bugün

yurtdışı versiyonları bol vuruşlu, emmeli, gömmeli şekilde arz'ı endam etmektedir. darısı bizimkinin başına.
bbg geri dönüyor yaşadık. haydi aptal kutusunun başına
(bkz: biri bizi özetliyor)
Formatını hala anlayamadığım yarışmadır. Kuralları nedir? Yarışmacılar hangi hedefe varmaya çalışmaktadır? Biri bizi aydınlatsındır...
(bkz: kabus geri döndü)
tam unutulmuşken yıllar sonra hortlayarak yeniden karşımıza çıkan yarışma programı.
herkesin ben kesinlikle seyretmiyorum , kar$iyim diyip gecenin ucunde acaba ne yapiyorlar diye televizyona baktigi program.
(bkz: bbg)
(bkz: bi biktir git)
ironik bir şekilde dün istiklalde bbg erayı görmemle kendisini yeniden hatırlatmış program.. ve tabiki yine ve yeniden bok atanların birçoğunun izlemekten kendini alamayacağıda bir program olacak..
yeniden başlayan şey. beklerdik ki bi allstar yapsınlar şöle melih, eray bi evde.
(bkz: biri bizi düdüklüyor)
(bkz: zaman kaybı)
(bkz: gereksiz program)
(bkz: aptalca bir şey)
izlemiyormuş gibi yapılan ama herkesin izleyip gelişmelerden haberdar olduğu program türü.
benzer kötü yapımların üremesine yol açmaması dileğiyle az sonra show tv'de hortlayacak program.
(bkz: kısır döngü)
taxi orange orjinalinden cakma program, avusturya'da cikan bu salak format genelde cocuklar ve ahmaklar tarafindan izlenirdi ve sadece 1 dönem yayinlandi.
(bkz: biz cektik onlar cekmesinler)
01 mustafa eve girdi.
kendi kendine konuşuyor lan, manyak mıdır nedir!?

-ev çok güzelmiş..
-hımm, satranç da oynayacağız demek...
-anaa bal dök yala!

allah belanı versin mıstafa favorim sen değilsin bak, eledim seni!
an itibariyle eve girişini; 'full entertainment olur eve girersem' diyen bir yarışmacı barındıran yarışma. o değil cümlenin türkçesini bilmediğini iddia etti. lan bu eve bir abaküs ve plastik geometrik prizmaların olduğu zeka setleri göndermek farz oldu. eşlesin eşlesin dursunlar.
(bkz: santıranç) oynayacakmış mustafa. oh my god.
sol frameyi kendisiyle ilgili başlıklarla doldurması kesin olan yarışma.
(bkz: makina gitti bbg geldi)
aa! ne güzel yeniden başlayan program! türkiye'min hiç sorunu yok, biz de bu yüzden sorunlu laleleri ekranda izleyeceğiz. büyük hizmet, hasret kalmıştık!
(bkz: insanlara numara vermek)
--spoilerimsi--

en korkunç kabusun neydi??
evet... evet... geri geldi... küçük bir ev... birinden kaçık insanlar... artık geceleri uyurken lambanız açık kalacak.

"uyuyamıyorum... gözümden "oo mii gat" lar gitmiyor"
Robert Englund, Freddy Krueger-a nightmare on elm street

"televizyondan çıksarsam kemal üstüme saldırıp "bir şeye lazım olursa yardımcı olurum?" demesinden korkuyorum."
Daveigh Chase, Samara Morgan- the ring

"i see... umm i see... i see dead people!! oh be rahatladım "
Haley Joel Osment, Cole Sear -the sixth sense

--spoilerimsi--
bütün hatun adayların hostes olduğu program, kavrayamadım..
anladığım kadarıyla bu sezonda paranın ağzını açmamışlar zira görüleceği üzere stüdyoları eski stüdyonlarına kıyasla pek bir ufaktır.