bugün

her sarışın renkli gözlü hatunu güzel ilan eden türk erkeğidir.
güzelden kastı sevişilecek, yiyişilecek hatun diye düşünmeyen erkeklerce beğeniliyor olabilir. burcu esmersoy elbette, gün boyu bir eli s.kinde diğer eli kumandasında lig tv-fbtv-shopping tv gibi kanallarda zapping yapıp ''of ya şu hatuna bak'' diyenlerce güzel bulunmaz. çünkü onlarca güzellik; göğüs şekli ve büyüklüğü, bacakların düzgünlüğü, giyim kuşam gibi kriterlerce ölçülür. bu bakımdan evet, burcu esmersoy güzel bir hatun değildir. sesi de kötü zaten, tonla kız var be abi, ona mı bakacağız. di mi güntekin?
entry i okuyunca bi başım döndü bi tansiyonum düştü..tuzlu bi ayran içip geri geldim ve google a girip görsellerden burcu esmersoyu arattım..baktım..baktım..bidaha baktım..bu hatunu güzel bulmayacam da serap ezgüyü mü güzel bulacam? sözlükleri takip ediyormuş yok sarışınmış gözleri bilmem nasılmış.. bu hatun güzel değilse açık açık söylüyorum hemcinsleri ölsün..

burcu esmersoyu güzellikten öte bişe bulan erkektir..

edit: hiçbir eksi oy bana bu güzelliği inkar ettiremez..

görsel

(bkz: seviyorum ulan)
''Değil mi?'' Gibi alternatif cevaplarıda vardır.
travesti kılıklı hanımları beğenen erkektir. her daim dövecekmiş ifadesiyle dolanan, saten bi gömlek giyip altındaki kumaş pantalonun paçalarını sıvayıp, cat botlarla gezen, bozulmuş hardal sarısı kıvamındaki kadını yatağında tatmak isteyen midesiz erkektir.
(bkz: o değil de burcu esmersoy kim)
(bkz: başıma bir iş gelmeyecekse ben)
(bkz: başıma bir iş gelecekse de ben)
gerçekten güzel bir kadını güzel bulan erkektir.
güzel bir görüntüsü vardır, illa arzu nesnesi ya da fantazilerin kraliçesi olmak gibi bi görevi yoktur.

o güzel değilse kibariye'nin annesi mi güzel?! elini vicdanına koy.
(bkz: neden oyle dedin ki simdi)
güzelden anlayan erkektir. zira her şeyden önce, kadın olması ve ofsaytı çoğu erkekten daha iyi bilmesi bile ona aşık olabilmek için yeterli bir sebep.
burcu esmersoy'u buldun da güzeli kaldı dedirten erkektir.
(bkz: heteroseksüel)
normal biri olduğunun ve hiç bir sorunun olmadığının göstergesidir bu durum. spor programı sunması da ayrı bir çekicilik katmaktadır. acaba beğenmeyen kişi, burcu esmersoy spor programı sunuyor diye günlük hayatta "mına koyim, mala bak be" şeklinde laflar söylediğini mi düşünmektedir ?!
insan mıdır acaba diye düşünülen erkektir. burcu esmersoy güzel bulunmaz, ona tapılır. yok olmadı sanki. kendisinin benim gözümde pek çekiciliği yoktur ama, bildiğin hatun. benimki de iş olsun işte.
zevkli erkektir. kıskanmayalım şimdi, hakikaten çok güzel hatun.
'hacı bu burcu ile ne maç muhabbeti çeviriler bee' mantığıyla düşünen erkektir.
paris hilton'a haksızlık eden erkektir.**
(bkz: biri bulur biri bakar kıyamet bundan bakar)

(bkz: güzel kadın yoktur o halde kim vardır)

(bkz: ben dünyanın en güzel garisiyem)

(bkz: oyuncuları yakışıklı/güzel dye film izleyen tayfa)
zevkli erkektir, zira beğenilesi kadındır. Gelelim burcu esmersoy' u güzel bulmayan erkeklere. buradan bu erkeklerin kız arkadaşlarına selam ederim. acaba ben yanında değilken erkek arkadaşım ona, buna bakar mı diye dert etmesinler. kendisinin çıtası çok yüksek, burcu esmersoy'u dahi beğenmiyor, içiniz rahat olsun. zaten burcu' dan güzelide o denyoya bakmayacağından mutlu mesut yaşarsınlar.
olfsaytı bilmesi ve böyle gol kaçarmı diyebilmesi bile güzel bulunmasına sebeptir. ayrıca güzeldir ve tekrar ayrıca renkler ve zevkler tartışılmaz.
guzellik tabi ki gorecelidir de burdaki guzellik anlayışı estetik, zerafet, sadelik-abartısızlık ve doğallıksa tabi ki bu kadın guzel bulunucaktır. bu kişinin ozel hayatını da biraz bildiğimden, ne kadar yapmacıklıktan uzak ve demin de belirttiğim gibi doğal olduğunu da bildiğimden evet, bu kadın özellikle de spor haberlerini sunmak için son derece hoş biridir. üstelik sadece erkekler değil, tanıdığım birçok kadın da burcu esmersoy u guzel bulur.
teoride güzellik nedir, hakikaten bilen erkektir. ince, zarif, karizmatik sesli, karizmatik duruşlu. ha pratikte banu güven çok daha güzel bir kadındır, kimse itiraz etmesin kardeşim. *
bakışlarını beğendiğim için ve futboldan mantıklıca bahseden biri olması sebebiyle çekicidir *
kendisinin daha piyasalarda bilinmediği dönemde, arko reklamında görüp "ne güzel kızmış lan bu" diyen erkektir. sonradan kendisini daha sık görüp, dünyası renklenmiş insandır.
(bkz: ferhatbeautiful)

erkekler için normal bir durum.