bugün

aç gözlülük yapma. oradan üç tane asker alacam diye koskoca kaleyi kaybettin.
çatpat bir kaçtane yabancı kelime öğrenirsin biraz olsun savaş taktiklerini ,strateji oyun türüne göre değişebiliyor matematik oyunu olur zeka oyunu boyama oyunu ya baya var şuan aklıma gelmiyor hayatı bile öğrenirsin öğretici güzel oyunsa.
(bkz: rage quit)
Afk, idk gibi kavramlar, inglizce, almanca, polakça, el göz koordinasyonu, stratejik zeka vb.
üzerinde 1 bıçak, 1 tabanca, 2 makinalı tüfek, bir roketatar, 20 tane el bombası, binlerce mermi ve 5 tane ilk yardım çantası varken eşşek gibi koşulabilir.
istanbul'dan deniz yoluyla kapadokya'ya gidilebildiği.

(bkz: assassin s creed revelations)
teroristlerin işini zor olduğu gerçeği, lan olum o keleşle arkadaşını vurursun yanlışlıkla, sekiyor.
Vodka nın insan vücudundaki radyasyonu azaltığını.

(bkz: Stalker)
ingiliz dördüncü küme takımları.
Lampardın cok iyi şut cektiği.
Söz konusu oyun sims ise ingilizcenize çok katkısı olabilir, özellikle fiiller konusunda. Şahsen ingilizce temelim cidden bilgisayar oyunlarına dayanıyor.
kız arkadaşa mesaj atacaksın diye kuleye ölürsün ve sonra senin yüzünden kuleyi öldüm amk orospusu siktirgit dersin kıza. sevgili kaybetmeyi öğretmiştir.
(bkz: ingilizce)
ingilizce ve ikinci dünya savaşı. call of duty 5 world at war oyununda ikinci dünya savaşı bütün çıplaklığıyla resmedilmiş. gerek japon askerlerinin ilginç tuzakları, gerek pearl horbor, gerek alman faşizmi. hepsini buradan öğrendim diyebilirim. zira bu ülkedeki okullarda ikinci dünya savaşı hakkında hiçbir şey öğretilmiyor.
Rusça küfürlerin çok güzel bir ezgiyle söylenmesi.
Vefalı olmayı öğretir. tabi bunu oynadığı oyun bitmeden duşa girmeyen insanlar anlayabilir
(bkz : ben )
ingilizcedir.
"kirov reporting" sesini duyar duymaz tüm gücümle hava savunması basmak.
(bkz: red alert 2)
International serverlarda online oyun oynuyorsaniz. Takim iletişimi veya ticaret anlasmalari bulunuyorsa kesinlikle ingilizce konusmayi ogreniyorsunuz.
total war serisinden ciddi tarih öğrenilebilir.
Asla pes etmeyin çünkü 20 sur denilen bir çok maçın döndüğüne şahit oldum.
içindeki vahsinin ne ve kim olduğu öğrenilir.
bildiğim küfürlerin %90 ı. sokakta her küfür edilmez sokakta büyüyenler bilir ama bu oyunlarda çirkinliğin ve yaratıcılığın sınırı yok.çok tuhaf küfürler okudum.
bir devleti ayakta tutmanın birinci şartı ekonomidir.

ikinci şartı askeri güç.

üçüncü şart, o askeri güç zaman geçtikçe diğerlerine göre geri kalıyor. o yüzden eğitim şart. yenilikler şart.

ve köylüler ev yaparken sıkışmasın diye evleri sıra ile yapmalısın ve arada boşluk kalmamalı.

(bkz: age of empires)

bi de bazen otobüs beklerken çantamdan klavye çıkarıp panzer yazmak istiyorum. her yeri dümdüz ede ede giderdim okula.

(bkz: gta vice city)
(bkz: ingilizce)