bugün

fast food yemek yanında umumi tuvalet olarakta kullanılan mekan.
10 dakika bekleyen hamburgeri çöpe atan kuruluş.*
liseli ve üniv.li daha doğrusu boş zamanı çok olan ve pinti insanların bi sıcak kakao ile saatlerce oturdukları mekan
mc donalds ile birlikte kapitalizmin fast food temsilcileri..
Taksim'deki burger tam bir buluşma mekanıdır.
(bkz: burger ın orda buluşalım)
sağlığa zararlı olan fast food zinciri.
pepsi tercihiyle coca cola fanatiklerini kendinden uzaklastıran dev fast food zinciri
ortalama 400 000 usa dolara açılabilen bir fast food zinciridir.
fast food'u the fastest food olarak değiştirmiş hamburgerci.bir whopper söylersin,18 saniyede hazır. (bkz: oha)
acılı whopper diye adlandırılan burgerlerin kralını üretmiş kuruluş.
whopper adlı urununun yenı surumunu * hayatınızda tatmadıgınız acı kalmasın seklınde pazarlayan fast food ısletmesıdır.
(bkz: acılı whopper)
(bkz: aci cekmekten zevk alınan durumlar)
mc donaldsdan daha iyi olduğunu düşündüğüm ama yinede alışveriş yapmamı gerektirmeyen şirket.
(bkz: kapitalizm temsilcisi şirketler)
evlere serviste çeşitli şirinlikler yapar bu fast food şirketi (dergi, buzdolabı mıknatısı vs..)
amerika'daki omletli burgerlerden sonra beni keninden soğutmuş ama yinede müdavimi olduğum sarımsaklı mayonezli onion rings i harika olan uluslarası fast-food zinciri.
Avrupa ülkelerine göre ürünleri türkiyede oldukça pahalı olan şirkettir. Bunun üstüne bizim milli gelirimizin kişi başı 6000 dolar örnek olarak ingilterenin 20000 dolar olduğunu düşünürsek durum daha da vahimleşiyor.
2 ay çalıştığım ve hayatımda yemediğim azarları yediğim bir restorant olan b. king için diyebilirimki; yemekler mükemmel, özellikle çalışan birisi her gün whooper, mexicano, italyano gibi şeyleri yemesine rağmen yine de aynı şeyi yemekten bıkmayacak kadar leziz hemde, işin sırrı ise; zamanı vaktiyle defalarca kez denenip en sonunda mükemmel lezzete ulaşılıp, ürünün içine koyulan; ketçap, domates, mayonez vs. gibi ürünlerin her defasında aynı şekilde ve ölçüde konularak bir standart haline gelmiş olmasıdır, bir gün broiler denen etlerin atılıp piştiği makinenin başında duruken, ekrana gelen onlarca hamburger whooper vs. gibi siparişlerin ardından ekranda ekmek yazmasıyla bir arkadaşın "ekmek mi yazıyo lan orda o ne olm fırın mı burası?" şeklinde verdiği cevapla ve de buna benzer ilginç trajikomik olaylarlada çalışırken ara sıra yarıldığımız bir işyeriydi benim için.
taksim deki burger kingte pisuvarları çok garip olan işerken hep izleniyormuş havası veren bir yerdir. yakında klozetleri de halka açabilirler, açık alanda topluca s.cabiliriz.
hamburgerlerinin arasını açıp içindeki köfteyi gördükten sonra bir daha uğramadığım* işletme. etten başka her şeye benziyor bize yedirdikleri.
kısa bir süre önce kablosuz internet olayını şubelerine taşımış ünlü hamburgerci.
acliktan gozu dönmu$ bunyeleri double whopper gibi bir lezzetle besleyen burgerlerin krali.
(bkz: ates seni cagiriyor)
10 dakika beklyen hamburgeri atmaları gerekirken ambalajını değiştirip tazeymiş gibi tekrar müşteriye veren kuruluş.
mc donald's da genç türkcell lilere 1 alana 1 bedava iken pek iş yapamayacak olan kuruluş, iki saatte hesap yapan kasiyerleri bulunduran kuruluş, bunu da geçtim siparişler ooo orasını sormayın..
soğan halkası, barbekü sos ve ranch sos'uyla beni benden alan, servetimin avcısı fast food zinciri.
terkedememe nedenlerimin başında hamburgerinden önce o enfes sosları gelir benim için inanılmaz lezetlidir acı sosu ve sarımsaklı mayonezi herkeze tavsiye ederim.