -ne sert ne hafif bir şekilde-.) hiçbir şey ! bir de üstüne bana fırça atmaya kalkışıyosun.
- ee yok... şey... siparişinizi alabilir miyim ?
- iki bikbik şu şöyle olsun bu böyle...

olay yaşanırken bütün kalabalık bizi izlemektedir. ben ordaki bir masada yemeğimi yerken, siparişi beklediğim sırada mutfağın arkasında durup bizi izleyen adamın kim olduğunu düşünürüm.

bu çok kısa süren diyalog sonrası bütün günüm, bütün haftam piç olmuştur(ama açık konuşmak gerekirse her insanın yapmak zorunda olduğu gibi hafifletici sebepler, olayın akabininde kimsenin hayatından birşey değişmediği gibi şeyler -ki muhtemel olan da budur- uydurarak kendimi avutmuşumdur.).üç kuruşluk asgari ücretle o gibi yerlerde eşek gibi çalıştırılmak kolay birşey olmasa gerektir.

bu da böyle bi anımdır
sözlüklerde soslarını parayla sattığı konuşulan ama nedense hardalla acı sostan para almayan müessese. beni mi sevdiler nedir. para vermeye de razıydım halbuki.
gırtlak yırtan elemanlarının seks hayatını bitiren vasat fast food zinciri

- bir adet kaşık pozisyonu alabilir miyim hikmet bey ?
- bey ne lan allahın cezası

buzsuz...

kredi kartı mı nakit mi ?

sos kalmadı

üst katta yerimiz var
sosların artık ücretli oluşuyla gün itibariyle hayal kırıklığına uğradığım kuruluş.
sosları yakın zamanda paralı olmuş olan kuruluş.
normalde ketçap ve mayonez kullanmayı sevmediğim için bunların yerine 1 adet ranch sos alırdım.ama artık ranch sos para karşılığında alınabiliyormus.ee ben ketçap ve mayonez istemiyorum dediğimde ise farketmez deyip ranch sosiçin para ödemem gerektiğini tekrarladır.Herşeyi anladım kardeşim ama bu ketçap ve mayonezinde size bir maliyeti yok mu?calve bunları size bedava mı veriyor?neden değiştirme yapmıyorsunuz?
son olarak soslara ek ücret uygulamasına sarmısaklı mayonez ve acı sosu dahil etmeyerek beni sevinç göz yaşlarına boğan fast food zinciridir.
Özellikle amerikan tiplerin ürettiği ingilizce bir yemek restorantıdır.Ayrıca çok indirimlidir.
iki adet menuyu 8,95 e verip, barbekü sos isteyince hassiktir lan bu paraya anca bunları alabilirsin diyen firma. sos fiyatı ne kadar bilmiyorum ama topu topu 10 gram sos için 1 tl isterlerse sktirsin gitsinler afedersiniz.
mcdonalds tan çok daha iyi olduğu acı bir gerçektir.
isim hakkına 650 milyar para ödediğimiz, çok yakında kütahya'ya açacağımız fist fud.
soslar için para istemelerine ek olarak yaptıkları menü zamlarıyla artık gitmeden önce düşünülecek yerler listesine giriş yapmıştır, benim gibi binlerce aşığını kaybetmesi muhtemeldir, dürümcü rıza abinin kulakları çınlasın.
sosları harika olan ancak en güzel soslarını bulmakta bazen zorlanabileceğiniz restoran zinciri.

hamburgerlerine zaten diyecek yoktur. triple whopper diye bir şey*sizi et manyağı yapar.

hamburlerinin yanına alabileceğiniz aparatifleri ile de göz doldurur. ancak tatlı konusunda biraz kıttır. çok bir seçeneği olmadığı gibi restoranlarda ortalarda da gözükmezler.
rusya ve diğer eski sovyetler birliği ülkelerinde yok denecek kadar azdır.
korupark'taki subesinde patates kizartmalari berbat olan,ayrica soslari ucretli yaparak soslardan parayi vurmayi hedefleyen (daha ne kadar vurucaksa..) fastfood sirketi.
kolası hariç mc donald's tan daha iyi bi yer. kolaları çok asitsiz.
triple whopper cheese ile orgazmik yiyecek üretmede üst sıralarda olan fast food kuruluşu.
soslari parayla satmaya baslamasiyla gozumden dusen magazalar zinciri.
chicken royale'inde kıl çıkması sonucu soğduğum harika yer.

(bkz: çok özledim seni)
(bkz: burger king in sosları)
(bkz: burger king in çikolatalı suflesi)
kişilerin özgüvenini düşürebilen mekândır.

doktorum, bir kızı alıp burger king'e götürmediğim için özgüvenimin yerlerde olduğunu söylüyor ve korkularımın üzerine giderek bir kızı alıp burger'a götürmem gerektiğini söylüyor.

elinden telefonunu ve çantasını düşürmeyen, bol kahkaha atan ve ağzını ayıran bir tiki arıyorum efenim, lütfen, benim için ölüm kalım meselesi bu... hamburgerleri de benim istemem gerekiyormuş...

hadi sosyal mesajı bir kenara bırakalım, çok güzel lan. hele de gta san andreas'tan sonra falan çok iyi geliyor. zenci olup hamburger olsun, tavuk kanadı olsun... yiyesin geliyor. arkadaşlarla burger king'de oturup cj gibi konuşmak kadar eğlencelisi yok, valla bak. "whatchoo talkin about homie?" falan diyoruz böyle. millet bakıyor ne yapıyor bu salaklar diye. sonra bir arkadaş müzik veriyor. metalci olduğumuzu hatırlıyoruz. "bu kadar yeter beyler lütfen" diyor. utanıp önümüze dönüyor ve viking torunları olarak big kinglerimizi yiyoruz. big king. adı da viking'e benziyor bak.

ulan ne anlam yükledim iki hamburgere be.
steak house burger in satıldığı fast food zinciri.