bugün

akçomar olması. en net ibare.
ihanet.
tırnak yemesi.
Borderline kişilik bozukluğu. Hastalığın olayı bu, yerin dibinde ki birini birden gökyüzüne çıkarırsınız ve 5 dakika sonra yerin dibine tekrar sokarsınız.
akapeci ve / veya yobaz olması.
tükürük saçarak konuşmaları.
bir şeyler yiyip-içerken şapırdatmaları.
Sürekli küfürlü konuşması .
Çıkarcı olması
Iyi gun dostu olması.
ingilizce bilmemesi, lise mezunu olmasi.
egitimsiz tiplere tahammul etmek zor.
insanlıktan uzak olması merhamet siz olması. Hep kendi haklı kendi doğru kendi bilir övünen bencil saygisiz heleki saygısız insan dan ağrı sağındaki kar ladar soğuk oluyorum.
yalanını yakalamak
ve göz göre göre devam ettirmesi.
yalan. ben yalanı anlayabilen biriyim ve o insanla tüm ilişkilerimi bir daha düzelmemek üzere tamamen koparırım ve bunu yüzüne söylerim. o yüzden yalnızım hiç arkadaşım yok.
Kendinden çok emin olması.
Ukalalık gibi geliyor.
Ak partili olması,
Temiz olmaması,
Küfürlü konuşması,
Yalan konuşması,
Bilmediği konuda inat etmesi,
Evli ve çapkın olması,
Evli kadın yada erkeğe bakması,
Hırsızlık yapması,
iftira atması,
instagram da yediklerini paylaşması,
Statükocu olması.
şiveli konuşması.
diksiyonu bozuk olan bir insanın kendini ifade etmesi de imkansız bozuk şive bozuk diksiyon özgüven eksikliği cehalet.
bencil ve görgüsüz davranışları.
Ağız kokusu. Daha kötü birşey olamaz.
Alalade küfredebilmesi

Hem de tanımadığı ınsanlarla konuşurken dahi
Yani küfrün ağzına plesenk olması

Ne derler üslup-u beyan ayni-ile insan.
diş fırçalama alışkanlığının olmaması. tuvalet taşı gibi sapsarı dişleri olan, her sabah ağzına iki fırça sürmekten aciz insanlardan nefret ederim.
Her şeyi biliyo olduğunu düşünmesi bir de aklımızla alay etmesi bu ikisine dayanamam.
Önemli olmayan şeylerdir. Hiç Soğumam dediğiniz insanlardan bile soğutabiliyor hayat ve koşullar.
Çok konuşması, bir arkadaş istiyorum hiç konuşmayalım ama güzel zaman geçirelim, az konulalım ama dünyaları sığdıralım.
hapşırınca sümüğünün akması.
Burnuyla golf sopası gibi oynaması olabilir.